ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4409
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Мнениеот Kotooshu » 22 юли 2022 22:25

vlong написа:И на мен ми се видя странна комбинация-латиница с кирилица.
Ма де да ги знам,модерни времена!


Случва се, човек да се обърка ..... не си ли ги виждал?

Изображение
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

vlong
Мнения: 4597
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Мнениеот vlong » 22 юли 2022 22:29

На трибуните ми заприлича на тези изкривени кодове дето трябва да ги изписваме ,ако искаме да влезем в някой сайт или страница ,не знам кое е правилното.
САМО ЛЕВСКИ!

Plamen_i00
Мнения: 351
Регистриран на: 26 ное 2017 01:43
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Мнениеот Plamen_i00 » 22 юли 2022 23:11

Testa_di_Legno написа:
alexdb написа:
Testa_di_Legno написа:
alexdb написа:
LoveAndPeace написа:Като говорим за надбягване , спринта на Уелтън при втория гол беше епичен :)
Не мисля , че ще завърши сезона при нас.


Глупаво би било да го продаваме. От него едва ли ще приберем повече от 500-600 хил. евро. А както се писа само вчерашния мач ни е докарал към милион. Предвид, че след него нещата с продължаване в ЕКТ вече не изглеждат невъзможни и предвид доста преодолимия противник в 3 кръг (на този етап малтийците) вече дори класиране в групите не е просто мечта. А това би докарарло в касата доста по-сериозни пари.

Ако влезне оферта за много пари от чужбина, задържането на такъв футболист става практически невъзможно.


Не знам какво разбираш от много пари? Транфермаркетът го оценява на 800 хил. евро. Като имаме предвид, че играе в Бг пиши цената с 200-300 хил. надолу.

Въпросът не е в трансферната сума, каквато клубът теоретически винаги може да откаже да приеме, а в тъй наречените лични условия, които съответният "купувач" предлага на играча. Когато те са значително по-изгодни от тези, които ние му предлагаме, тогава той - съвсем нормално, - почва да иска да си ходи. В такава ситуация за нас възможностите са ограничени: или да "надцакваме", за което от една страна нямаме финансова възможност, а от друга - и да можем, рискуваме да "взривим" съблекалнята, създавайки прекалена неравностойност между собствените си футболисти; или да държим играча насила, което като стратегия просто не работи - по ред причини. Значи остава да го продадем, както се е случвало нееднократно през годините, дори в по-добри от чисто финансова гледна точка времена: например с Гара Дембеле. Капитализъм.

Примерът с Дембеле мисля, че не е удачен. Чел съм интервю, в което той казва, че е бил продаден против волята му.

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12358
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Мнениеот TristaNNN » 23 юли 2022 00:00

honda написа:... Това ,което ми направи впечатление е скоростта с която играха и ,че направиха много малко грешни пасове.
...

Ще започна с това, че ми е много приятно да чета мненията ти в този форум - в моите очи лесно личи кой има представа от играта футбол и кой се е събличал по гащета на места различни от банята и морския плаж.
Съгласен съм с първата част от изречението, само бих добавил един факт, който няма да ни се понрави - за ПАОК това все пак беше първи официален мач от новия спортно-състезателен сезон, очаквам идната седмица тази скорост да се вдигне повече с подходящи тренировки и препарати от фармацефтичния пазар.
Не съм съвсем съгласен с втората част, според мен малко си ги прехвалил. През първото полувреме опитаха да изнасят/изострят с дълги пасове (обикновено от централните бранители или вътрешен халф) по далечния диагонал (обикновено към краен защитник или крило), като техният човек на фланга чакаше топката на крак/в обсега си, на самата тъч линия (т.нар. wide play). Добре, обаче тази стратегия не беше съвсем успешна, понеже около 50% от тези подавания отиваха директно в тъч, над главата на фланговия играч, без шанс да играе за топката, а и нашите пресякоха няколко паса, с което се създаваше предпоставка да пробием през голата зона.
В резултат на това арогантния влах изтегли хората си от тъча 1-5 метра навътре, пак следвайки същата стратегия, но вече това позволи на нашите момчета да атакуват подаването/адресата на подаването по-агресивно и по-своевременно, което също създаде неудобство на гърците и често бъркаха или губеха единоборства.
През второто полувреме нямаше и помен от горните диагонални подавания, или поне бяха епизодични прояви. След като направиха смените си, тия тръгнаха да дублират фланговете, но с по-къси подавания по земята и бързо придвижване. Тук, съгласен съм, си пролича разликата в индивидуалните класи на играчите. Но за гърците лъсна нов проблем - оказа се, че стиковката на техните играчи не е такава, каквато им се искаше, в резултат на това или избързваха с паса, или паса на сами тъча беше дълъг, или друг тип брак.
Дяволът не беше толкова черен вчера, но и аз споделям притесненията на повечето колеги за реванша.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3254
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Мнениеот alexdb » 23 юли 2022 00:10

TristaNNN написа:Всеки, който не е бил на стадиона вчера, е изпуснал незабравим футболен празник Левски ®. Този мач вчера ще се яви от изключителна важност за бъднините на клуба, помнете ми думата!
В общи линии сте изкоментирали всичко, но и аз ще споделя някои свои наблюдения.
Започвам с пресконференцията на треньора на гостите след мача. Не бях гледал толкова арогантно парче след мач в ЕКТ, тоя е някакъв далечен род на Величко Дихонов или Стойкас Стоилас - една хубава дума не каза за противника или за противниковия треньор, от кумова срама, дет' се вика. Така не се прави, особено когато си начело на инстутуция като ПАОК и особено когато си сочен за ярък фаворит. Във футбола, освен в Ловешка област, има елементарна етика, дори да е лицемерна понякога, като тя се спазва от всички и навсякъде, особено на международно ниво. Особено, когато някой неочаквано ти е преподал тактическа лекция с хлапета, с отбор на ръба на фалита. Не очаквам да хвали привържениците, щото ще падне в очите на техните павиани, разбирам го, но поне отбора трябваше.
Сетне, тоя нагъл влах се изцепи, че Левски "played dirty balls trying to win the second ball and we unfortunately started to play their game" (цитирам по памет). Не съм сигурен дали трябва да го преведем буквално, понеже английския на тоя беше малко над нивото на английския на най-простия човек с титла "Доктор Хонорис кауза" на планетата. Ама дори и да го преведем буквално, тоя е скандален. Да изцепиш такава тъпотия, при положение, че си топ фаворита в този кръг, е признак на неадекватност и тотална липса на умения за контрол на гнева, примесено с нарцисизъм ала родните мутри Стефко и ГГ.
Не мога да повярвам, че липсват коментари за хореографията, само един-двама колеги се престрашиха да драснат нещо. Ще рече човек, че всяка седмица пълним стадиона до дупка, а такива красиви изпълнения са част от някакво скучно ежедневие. Баси, оскотяването на територията е повсеместно, и ми е много мъчно за усилията на всички, които са се трудили, за да може тази красота да се види по света и у нас. Но, млъкни сърце...
Благородно завиждам на колегата, де се е натряскал, както си му е редът. Да си еВа и аз професионалната съвест, че не направих като него, та емоциите ме отпуснаха чак след 03:00 по нощите и се поунесох, а си легнах около 01:30. :)))


Какво толкова те изненадва? ПАОК е мутренско отборче като Латекса. При такъв президент какъв да е треньора? Същият дебил.

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12358
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Мнениеот TristaNNN » 23 юли 2022 00:35

alexdb написа:Какво толкова те изненадва? ПАОК е мутренско отборче като Латекса. При такъв президент какъв да е треньора? Същият дебил.

Този ли "европеец" беше заснет с препасан на кръста пистолет и поглед на циклофреник, като нахлу на терена след един мач, в който се решаваше титлата в Гърция преди години? Или бъркам мутрягата?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23165
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Мнениеот W84me » 23 юли 2022 09:22

TristaNNN написа:
alexdb написа:Какво толкова те изненадва? ПАОК е мутренско отборче като Латекса. При такъв президент какъв да е треньора? Същият дебил.

Този ли "европеец" беше заснет с препасан на кръста пистолет и поглед на циклофреник, като нахлу на терена след един мач, в който се решаваше титлата в Гърция преди години? Или бъркам мутрягата?

Същия, само дето в Гърция пишат, че дните му начело на ПАОК са преброени и не се е вясвал скоро.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Serafim
Мнения: 5237
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Мнениеот Serafim » 23 юли 2022 10:18

Хореографията беше хубава. В такива мачове стадиона ни е малък. Поне още 10 хил спокойно идват.

Предполагам, че в ЕКТ пиро ефектите са забранени и има сериозни глоби? :)

Тия заслужаваха да имат събуждане в 3-4 сутринта, като Хайдук :)

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4255
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Мнениеот LoveAndPeace » 23 юли 2022 10:20

Вложили усилия и желание момчетата , направили хубава хореография и накрая винаги го има единият глупак , който си казва - Чакай да сляза и да сложа знамето с Totenkopf SS........

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3990
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Мнениеот Странджата » 23 юли 2022 11:15

Какво да кажем за Ексклузивни кадри от големия успех на Левски и за флагът, който гордо се вее и трябва да е български, ама не е ... хайде, в твоя случай да го преглътнем някак си заради простотията на един, ама тука - как да го подминем?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: mikata, TristaNNN и 50 госта