efbet Лига: Левски (София) - Берое (Стара Загора), Неделя от 20:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
levskarcheto96
Мнения: 455
Регистриран на: 01 юни 2014 14:40
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Берое (Стара Загора), Неделя от 20:00

Мнениеот levskarcheto96 » 23 апр 2023 23:11

Рикардиньо е безобразен футболист. Типичен бразилец, взет от плажовете. Поредния футболист, когото вземаме само защото ни липсва играч в тази зона. Тъжното е, че юношката на негово място (Рупанов) е още по-трагичен.

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: efbet Лига: Левски (София) - Берое (Стара Загора), Неделя от 20:00

Мнениеот Blue_Blood84 » 23 апр 2023 23:16

Ботев дали ще можем да ги треснем там, те ще са под еуфория, заради стадиона, но си разпродадоха отбора. Трябва да се преборим за четвъртото място и числото или лудогорец да вземат купата. И после баражче срещу славия най-вероятно:)

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23218
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Берое (Стара Загора), Неделя от 20:00

Мнениеот W84me » 23 апр 2023 23:44

koisa написа:А, тези, които използват момента, за да оплюят Мъри и да настройват Левскарите още повече един срещу друг, да си знаят, че това им чорбарско поведение няма нищо общо с Левскарството!

А тези, които го правят в обратна посока? Левски играел слабо, щото Мъри го няма...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2459
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Берое (Стара Загора), Неделя от 20:00

Мнениеот sinqkrepost1914 » 23 апр 2023 23:45

tmanolov написа:
NOMER14 написа:
W84me написа:Някой питаше ли защо Галчев не играе...

Въпреки десетината му грешки победихме.

Добре, че съдията не свирна дузпа в края - контакт си имаше. Млеката - скандални, отборът - двойно повече, Топчо - толкова си може, обаче пък късметът ни покри, което е супер. Ми твай, тоя Мъри ни разсипа, сега щяхме да сме минимум първи с друг треньор. Нищо, лятос разпродаваме, гусин съпругът на г-жа Раева докарва новите рераси и даскета и мачкамиииии

Не съм гледал още повторения, но бях във В сектор и ситуацията стана пред мен. Негрото си се гмурна в опит да спечели дузпа, добре, че съдията Пеерас, пеерас не я даде, че трябваше да му викат жандармерията за да напусне стадиона.
Мъри викам вече да не го мислим, ко ше кажеш ?
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
teerr
Мнения: 1273
Регистриран на: 14 май 2011 20:14
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Берое (Стара Загора), Неделя от 20:00

Мнениеот teerr » 23 апр 2023 23:57

fen's_Barcelona написа:Преди да храним Галчев и Петков, нека си припомним колко игрално време имат! Имаше момент когато и двамата направиха добри мачове, вместо да се оставят да надграждат бяха заковани на пейката! Аз този подход за налагане на юноши не го разбирам!

+1914.....Да ги държим на пейката и после те не стават,......
Г.Ганчев:Душата ми е люлякова,сърцето оранжево.......- Никога няма да напусна Литекс......

https://www.youtube.com/watch?v=BLd0kDXPuHI

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23218
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Берое (Стара Загора), Неделя от 20:00

Мнениеот W84me » 24 апр 2023 01:04

Томислав Русев и той почнал да прави анализи. Краев центрирал, не му било работа... Ми нали Краев центрира за гола, пълен ахмак...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Берое (Стара Загора), Неделя от 20:00

Мнениеот modor » 24 апр 2023 08:39

Какво е това безумно деление от вас? Не вярвам да има левскар, който да иска отбора му да загуби. Вкарвате се в някакви излишни филми. Стига вече. Сега може да ми теглите една....., но няма да позволя това делене. Ако трябва ще има сериозни наказания.
Само Левски!
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: beroe1986, Google [Bot], Serafim, tmanolov и 41 госта