efbet Лига: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Четвъртък от 15:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32712
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Четвъртък от 15:00

Мнениеот 1914.1902 » 02 дек 2022 13:15

Моя е грешката, явно съм натоварил играчите с големи очаквания, нормално е да не бием в 15 мача, на всеки тим се случва. Да ви кажа, че играта не дава точки, а не знам кое й е хубавото. Толкова е снижен критерия, че се кефим на равенство със Спартак Варна и Септември, а други треньори при такива резултати ги съсипваха. Можете ли да кажете защо точно сте станали за Левски? Не е било със сигурност в период от осем мача без победа, нали? Мъри си направи селекция, която ни изведе до Купата на България, ако не си спомняте - може да проверите. Но същият този човек се провали със следващата селекция и се напълнихме с играчи със съмнителни качества. От няколко седмици все ви питам, а никой от неговите защитници не отговаря - кой треньор на Левски е бил в по-лоша поредица от резултати?

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32712
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Четвъртък от 15:00

Мнениеот 1914.1902 » 02 дек 2022 13:24

tmanolov написа:
1914.1902 написа:Левски записа исторически антирекорд. След загубата от Славия сините изравниха този от 1952 година, когато тимът няма победа в седем поредни двубоя, а след равенството 0:0 с Лудогорец вчера, черната серия на столичани набъбна на осем. Нещо, което не се е случвало никога в историята на клуба.


Всичко е наред обаче, няма никакъв проблем : ) Случва се да си Левски и да не може да биеш в 50 мача : )

Не се спираш значи, ако не те познавах виртуално, щях да съм убеден, че си на хранилка някъде. Мъри е единственото нещо, което ни държи живи и всички призиви срещу него, са антилевскарски. Изключително странно е, че подобно нещо излиза от теб, който си повече от доказан левскар, милеещ за отбора ни!


Мъри, който ни държи живи и здрави, не участва ли в Сдружението срещу което се пише почти всеки път тук? Той е съучастник на Младежи и компания в тази идея.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32712
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Четвъртък от 15:00

Мнениеот 1914.1902 » 02 дек 2022 13:31

Aronaks написа:
Абсолютно си прав за Синко и Филип, бих добавил Попето, но той вече е на години. Е хайде кажете ми тогава, кой точно треньор да сложим, който с наличните в момента футболисти може да направи нещо повече?


Тези футболисти кой ги е докарал в Левски?

tmanolov
Мнения: 4086
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Четвъртък от 15:00

Мнениеот tmanolov » 02 дек 2022 14:23

1914.1902 написа:
tmanolov написа:
1914.1902 написа:Левски записа исторически антирекорд. След загубата от Славия сините изравниха този от 1952 година, когато тимът няма победа в седем поредни двубоя, а след равенството 0:0 с Лудогорец вчера, черната серия на столичани набъбна на осем. Нещо, което не се е случвало никога в историята на клуба.


Всичко е наред обаче, няма никакъв проблем : ) Случва се да си Левски и да не може да биеш в 50 мача : )

Не се спираш значи, ако не те познавах виртуално, щях да съм убеден, че си на хранилка някъде. Мъри е единственото нещо, което ни държи живи и всички призиви срещу него, са антилевскарски. Изключително странно е, че подобно нещо излиза от теб, който си повече от доказан левскар, милеещ за отбора ни!


Мъри, който ни държи живи и здрави, не участва ли в Сдружението срещу което се пише почти всеки път тук? Той е съучастник на Младежи и компания в тази идея.


Аз за сдружението съм ту партс. Не пиша срещу тях, не ги и подкрепям (засега). За мене романтична утопия (което подкрепям) с много кофти изпълнители (което не подкрепям), затова и си мълча. Но за Мъри, при всичко, което направи за 1 година, никога няма да кажа лоша дума. А принципно съм доста критичен!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Aronaks
Мнения: 846
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: efbet Лига: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Четвъртък от 15:00

Мнениеот Aronaks » 02 дек 2022 14:47

1914.1902 написа:
Aronaks написа:
Абсолютно си прав за Синко и Филип, бих добавил Попето, но той вече е на години. Е хайде кажете ми тогава, кой точно треньор да сложим, който с наличните в момента футболисти може да направи нещо повече?


Тези футболисти кой ги е докарал в Левски?


Добре де, ти какво искаш? Маха се Мъри и цъфваме, почваме да бием наред. Не те разбирам, честно. Мъри не можем да го махнем нито ти, нито аз, колкото и да искаш. Дай Боже да дойде нов собственик, той ще си прецени кой да е треньор. Срещу Мъри никога няма да кажа лоша дума, дори и да изпаднем с него. Прекалено много радости ми е донесъл този човек начело на Левски. Нашата работа е да подкрепяме отбора независимо от всичко. Независимо къде играем, кой ни е треньор, колко победи или загуби имаме. Това е моето разбиране. Трябва да си стоим зад отбора и максимално много да сме на стадиона.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3413
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Четвъртък от 15:00

Мнениеот groti » 02 дек 2022 16:46

1914.1902 написа:Моя е грешката, явно съм натоварил играчите с големи очаквания, нормално е да не бием в 15 мача, на всеки тим се случва. Да ви кажа, че играта не дава точки, а не знам кое й е хубавото. Толкова е снижен критерия, че се кефим на равенство със Спартак Варна и Септември, а други треньори при такива резултати ги съсипваха. Можете ли да кажете защо точно сте станали за Левски? Не е било със сигурност в период от осем мача без победа, нали? Мъри си направи селекция, която ни изведе до Купата на България, ако не си спомняте - може да проверите. Но същият този човек се провали със следващата селекция и се напълнихме с играчи със съмнителни качества. От няколко седмици все ви питам, а никой от неговите защитници не отговаря - кой треньор на Левски е бил в по-лоша поредица от резултати?

В момента за мен лично е щастие, че сме живи. Също така виждам, че отборът се опитва да играе футбол, а не антифутбола на Делио и намръщения.
А, лично аз съм на такива години, че ако се влияех главно от победи и резултати щях да съм от един отбор, който вече не съществува. До дупка ще подкрепям Мъри защото той ни върна на стадиона. Той ни обедини. И да... Сривове има при велики клубове в къде къде по-силни първенства. И пак не сменят треньори всеки сезон. Може би затова после имат прогрес. Реално ако имахме пари за вратар и нападател щяхме да сме поне с 10 точки нагоре... Ама нямаме. Мъри пуска Андреев и Рупанов. Това имаме, с това играем.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Вълчан
Мнения: 4285
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: efbet Лига: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Четвъртък от 15:00

Мнениеот Вълчан » 03 дек 2022 15:08

Мъри умее да намира играчи почти без пари които да му изкарат сезона. Но само толкова. Разгадават ги и после става трудно. Ако доидат нови собственици и примерно му отпуснат 2 мил. за играчи дали ще има нюха да ги намери. Защото сега е лесно...за без пари толкова. Но в другият случаи ще има отговорност не малка. Играчи с цени от 100000 до 300-400000 нямат кои знае каква разлика в играта.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: icko65, vlong и 37 госта