Сдружение „Левски на Левскарите“

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

realno
Мнения: 6465
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Сдружение „Левски на Левскарите“

Мнениеот realno » 31 май 2022 17:10

LoveAndPeace написа:
realno написа:Не беше ли редно преди да се прави каквото и да било дружество, устава да бъде представен пред обществено (феновете) за обсъждане? Недоверието идва още в зародиш т.е. от съставянето на устава от една група съмнителни хора. Когато основата е нестабилна всичко, което се "построи" след това ще бъде съмнително. Според мен уж правим "Левски на Левскарите" , а левскарите (обикновените) се поставят пред свършен факт по всички въпроси.

Колко пък да са съмнителни :)
Ясни са на всички. Заплатаджии при всеки и за всичко.
И в момента се опитват да се вклинят в паричните потоци фенове --> Клуб и да кажат подобно на едни други преди година -
НИЕ СЪБРАХМЕ МИЛИОНИТЕ за да се спаси Левски.
По същество , каква е разликата между 200 лева внос в "Сдружението" и 200 лева Златка членска карта ?


Всеки е невинен до доказване на противното. :))))
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12305
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Сдружение „Левски на Левскарите“

Мнениеот TristaNNN » 31 май 2022 17:15

Аре сега сравнения с припоците и пародията на въпроси/отговория с друсания микренец.:)))
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4399
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Сдружение „Левски на Левскарите“

Мнениеот Kotooshu » 31 май 2022 17:42

LoveAndPeace написа:
realno написа:По същество , каква е разликата между 200 лева внос в "Сдружението" и 200 лева Златка членска карта ?


Първите все искат нещо, сега да гласуват, па после, кой знае- вторите, не искаме нищо, освен думите на Мъри:
Работа и Честност!!!

То не му е тук мястото, но още съм му бесен на Ивков, за това че е отебал НАП.
Ясно, че крехката ни лодка е с много пробойни, и господата Хубчев и Мохамед, хич не ни помагат да си стъпим на краката, а и онези "сини сърца" 4-5 човека където не искаха да се правят разсрочени плащания и кой ли още не.
Та не можеш поне да не се срещнеш със спецов или ония немигация асен василев да предоговорите задълженията и най-вече да се намали месечната вноска, с това пренебрежение вървим по стъпките на цска!
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Сдружение „Левски на Левскарите“

Мнениеот wilge » 31 май 2022 18:48

Kotooshu написа:...
То не му е тук мястото, но още съм му бесен на Ивков, за това че е отебал НАП.
Ясно, че крехката ни лодка е с много пробойни, и господата Хубчев и Мохамед, хич не ни помагат да си стъпим на краката, а и онези "сини сърца" 4-5 човека където не искаха да се правят разсрочени плащания и кой ли още не.
Та не можеш поне да не се срещнеш със спецов или ония немигация асен василев да предоговорите задълженията и най-вече да се намали месечната вноска, с това пренебрежение вървим по стъпките на цска!

Това действително може да се окаже сериозен проблем, защото червено-оранжевата сган съществува единствено за да мрази Левски. Очаквам да загърбят всичката бъркоч около отбора си и да мобилизират цялата си мощ от адвокати, политици, сайтове и да започнат "специална операция" по повод неплащането на вноските към НАП.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4235
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Сдружение „Левски на Левскарите“

Мнениеот LoveAndPeace » 31 май 2022 19:27

Kotooshu написа:
LoveAndPeace написа:
realno написа:По същество , каква е разликата между 200 лева внос в "Сдружението" и 200 лева Златка членска карта ?


Първите все искат нещо, сега да гласуват, па после, кой знае- вторите, не искаме нищо, освен думите на Мъри:
Работа и Честност!!!

То не му е тук мястото, но още съм му бесен на Ивков, за това че е отебал НАП.
Ясно, че крехката ни лодка е с много пробойни, и господата Хубчев и Мохамед, хич не ни помагат да си стъпим на краката, а и онези "сини сърца" 4-5 човека където не искаха да се правят разсрочени плащания и кой ли още не.
Та не можеш поне да не се срещнеш със спецов или ония немигация асен василев да предоговорите задълженията и най-вече да се намали месечната вноска, с това пренебрежение вървим по стъпките на цска!

Ивков каза цитирам по памет , че спорим в момента с НАП дали споразумението е правилно прекратено или не.
Та си мисля , че сме сериозно в лайната , но с обжалване сме си спечелили време.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9312
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Сдружение „Левски на Левскарите“

Мнениеот mikata » 31 май 2022 19:30

Колко са парите към НАП?
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

realno
Мнения: 6465
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Сдружение „Левски на Левскарите“

Мнениеот realno » 31 май 2022 20:17

mikata написа:Колко са парите към НАП?

Мисля, че толкова колкото заварихме - 4-5 мил., по памет.
След като изплатихме на намусения треньор всичко дължимо мисля, че трябва да обърнем повече внимание на задълженията си към НАП.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сдружение „Левски на Левскарите“

Мнениеот W84me » 31 май 2022 20:35

Това сдружение е пълен абсурд. Няма почва у нас, няма да участвам в него.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Plamen_i00
Мнения: 351
Регистриран на: 26 ное 2017 01:43
Контакти:

Re: Сдружение „Левски на Левскарите“

Мнениеот Plamen_i00 » 31 май 2022 22:52

Към НАП дали си плащаме текущите задължения? Логично е да го правим, а да стоят неплатени само старите.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4399
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Сдружение „Левски на Левскарите“

Мнениеот Kotooshu » 01 юни 2022 07:46

Към НАП не се изплащат редовно вноските в момента. Имаме споразумение до декември, към което се водят правни разговори. Не ги обслужваме в последно време, но имаме документ, че няма изискуеми в момента задължения. В момента ние не сме изряден платец, но държавата е добър стопанин и дава толеранс, като се вижда, че се работи.


Ако можеш да разбереш кое се плаща и кое не, аз не мога.
Иначе сдружението е много важно за погасяването на задълженията към НАП, при положение, че се съберат повечко хора.
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: icemanbg33 и 108 госта