efbet Лига: Левски - Лудогорец, Вторник от 17:45

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vvessel
Мнения: 4346
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Лудогорец, Вторник от 17:45

Мнениеот vvessel » 01 мар 2023 01:36

metodito написа:Между другото, искам да отлича Краев в този мач. Момчето върна много топки и се стара истински. Евала!

Краев и Петрис бяха най-добрите. Сонко също на познатото добро ниво.

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1399
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Лудогорец, Вторник от 17:45

Мнениеот olimpi » 01 мар 2023 07:15

Много желание, преса, добри разигравания и гипс пред гола. Явно има проблем при това психологически, иначе нямаше да тичат.

Ако трябва да пият по едно малко на екс преди мач да се отпуснат или да връщат психоложката.

А тези ли ще стават шампиони, с малко по-класни играчи от наша страна отиваха на разлика. Имаха точно две положения без удар.

Вчера много добре от Краев и Петрис и донякъде Фуфу, който сбърка една топка при изнасяне и за това ще трябва да му се набие канчето.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32744
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Лудогорец, Вторник от 17:45

Мнениеот 1914.1902 » 01 мар 2023 08:26

Бразилски ментета, Бари има повече голове от тях, а от колко време не е играл? :D :

Изображение

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5142
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Лудогорец, Вторник от 17:45

Мнениеот koisa » 01 мар 2023 09:33

Добър мач за нашите. Особено, ако го сравним с предните два.
Отново обаче неспособността на сините футболисти да завършват правилно атаките и липсата на точност при последния удар си казаха думата.
Доволен съм, че отбора показа хъс, раздаване, борба и т.н. но това трябва да се вижда във всеки мач, а не само срещу двата отбора заемащи първо и второ място.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4260
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Лудогорец, Вторник от 17:45

Мнениеот LoveAndPeace » 01 мар 2023 11:23

Съжалявам да го напиша , много надежди имах за него , но Попето не допринася почти с нищо.
Да , проявява характер , кара се с противникови играчи и съдии , но прекалено много задържа топката и често я взема и се забива в защитата на противника и я губи без фаул.
Като се има предвид , че и той и Филип и най-вероятно Краев са до лятото , много се надявах вчера да обявим този мултинационалния от Пирин , но ......

scooool
Мнения: 744
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Лудогорец, Вторник от 17:45

Мнениеот scooool » 01 мар 2023 11:39

Не успях да гледам мача, нещо за новия...знам, че е играл малко и все пак някакви бегли наблюдения и съждения.

Testa_di_Legno
Мнения: 625
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Лудогорец, Вторник от 17:45

Мнениеот Testa_di_Legno » 01 мар 2023 13:14

metodito написа:С "Щурм" не беше ли защитник? Един идиот помня тогава му направи това в окото. Имаше огромен съсирек там.

Ако не ме лъже паметта, през последните си сезони в "Левски" (и в професионалния футбол като играч) си играеше основно като защитник. Мисля, че Любко го беше преквалифицирал като такъв.

Колкото се отнася до мачовете с "Щурм", помня, че именно той изтърва едната от дузпите (другата - Данаил Бачков, с което практически приключи кариерата си при нас), та шеговито казано явно оттогава още наказателните удари не са му силна страна.
Само "Левски"!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22772
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Лудогорец, Вторник от 17:45

Мнениеот NOMER14 » 01 мар 2023 13:47

metodito написа:Требе си пръч обаче. Да връщат Гонзо. Понеже е явно, че няма деветка. Може да съвместтява директорстването с играта.

И Боримиров все още може да тича.

Потребителски аватар
I_Tuk_Froid_Pobedi
Мнения: 506
Регистриран на: 11 мар 2014 17:59
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Лудогорец, Вторник от 17:45

Мнениеот I_Tuk_Froid_Pobedi » 01 мар 2023 14:42

scooool написа:Не успях да гледам мача, нещо за новия...знам, че е играл малко и все пак някакви бегли наблюдения и съждения.

На мен много ми хареса. Добре я "бара", има хубав финт, повратлив ми изглежда. В сегашното състояние на Уелтън мисля, че ще е по-добра опция от него

Потребителски аватар
I_Tuk_Froid_Pobedi
Мнения: 506
Регистриран на: 11 мар 2014 17:59
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Лудогорец, Вторник от 17:45

Мнениеот I_Tuk_Froid_Pobedi » 01 мар 2023 14:43

koisa написа:Добър мач за нашите. Особено, ако го сравним с предните два.
Отново обаче неспособността на сините футболисти да завършват правилно атаките и липсата на точност при последния удар си казаха думата.
Доволен съм, че отбора показа хъс, раздаване, борба и т.н. но това трябва да се вижда във всеки мач, а не само срещу двата отбора заемащи първо и второ място.

Тук според мен става дума за футболна глупост или направо несъобразителност пред гола. Опитват се по най-трудния начин да ги направят нещата. Няма как да не сравня оранжевите приятели, които много по-опростено и много често създавайки карамболи и мелета успяват да я добутат във вратата, но винаги изключително съобразително. Футболен интелект ли му се викаше на това?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 52 госта