Купа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Неделя от 13:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2120
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Купа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Неделя от 13:30

Мнениеот k20dan4o » 04 дек 2022 16:27

Толкова за втория гол, Кирчо е зад центъра...
https://prikachi.net/image/8sd2me

eddie
Мнения: 1354
Регистриран на: 17 мар 2010 11:48
Контакти:

Re: Купа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Неделя от 13:30

Мнениеот eddie » 04 дек 2022 16:28

vvessel написа:
alexdb написа:
vvessel написа:
teerr написа:Не е засада според ВАР........https://prikachi.net/image/8sHS6n

Тук презумпцията е, че подаващия е по-напред от получателя, но изглежда и това не е така.
Ако можеш да извадиш и някой скрийншот за втория гол, по точно за подаването на фланга преди гола, дали се вижда нещо, има ли засада няма ли, че никакво повторение не дадоха.


Как и да го гледаш подаването не е назад, а напред. От този кадър е очевадно, че нападателя е пред защитата и топката, но не е точния кадър от който да меже да се прецени. А линииките дет бяха рисували ВАРаджиите баш на този кадър ми се видяха бая криви. Във всеки случай ако този гол беше наш 90% щяха да го отменят :)

Не е важно на къде е подаването, а дали този който подава е по-напред от този който получава топката. Но като гледам линията на тревата по-скоро не е.


И това не е вярно.. гледа се дали е пред линията на топката или не..
"... без мощен спонсор и Бащица с много пари, няма да се оправим никога." - Аронакс

tamkuan
Мнения: 270
Регистриран на: 05 юни 2009 15:00
Skype: tamkuan
Контакти:

Re: Купа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Неделя от 13:30

Мнениеот tamkuan » 04 дек 2022 16:32

Значи много хора тука доста са неумни/грешката е вярна/. Ние сме под вода от 10 години и за първи път не ме е страх да си включа тв-то , като играем , а даже ми е кеф ... треньори сменяма , на пари ли ви замириса....

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32890
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Купа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Неделя от 13:30

Мнениеот 1914.1902 » 04 дек 2022 16:33

Aronaks написа:
1914.1902 написа:За 50 мача една победа над Вихрен, тази статистика можеше да я направят и треньорите в ДЮШ, а тук се превъзнася някой за най-големия треньор.


Май си забравил как изглеждахме с Топчо, Гошо Тодоров и други знайни и незнайни треньори начело. Ония умрелите ни биеха с по три гола, Лудогорец играеше срещу нас с 5тия си отбор, на Герена ни биеше всеки отбор, и не само ни биеше но ни надиграваше. Аман от левскари като теб, определено не заслужаваме треньор като Мъри. Вили Вуцов е твоята мечта за треньор.


Най-вредни за клуба са хората, които не даваха време на предишните треньори и ги грабваха при всеки сгрешен пас на игрището, а в същото време искат Мъри, който не може да бие никой - да е треньор...... много примирено мислене. Левски е създаден с идеята да се бори за победата във всеки един мач, да се бори до последно, да разполага с качествени футболисти, които са влюбени във Л-то на фланелката и сините фенове. Този треньор не можа да научи за половин година футболистите да бият дузпи, то това е елементарно. Спокойно може да си отиде в Сдружението и да остави други хора да работят в клуба, защото той очевидно показа, че съсипа целия полусезон - провали се в Европа, селекцията, Купата и първенството. За какво точно да му имам доверие? И вече нямам мечта за треньор. Защо ? Ами защото Мъри изгуби шансове за абсолютно всичко и вече няма за какво да се борим, пролетта ще играем за здраве, както при изброените от теб треньори, но ти не написа, че Мъри е виновен за случилото се, а в същото време твърдиш, че изброените са виновни за загубите от този и онзи. Какво ще направи Мъри през пролетта според теб , нека след това го сравним след сезона, за да видим дали думите ти ще имат покритие или ще го защитаваш излишно.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3436
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Купа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Неделя от 13:30

Мнениеот groti » 04 дек 2022 16:34

Засадата при гола е явна.. Мен ми беше забавно как бяха чертали и рисували вараджиите само и само да не е засада.
Първото полувреме имаше удар без топка на маймуната дето вкара втория гол срещу Кордоба. И това не го видяхме на вар или качествено повторение. Може и да беше слаб, но защо не го пуснаха от 100 камери.. Нали е ултра модерен тоя стадион.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
teerr
Мнения: 1273
Регистриран на: 14 май 2011 20:14
Контакти:

Re: Купа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Неделя от 13:30

Мнениеот teerr » 04 дек 2022 16:36

Каквото и да си приказваме,без пари толкова.............
За мен беше добра година и все още ни има.............
Г.Ганчев:Душата ми е люлякова,сърцето оранжево.......- Никога няма да напусна Литекс......

https://www.youtube.com/watch?v=BLd0kDXPuHI

vvessel
Мнения: 4367
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Купа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Неделя от 13:30

Мнениеот vvessel » 04 дек 2022 16:37

eddie написа:
vvessel написа:
alexdb написа:
vvessel написа:
teerr написа:Не е засада според ВАР........https://prikachi.net/image/8sHS6n

Тук презумпцията е, че подаващия е по-напред от получателя, но изглежда и това не е така.
Ако можеш да извадиш и някой скрийншот за втория гол, по точно за подаването на фланга преди гола, дали се вижда нещо, има ли засада няма ли, че никакво повторение не дадоха.


Как и да го гледаш подаването не е назад, а напред. От този кадър е очевадно, че нападателя е пред защитата и топката, но не е точния кадър от който да меже да се прецени. А линииките дет бяха рисували ВАРаджиите баш на този кадър ми се видяха бая криви. Във всеки случай ако този гол беше наш 90% щяха да го отменят :)

Не е важно на къде е подаването, а дали този който подава е по-напред от този който получава топката. Но като гледам линията на тревата по-скоро не е.

И това не е вярно.. гледа се дали е пред линията на топката или не..

Все тая. Този който подава нали я рита тая топка.
Последна промяна от vvessel на 04 дек 2022 16:41, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
teerr
Мнения: 1273
Регистриран на: 14 май 2011 20:14
Контакти:

Re: Купа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Неделя от 13:30

Мнениеот teerr » 04 дек 2022 16:38

groti написа:Засадата при гола е явна.. Мен ми беше забавно как бяха чертали и рисували вараджиите само и само да не е засада.
Първото полувреме имаше удар без топка на маймуната дето вкара втория гол срещу Кордоба. И това не го видяхме на вар или качествено повторение. Може и да беше слаб, но защо не го пуснаха от 100 камери.. Нали е ултра модерен тоя стадион.

Аз писах за това,че Давидката аха -аха да изкара Кордоба виновен,близо 2 минути му тегли едно конско............
Г.Ганчев:Душата ми е люлякова,сърцето оранжево.......- Никога няма да напусна Литекс......

https://www.youtube.com/watch?v=BLd0kDXPuHI

vvessel
Мнения: 4367
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Купа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Неделя от 13:30

Мнениеот vvessel » 04 дек 2022 16:40

k20dan4o написа:Толкова за втория гол, Кирчо е зад центъра...
https://prikachi.net/image/8sd2me

Не знам какво си хванал, но нито се вижда Кирчо нито централната линия.

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2120
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Купа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Неделя от 13:30

Мнениеот k20dan4o » 04 дек 2022 16:41

vvessel написа:
k20dan4o написа:Толкова за втория гол, Кирчо е зад центъра...
https://prikachi.net/image/8sd2me

Не знам какво си хванал, но нито се вижда Кирчо нито централната линия.

Така по добре ли е...
https://imgflip.com/gif/733s3n


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 52 госта