efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vvessel
Мнения: 4370
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Мнениеот vvessel » 13 ное 2022 17:22

icemanbg33 написа:Естествено че има значение дали си надигран или не и всеки който гледа малко футбол го знае това. Да в крайна сметка в краткосрочен диапазон от време се гледат точките, но нали се сещате, че ако ние вземем нападател който от 0.5xg прави 2 гола, то ние ставаме шампиони, а Славия ще се борят за влизане в 6цата. Толкова е елементарно.

Дай да караме подред.
Първо за около месец загубихме 16 точки, това означава, че сме загубили шансове за челната тройка. След мачовете с Лудогорец загубените точки е много вероятно да са 19, както е много вероятно да сме аут за купата. Та излиза, че в краткосрочен диапазон ние губим почти всичко за което се борим. Къде отива надиграването в тоя случай? В кофата.
Що се отнася за нападателя - никой не е казал че трябва да търсим нападател който от половин положение вкарва два гола. Просто трябва да търсим НАПАДАТЕЛ. Защото нямаме никакъв. И с Бари си бяхме като без нападател, сега пък съвсем. Викаш, че е елементарно да се сетим, че ако имаме ефективен нападател ставаме шампиони, ама не знам защо Мъри не се е сетил за това наистина елементарно нещо и повече от година не само, че не е намерил истински нападател, ами и на търси.

realno
Мнения: 6525
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Мнениеот realno » 13 ное 2022 17:25

koisa написа:
Sstefanov написа:Напълно те разбирам, ама прочтеи по назад, какво са писали хората. Само ми е чудно, защо не обвиняваш играчите а Мъри?
Бърз пример, Бенфика - треньора им не е някакъв супер менджър, но виж играчите как играят. Всичко е до мотивация и можене, нашите не могат, това е факт. Мързеливи, егоистични, слабохарактерни играчи, които имаха 2-3 по добри отигравания с късмет. Какво да се очаква от тях? Просто левскарската общност се заблуди от спечелването на купата и победата на Паок, но както в винаги става, в реалният живот нещата са по друг начин и бързо ни върнаха, там където ни е мястото. Не казвам, че не трябва да се критикуват и Мъри и Сираков, но най вече вина си носят играчите, просто са неможачи.

Кой е селектирал тези играчи? Не е ли точно Мъри? Значи той носи отговорността как играят и как се справят. Щом са мързеливи, егоистични и слабохарактерни какво търсят в Левски и защо Мъри ги търпи?
Ето и днес Сираков подчертава как много са работили над селекцията през лятото, но като погледнеш реално само един играч от всички летни трансфери показва качества и хъс за отбор като Левски. Тук отговорността отново ли е на самите играчи, че са дошли в Левски?


Селекцията е според парите, а те са 0 лв. Мислиш ли, че Мъри би взел тези футболисти, ако имаше златен дъжд като ашладисаните? Ако трябва да бъде укоряван за нещо е че предпочитал да тренира малък брой футболисти.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5169
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Мнениеот koisa » 13 ное 2022 18:04

realno написа:
Селекцията е според парите, а те са 0 лв. Мислиш ли, че Мъри би взел тези футболисти, ако имаше златен дъжд като ашладисаните? Ако трябва да бъде укоряван за нещо е че предпочитал да тренира малък брой футболисти.

Ако следваме тази логика, то всеки треньор в Испания извън Барса и Реал, примерно, никога няма да е отговорен за трансферните грешки щото другите имат повече пари. И не са 0 лева, защото за Роналдо е плащана трансферна сума. В България явно с пари всеки може да е треньор... В Лудогорец що за некадърници станаха шампиони, даже Сухия за една бройка щеше да стане. Номера е с малко пари да направиш отбор.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4550
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Мнениеот terata » 13 ное 2022 18:45

Значи успехите ги пишем на Мъри, провалите на футболистите, щот били слаби. Доста удобно :) Предполагам сами са се селектирали за Левски. А не чакай, слаби са щото били без пари. Може, най-вече Роналдо, дето гол не може да вкара, дори живота да му зависи от това. Предполагам селекциите на Локо Сф с футболисти като Илия Димитров, Мики Орачев и Найденов или на Славия с Виячки, Ахмедов, Тони Тасев и т.н. или особено на Септември и Спартак Варна струват милиони.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Мнениеот rane » 13 ное 2022 20:03

1914.1902 написа:
rane написа:
1914.1902 написа:Футболистите при Роси и Хубчев също бяха сериозно хейтени във форума.
И това с какво променя качествата, уменията и опита, които имаха на фона на сегашните с които разполага Мъри?


Като са хейтени постоянно какви точно качества имаха?!

Много по-големи от сегашните при Мъри!
Гомес, Обертан, Мариани, Холмар, Яблонски, Прохазка, Тиам, Живко Миланов, Миятович, Робърта, Спийрингс, Ст. Иванов, Паулиньо... С Мъри треньор и с тези играчи щяхме да газим наред у нас!

А Мъри с играчи, някои от които имат още жълто около устата дето се казва, спечели купата, отсрани ПАОК и рядко сме надигравани на терена.

Само слабоумници или платени припошки тролове биха роптаели срещу това, какво прави за отбора.

Пълна подкрепа за този човек!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32933
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Мнениеот 1914.1902 » 13 ное 2022 20:22

rane написа:
1914.1902 написа:
rane написа:
1914.1902 написа:Футболистите при Роси и Хубчев също бяха сериозно хейтени във форума.
И това с какво променя качествата, уменията и опита, които имаха на фона на сегашните с които разполага Мъри?


Като са хейтени постоянно какви точно качества имаха?!

Много по-големи от сегашните при Мъри!
Гомес, Обертан, Мариани, Холмар, Яблонски, Прохазка, Тиам, Живко Миланов, Миятович, Робърта, Спийрингс, Ст. Иванов, Паулиньо... С Мъри треньор и с тези играчи щяхме да газим наред у нас!

А Мъри с играчи, някои от които имат още жълто около устата дето се казва, спечели купата, отсрани ПАОК и рядко сме надигравани на терена.

Само слабоумници или платени припошки тролове биха роптаели срещу това, какво прави за отбора.

Пълна подкрепа за този човек!


Виж сега ...... никой не ти пречи да се радваш на седем мача без победи и все по-ясно намаляване на феновете на домакинските ни мачове, всичко това ще продължи при такава работа.

Вярваш ли в днешните думи на Наско Сираков, наистина ли ще се върнем там, където ни е мястото и наистина ли 2023-а година ще е по-успешна от 2022-а?!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32933
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Мнениеот 1914.1902 » 13 ное 2022 20:27

vvessel написа:Дай да караме подред.
Първо за около месец загубихме 16 точки, това означава, че сме загубили шансове за челната тройка. След мачовете с Лудогорец загубените точки е много вероятно да са 19, както е много вероятно да сме аут за купата. Та излиза, че в краткосрочен диапазон ние губим почти всичко за което се борим. Къде отива надиграването в тоя случай? В кофата.


Това е самата истина, а много хора повярваха в думите на Сираков днес. Жалко, виждам мнения на хора, които нямат манталитет да бъдат победители, а просто да си живуркаме и да не напрягаме момчетата на терена с големи очаквания.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12416
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Мнениеот TristaNNN » 13 ное 2022 21:00

Почудих се дали да ти отговоря на драсканиците, но мненията ти по мой адрес станаха ужасно интригантски, на моменти лъжливи, та все пак e хубаво да се видиш малко:
Kotooshu написа:Ехе, до къде го докарахме:(
Наш Бибочко се възмущавал що биели "белите" а не майните или някой друг(ти идиот ли си, бе?), брех, как пък прозя, че ще има отново и отново наказания? Не съм аз идиотът. Много добре разбра какво искам да кажа с тоя пример. Да биеш клетите 30 славистчета в сектор Г на нашия стадион, е все едно да посегнеш на жена. Като си мъж, отивай при 100 здрави озверели майни да те видя.
Ама били от А а не от Б, и бибочко избухна, случайност? ? Няма как да ме уязвиш с обръщения като Бибочко, Очко и наркоман, измисли нещо друго, с това си губиш времето. Нито ще стана Очко, нито ще продрусам, дори да го повториш 100 пъти. Не е случайност, разбира се - исках да ви лъснат лицемерните задници, щото като има золуми от Б - 5 страници рев, клетви и съд, като има от А - тишината може да се пипне. Та, видяхте ли се?
А ти Бе, шушляк, къде беше се скрил години наред? Аз не съм се крил никъде, в тоя форум съм непрестанно от 2008-ма, що за тъп въпрос? Та дори не знаеше как придобихте акциите и че тогава трябваше да ни изхвърлят в Б група... тогава лумпениядата беше страшна!!! Оффф, айде пак, добре...Може ли малко повече подробности да споделиш с аудиторията по тая тема? Факти, аргументи, такива нещица?
Сега що някой не пишел и не се възмущавал, как не те е срам,бе, поне малко? Вас трябва да ви е срам, не мене - като сте форумни борци срещу лумпениадата, коментирайте всички простотии, а не само избирателно, че ви лъскат лицемерните задници.
Ония ден се кефеше, че някакъв ударил в лицето печката от латекса и го съжалявал, че си счупил електроните цигари или там каквото беше, сега и морал чете и пак плюе?!?!? Тц. Явно ти това си искал да разбереш в коментара ми, не значи че това съм искал да кажа, пък и понеже сме в спортен форум, малко черен хумор не е излишен. Мой цитат по темата (дири си го в архивите):
Не съм се кефил, че лупнаха маймуняка (или бледоликия да беше, не помня) с IQOS в простата тиква, която реши да се радва точно пред А. Коментирах случката в контекста на евентуално наше наказание. Но пък и не съм се свил на кълбо от мъка - още един ще се научи, че не е здравословно да се провокира великата синя публика.


Какво си очаквал да се случи след "позицията" на Клуба след Литакса?
Що не ме подкрепи като писах за лумпениядата след Латакса (о, чудо лумпениядата беше в А и не си траех, ти да видиш), оф, извинявай забравих, че се кефеше, как му разбили муцуната на черния от оранжевите.
Та тогава беше сигнал до умозаключението, че нищо не могло да се направи, ха ти да видиш! Опа, тука вече от манипулацийки минаваш в безпардонни лъжи, подлецо! Ето какво съм написал, че може и трябва да се направи, след мача с Латекса, архивите го пазят:
С две ръце съм "за" да се вземат следните сериозни мерки - ултрамодерни камери на всички стадиони, във всички сектори и прилежащите им кьошенца, като част от критериите за лицензиране, както и поправка в закона за хулиганството, която да позволява бърза процедура за "героя", на база ясен запис от ултрамодерната камера.
Ама не зависи от нас, и докато компетентните не си размърдат трътките, ние само може да ревункаме като припоци след поредна победа на Левски.
Да съм го бил подкрепял, в какво да те подкрепям, бе, лицемер-интригант? Всеки ден ли трябва да пиша, че съм против бомби, лумпенщини, и прочее вредни за клуба лайнарщини? Като искат да се маризят гамените, да се организират кьотеци извън стадиона. Като искат да гърмят - на полето.

Последния, човек който може да дава наклон на някой си ти бибочко, този който искаше да ни фалира щото сме били неблагодарници на СЗ и техните солташаци.... Не ме чети, бе, не те карам. А кой и какво е искал да фалира, това не го разбрах?

Не мислиш ли, че на много хора им писна на оная работа, от лумпениядата и незаинтересоваността на Клуба да направи нещо ?
По-горе написах ясна и възможна рецепта за справяне с проблема, но клубът сам и без подкрепа от други институции не може да го направи, хеле пък без съдействието на правораздаването и правоохраняването у нас, щото живеем в правова държава. Вашите локумаджийски идеи, че клубът сам-самичък може да се пребори, си ги дъвчете и предъвквайте колкото си искате, това са нереални глупости, на които не знам защо обичате да си вярвате, като някаква утеха, след всяка лумпенска лайнарщина.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Мнениеот rane » 13 ное 2022 21:06

1914.1902 написа:
Виж сега ...... никой не ти пречи да се радваш на седем мача без победи и все по-ясно намаляване на феновете на домакинските ни мачове, всичко това ще продължи при такава работа.

Вярваш ли в днешните думи на Наско Сираков, наистина ли ще се върнем там, където ни е мястото и наистина ли 2023-а година ще е по-успешна от 2022-а?!
Не знам къде прочете, че се радвам на седем мача без победа? Покажи, може да съм написал нещо подобно, без да осъзнавам, но ме съмнява?
Интересно обаче, такива левскари, дето са против Мъри, радваха ли се на над десетилетие без трофеи, без идея от треньора, как отбора да играе футбол или пък да играе супергрозен футбол, при положение, че над отбора се е изсипвал златен дъжд, а ти си довел отбора до игрова катастрофа.

Колкото до вторият абзац, аз не съм ясновидец и нямам подобни умения, за да кажа на 100% дали ще е по-успешна или не. По-скоро бих казал не, най-малкото защото най-големия душманин на Левски за последните над 10 години - Боко Тиквата, изглежда пак ще се върне на власт.
Ако обаче се намерят пари и Мъри има възможност да си направи качествана селекция, а не със свободни агенти от тук и там, то съм меко казано убеден, че при такива обстоятелства Левски ще е много по-добре от сега и 2023-а ще е по-успешна от 2022-а.
Също така съм убеден, че дори това да се случи, пак ще се намерят левскари, които ще хленчат против Мъри... Те винаги си намират поводи за това.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12416
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Мнениеот TristaNNN » 13 ное 2022 21:37

1914.1902 написа:... седем мача без победи и все по-ясно намаляване на феновете на домакинските ни мачове, всичко това ще продължи при такава работа...!

И все пак вчера имаше доста хора на стадиона, ама проблемът не е толкова дали ще има +/- 1000 човека, а настроенито, с което си тръгнахме след срещата.
Ясно е, че резултатите на отбора ще доведат до някакъв отлив, ама нека да отчетем и студеното време, а освен това започна и да пръска дъждец малко преди мача. Парадоксалното е, че дори след шест мача без победа пак събираме публика, колкото на всички мачове от Ебем ти лигата общо за кръга. :)))
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта