efbet Лига: Пирин (Благоевград) - Левски (София), Неделя от 15:15

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32809
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Пирин (Благоевград) - Левски (София), Неделя от 15:15

Мнениеот 1914.1902 » 20 фев 2023 08:46

Бившият футболист на Левски Илиан Стоянов изригна разочарован от поредната издънка на отбора, записал десети мач без победа в елита.

След 1:1 с борещия се за оцеляване Пирин (Благоевград) "сините" изравниха антирекорд от 1963 година, което вбеси известния с прозвището Коловати бивш защитник.

Той използва социалните мрежи и написа „Трагедия“ след мача, а после допълни: „Играем футбол без идея“.

Последователите на Стоянов се съгласиха с позицията му и засипаха с критики тима на Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6341
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: efbet Лига: Пирин (Благоевград) - Левски (София), Неделя от 15:15

Мнениеот mistreated » 20 фев 2023 09:15

metodito написа:Томислав е левскар. Не манипулира хората, искрено вярва в Мъри и Наско и го налага, като позиция. Сега, така ли трябва да е, е друг въпрос...


Всеки знае, че е "левскар". Сякаш това определение има някакво значение в случая... Това, че "искрено" вярва в Мъри и Наско не означава, че трябва да е щраус! 10 поредни мача без победа, трагично представяне и като игра в последните няколко, но НИТО дума за треньорските решения на боК Мъри. Нито дума за безконечния рев от треньор №1 за извънземните , които не спират да пречат на Левски. Безспирно налагане на тезата, че България се дели на "обичащи Левски" и "мразещи Левски" и лошите са вторите, които не дават на сините да си намерят "бял" собственик и да излетят в новата орбита.
Ти тези бълвочи, които са месеци вече подред, намираш ли ги за нормални?
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

tmanolov
Мнения: 4115
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: Пирин (Благоевград) - Левски (София), Неделя от 15:15

Мнениеот tmanolov » 20 фев 2023 09:53

mistreated написа:
metodito написа:Томислав е левскар. Не манипулира хората, искрено вярва в Мъри и Наско и го налага, като позиция. Сега, така ли трябва да е, е друг въпрос...


Всеки знае, че е "левскар". Сякаш това определение има някакво значение в случая... Това, че "искрено" вярва в Мъри и Наско не означава, че трябва да е щраус! 10 поредни мача без победа, трагично представяне и като игра в последните няколко, но НИТО дума за треньорските решения на боК Мъри. Нито дума за безконечния рев от треньор №1 за извънземните , които не спират да пречат на Левски. Безспирно налагане на тезата, че България се дели на "обичащи Левски" и "мразещи Левски" и лошите са вторите, които не дават на сините да си намерят "бял" собственик и да излетят в новата орбита.
Ти тези бълвочи, които са месеци вече подред, намираш ли ги за нормални?

И това го казва фен на отбор, който е преименуван Литекс, но всички журналисти (включително въпросния) го наричат с името на умрялото дружество???? Айде стига фарисейщини! Мъри е Левски и Левски е Мъри - без него сме чао за максимум месец. И да се отбележи, че никога не съм му бил някакъв фен на Мъри, дори и по време на Приказката!

Обясних къде е пробелмът на Левски - една тоалетна хартия, избърсала задника на БХ. Както и самите ни фенове, които оничат бЕлото повече от синьото. И да, на Левски се пречи, защото е заплаха. Поради същата заплаха закриха и ЦСКА някога. Ние все още сме в будна кома - без Мъри (щото феновете сме зад Мъри, поне тези, които даряваме и ходим на стадиона) ни дърпат шалтера за нула време. А че Мъри се излага с тези терени - излага се. И антирекордът си е антирекод
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5153
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Пирин (Благоевград) - Левски (София), Неделя от 15:15

Мнениеот koisa » 20 фев 2023 11:11

Според мен докато Мъри не промени нещо, дали ще е тактика, схема, начин на игра, победа няма да видим. Всички отбори знаят как играем и правят едно и също срещу нас.
Поне половината от тези десет мача щяха да бъдат спечелени, ако не беше твърдоглавието на Мъри. Не съм аз този, който ще му дава акъл, но да вземе малко повече да си разучава съперниците, че с това "ако ние си играем нашата игра, няма значение как ще играе съперника" далеч не се стига.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6341
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: efbet Лига: Пирин (Благоевград) - Левски (София), Неделя от 15:15

Мнениеот mistreated » 20 фев 2023 11:19

tmanolov написа:
mistreated написа:
metodito написа:Томислав е левскар. Не манипулира хората, искрено вярва в Мъри и Наско и го налага, като позиция. Сега, така ли трябва да е, е друг въпрос...


Всеки знае, че е "левскар". Сякаш това определение има някакво значение в случая... Това, че "искрено" вярва в Мъри и Наско не означава, че трябва да е щраус! 10 поредни мача без победа, трагично представяне и като игра в последните няколко, но НИТО дума за треньорските решения на боК Мъри. Нито дума за безконечния рев от треньор №1 за извънземните , които не спират да пречат на Левски. Безспирно налагане на тезата, че България се дели на "обичащи Левски" и "мразещи Левски" и лошите са вторите, които не дават на сините да си намерят "бял" собственик и да излетят в новата орбита.
Ти тези бълвочи, които са месеци вече подред, намираш ли ги за нормални?

И това го казва фен на отбор, който е преименуван Литекс, но всички журналисти (включително въпросния) го наричат с името на умрялото дружество???? Айде стига фарисейщини! Мъри е Левски и Левски е Мъри - без него сме чао за максимум месец. И да се отбележи, че никога не съм му бил някакъв фен на Мъри, дори и по време на Приказката!

Обясних къде е пробелмът на Левски - една тоалетна хартия, избърсала задника на БХ. Както и самите ни фенове, които оничат бЕлото повече от синьото. И да, на Левски се пречи, защото е заплаха. Поради същата заплаха закриха и ЦСКА някога. Ние все още сме в будна кома - без Мъри (щото феновете сме зад Мъри, поне тези, които даряваме и ходим на стадиона) ни дърпат шалтера за нула време. А че Мъри се излага с тези терени - излага се. И антирекордът си е антирекод


Да "иляди" Мъри в Левски!
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

vvessel
Мнения: 4355
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Пирин (Благоевград) - Левски (София), Неделя от 15:15

Мнениеот vvessel » 20 фев 2023 11:52

koisa написа:Според мен докато Мъри не промени нещо, дали ще е тактика, схема, начин на игра, победа няма да видим. Всички отбори знаят как играем и правят едно и също срещу нас.
Поне половината от тези десет мача щяха да бъдат спечелени, ако не беше твърдоглавието на Мъри. Не съм аз този, който ще му дава акъл, но да вземе малко повече да си разучава съперниците, че с това "ако ние си играем нашата игра, няма значение как ще играе съперника" далеч не се стига.

Най-непонятното е че нашата игра е много далеч от играта миналата пролет и няма нищо общо с играта преди 17-18 години, когато Мъри започна като треньор. Трудно обяснимо е при положение, че вече година и половина той тренира тези футболисти и им дава наставления и по време на мача, а играта върви единствено и само надолу. Сигурен съм че произволно избран средно грамотен треньор щеше да вземе поне 3-4 от последните 10 мача.
Но другото което мен ме дразни, а забелязвам че дразни и все повече фенове е, че Мъри не си признава грешките, говори едни и същи глупости и търси оправдания. Изобщо не личи че си взима бележки от това което се случва и си мисля че докато ни е треньор, няма да си вземе. Аз му давам максимум до края на март, ама с неговия инат може и повече да изкара. Шанса му е сега да покажем нещо срещу Лц или после срещу Тирето, но провали ли се и там вече няма място за шикалкавене и публиката вече ще го погне. Поне така би трябвало да бъде.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32809
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Пирин (Благоевград) - Левски (София), Неделя от 15:15

Мнениеот 1914.1902 » 20 фев 2023 12:04

Колко треньори на Левски са били на осмото място след 20 кръга? Само тотален некадърник на треньорския пост на Левски може да постигне това. Защо са му тези чужденци, след като се намираме на такава позиция в класирането? То с юноши пак щяхме да сме 8/10, но нямаше да ни залъгват с хегемония, върхове и т.н. Обяви цел първото място, а след 20-ия кръг изостава на 114 точки от първото място.

icemanbg33
Мнения: 1592
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: efbet Лига: Пирин (Благоевград) - Левски (София), Неделя от 15:15

Мнениеот icemanbg33 » 20 фев 2023 12:15

1914.1902 написа:Колко треньори на Левски са били на осмото място след 20 кръга? Само тотален некадърник на треньорския пост на Левски може да постигне това. Защо са му тези чужденци, след като се намираме на такава позиция в класирането? То с юноши пак щяхме да сме 8/10, но нямаше да ни залъгват с хегемония, върхове и т.н. Обяви цел първото място, а след 20-ия кръг изостава на 114 точки от първото място.


Юношите ги бият под път и над път в 3 лига.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32809
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Пирин (Благоевград) - Левски (София), Неделя от 15:15

Мнениеот 1914.1902 » 20 фев 2023 12:17

icemanbg33 написа:
1914.1902 написа:Колко треньори на Левски са били на осмото място след 20 кръга? Само тотален некадърник на треньорския пост на Левски може да постигне това. Защо са му тези чужденци, след като се намираме на такава позиция в класирането? То с юноши пак щяхме да сме 8/10, но нямаше да ни залъгват с хегемония, върхове и т.н. Обяви цел първото място, а след 20-ия кръг изостава на 114 точки от първото място.


Юношите ги бият под път и над път в 3 лига.


Зависи кой им е треньор и ги развива. Милионните Кордоба и бразилците ги разбиват в първа.

tmanolov
Мнения: 4115
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: Пирин (Благоевград) - Левски (София), Неделя от 15:15

Мнениеот tmanolov » 20 фев 2023 12:29

koisa написа:Според мен докато Мъри не промени нещо, дали ще е тактика, схема, начин на игра, победа няма да видим. Всички отбори знаят как играем и правят едно и също срещу нас.
Поне половината от тези десет мача щяха да бъдат спечелени, ако не беше твърдоглавието на Мъри. Не съм аз този, който ще му дава акъл, но да вземе малко повече да си разучава съперниците, че с това "ако ние си играем нашата игра, няма значение как ще играе съперника" далеч не се стига.

Мъри има една основна грешка и това е кашкавалът на вратата и нежеланието му да вземем нормален вратар за позицията. С парите от заплатата на шкембето, това не би било проблем. Разбира се, че всички отбори знаят как играем - нареждат се 10 човека отзад и се надяват на удар в нашата врата - ако уцелят вратата, значи са спечелили, ако не уцелят, ще додрапат до Х. И нападателите ни са с мега пропуски, но това на вратата е алелемайко! Но Мъри им дава даже да са капитани тези явни неможачи - ако наистина е имало оферта за кашкавала за 400К евро, то това е по-голямо престъпление от спирането на трансфера на Кордоба или Краев!

Въобще Левски няма вратари откакто Урсула започна с тотото, изключая черногорчето, което се разкара от липса на пари, и в много кратък момент Пацо Тигъра. Тирето, например, дължат огромен брой точки и пробива си в ЕКТ с групи в последните 3 години освен на дивашкия късмет на чичо Митко, и на супер спасяванията на Бусато. Хората от Делиормана също имат мега стабилни портиери - целият им пробив в купата на УЕФА преди 10 години се дължеше само и единствено на Владо Стоянов и т.н.

Та докато Левски няма добър страж, все ще е така. И ако това не осъзнае Мъри, значи си пати от тъпия си инат!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта