efbet Лига: Левски (София) - ЦСКА - София (София), Неделя от 16:45

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21471
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - ЦСКА - София (София), Неделя от 16:45

Мнениеот metodito » 19 сеп 2022 03:56

Голяма победа. И на терена и на трибуните. Голям Мъри. Страхотен Ивелин.

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1406
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - ЦСКА - София (София), Неделя от 16:45

Мнениеот olimpi » 19 сеп 2022 09:32

Честита победа, напълно надиграхме кърпачевската трупа. Шапо на всички, най-вече на бразилците, Миланов, Попето и Краев. Смачкахме ги в центъра, а тренерчето им не беше в час, така че без много летеж, както се писа, че сме царе на издънките.

Квичът на дебелото е безценен, следващият мач може и да сложим баба пенсионерка на вратата, барем вкарат един гол срещу наши пет.

Сега сериозно без еуфория, Мъри е гений, на път е да направи отбор, и най вече играем задружно. Имаме си проблемите, комичното отиграване на Кордоба при 0.5м засада е показателно, там трябва да се работи, все пак са и доста млади тези момчета.

Създаваме и доста изпускаме положения, на Рони му трябва психолог или студ град за известно време - да се отпусне.

Попето и Миланов са футболисти уж приключили, но и за Бардон и Борето говореха така.

И накрая публиката - след издънките ни пак е там, за разлика от тази на нЕкои други.


Само Левски.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23241
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - ЦСКА - София (София), Неделя от 16:45

Мнениеот W84me » 19 сеп 2022 09:41

olimpi написа:Честита победа, напълно надиграхме кърпачевската трупа. Шапо на всички, най-вече на бразилците, Миланов, Попето и Краев. Смачкахме ги в центъра, а тренерчето им не беше в час, така че без много летеж, както се писа, че сме царе на издънките.

Квичът на дебелото е безценен, следващият мач може и да сложим баба пенсионерка на вратата, барем вкарат един гол срещу наши пет.

Сега сериозно без еуфория, Мъри е гений, на път е да направи отбор, и най вече играем задружно. Имаме си проблемите, комичното отиграване на Кордоба при 0.5м засада е показателно, там трябва да се работи, все пак са и доста млади тези момчета.

Създаваме и доста изпускаме положения, на Рони му трябва психолог или студ град за известно време - да се отпусне.

Попето и Миланов са футболисти уж приключили, но и за Бардон и Борето говореха така.

И накрая публиката - след издънките ни пак е там, за разлика от тази на нЕкои други.


Само Левски.

Ивелин Попов както е приключил, първото полувреме ги направи криви.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12416
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - ЦСКА - София (София), Неделя от 16:45

Мнениеот TristaNNN » 19 сеп 2022 10:37

Честита победа, левскари!
Победа на доброто над злото, възвисяване на любовта към своето най-напред над омразата към чуждото, триумф на истината и честта над лъжата и позора!
Само за едно нещо ме е яд - при отменения гол на Тирето един от техните тръгна да се радва пред А и показа някакъв жест. В резултат на това, от редовете малко под нас получи точен изстрел в простата тиква, стори ми се от IQOS. Та, яд ме е, че сега заради простия маймуняк, човекът трябва да си купува нов IQOS, язък. :))
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12416
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - ЦСКА - София (София), Неделя от 16:45

Мнениеот TristaNNN » 19 сеп 2022 10:47

sinqkrepost1914 написа:... Интервюто на Уелтън след мача е било брутално, ебаси големеца, взе си шампанското и каза, айде, чао чао хахаха. Честито на всички левскари и наздраве за победата.

Аз съм се абонирал за една хумористична страница във ФБ, казва се Коментаторски клишета, или нещо подобно. Това клипче ми попадна там. "Магията" на тая страница са коментарите - всякакви индивиди плещят всевъзможни бисери и пада голям смях. Под въпросното клипче един е написал "Ясно показва отношението си към пропадналият сайт на гостите" :)))
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22838
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - ЦСКА - София (София), Неделя от 16:45

Мнениеот NOMER14 » 19 сеп 2022 10:51

Съдията "се справи", защото разликата в класите бе покъртителна.
Ивелин без да блести всяваше респект в снажната им и злобна защита и спокойствие в нашия отбор.
Какво направи Мъри с Миланов, та да съм възхитен от всеотдайната му игра.
За Краев вече писах - срещу недодялани чуканки е перфектен.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23241
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - ЦСКА - София (София), Неделя от 16:45

Мнениеот W84me » 19 сеп 2022 11:53

TristaNNN написа:Честита победа, левскари!
Победа на доброто над злото, възвисяване на любовта към своето най-напред над омразата към чуждото, триумф на истината и честта над лъжата и позора!
Само за едно нещо ме е яд - при отменения гол на Тирето един от техните тръгна да се радва пред А и показа някакъв жест. В резултат на това, от редовете малко под нас получи точен изстрел в простата тиква, стори ми се от IQOS. Та, яд ме е, че сега заради простия маймуняк, човекът трябва да си купува нов IQOS, язък. :))

Представиха електронната цигара за бомба, ударила човек от щаба на Тирето :)
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23241
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - ЦСКА - София (София), Неделя от 16:45

Мнениеот W84me » 19 сеп 2022 11:53

NOMER14 написа:За Краев вече писах - срещу недодялани чуканки е перфектен.

"Клин, клин избива" :D
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12416
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - ЦСКА - София (София), Неделя от 16:45

Мнениеот TristaNNN » 19 сеп 2022 12:12

W84me написа:
TristaNNN написа:Честита победа, левскари!
Победа на доброто над злото, възвисяване на любовта към своето най-напред над омразата към чуждото, триумф на истината и честта над лъжата и позора!
Само за едно нещо ме е яд - при отменения гол на Тирето един от техните тръгна да се радва пред А и показа някакъв жест. В резултат на това, от редовете малко под нас получи точен изстрел в простата тиква, стори ми се от IQOS. Та, яд ме е, че сега заради простия маймуняк, човекът трябва да си купува нов IQOS, язък. :))

Представиха електронната цигара за бомба, ударила човек от щаба на Тирето :)

Не, не... Ситуациите са различни.
Оня "ударения" припок от щаба беше другата комична ситуация, Айкоса тресна футболист.
Брей, по едно време линейката от пред В литна с включени буркани по пистата. Нищо ново на мач с повече от 15 000 - 20 000 хиляди по трибуните. Често се случва.
Каква беше изненадата ми, когато линейката паркира зад припошката скамейка, лекарят изскочи набързо и тоя щабен припок почна да си навива крачола и да показва нещо на крачето си. На доктора му идеше направо да го зарита. :)))
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2461
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - ЦСКА - София (София), Неделя от 16:45

Мнениеот sinqkrepost1914 » 19 сеп 2022 12:43

TristaNNN написа:
sinqkrepost1914 написа:... Интервюто на Уелтън след мача е било брутално, ебаси големеца, взе си шампанското и каза, айде, чао чао хахаха. Честито на всички левскари и наздраве за победата.

Аз съм се абонирал за една хумористична страница във ФБ, казва се Коментаторски клишета, или нещо подобно. Това клипче ми попадна там. "Магията" на тая страница са коментарите - всякакви индивиди плещят всевъзможни бисери и пада голям смях. Под въпросното клипче един е написал "Ясно показва отношението си към пропадналият сайт на гостите" :)))

E, да де, и аз оттам го видях :D
Лаконичен бе.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта