Сдружение „Левски на Левскарите“

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32329
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Сдружение „Левски на Левскарите“

Мнениеот modor » 24 май 2022 09:29

Изображение

Скъпи левскари, на рождения ден на нашия любим клуб, даваме официалното начало на сдружение "Левски на Левскарите".

След церемонията на Могилката от 10:00 часа по случай 108-годишнината от основаването на Левски се пренасяме на "Герена".

Там от 15:00 часа в специално обособения офис на "Левски на Левскарите", намиращ се непосредствено до клубния музей, ще започнем записването на нови членове.

В офиса ще можете да попълните своята молба за членство и да заплатите членския си внос.

ВАЖНО! Молим да имате предвид, че в офиса ще можете да платите единствено с банкова карта на нашия ПОС-терминал. Пари в брой няма да се приемат с оглед пълната прозрачност и отчетност от страна на Сдружението.

Членски внос можете да заплатите и по банков път, по следната банкова сметка на Сдружението:

Получател: Сдружение „Левски на Левскарите“,
IBAN BG48STSA93000028973999
БАНКА ДСК АД
Основание: членски внос за 2022 год.

Припомняме, че годишният членски внос е в размер на 200 лева като можете да го заплатите наведнъж или на 4 равни вноски от по 50 лева.

Нека заедно направим следващата крачка към връщането на Левски към неговите корени! Очакваме ви!
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

На линия
Потребителски аватар
I_Tuk_Froid_Pobedi
Мнения: 504
Регистриран на: 11 мар 2014 17:59
Контакти:

Re: Сдружение „Левски на Левскарите“

Мнениеот I_Tuk_Froid_Pobedi » 24 май 2022 11:50

Много претупано и набързо представено днес. Очаквах да внесат повече яснота. Как ще се гарантира плащането на членски внос да речем? Как ще се предотвратят ситуации, в които плащаш за едно тримесечие и после се отказваш? Ще се прехвърлят ли някакви акции на това сдружение? Членовете само за избор на президент ли ще могат да гласуват (щото прощавайте, ама 200 лв. само за това ми се виждат малко много). Ще има ли офиси и в други градове на страната? Не беше обяснено и дали членовете на сдружението ще получават автоматично и членски карти - тъй като за мен двете кампании се припокриват и членовете на сдружението трябва да получат златна членска карта. И още купища други въпроси останаха без отговор. Другари, дайте да дадем. Е няма как да стане така...

vlong
Мнения: 4547
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Сдружение „Левски на Левскарите“

Мнениеот vlong » 24 май 2022 11:51

Много правилно си си избрал никнейма
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9308
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Сдружение „Левски на Левскарите“

Мнениеот mikata » 24 май 2022 12:07

Сираков: Ако някой си мисли, че може да вземе акциите по нередовен начин, много малко ме познава
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32589
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Сдружение „Левски на Левскарите“

Мнениеот 1914.1902 » 24 май 2022 12:14

Ивков прикани "сините" легенди да дадат пример и да станат част от "Левски на левскарите"

realno
Мнения: 6464
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Сдружение „Левски на Левскарите“

Мнениеот realno » 24 май 2022 13:05

1914.1902 написа:Ивков прикани "сините" легенди да дадат пример и да станат част от "Левски на левскарите"

Заприлича ми като при ваксинацията срещу ковид 19, когато министрите даваха пример ваксинирайки се, защото доверието във ваксините беше ниско.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

meteorit
Мнения: 901
Регистриран на: 23 мар 2013 20:39
Контакти:

Re: Сдружение „Левски на Левскарите“

Мнениеот meteorit » 24 май 2022 13:06

Cамо идеята е добра, "цялата иcтина" не е казана за феновете, най-вече отноcно учредителите на новото cдружение. Няма нормален левскар, който да подкрепи cтруктура, ръководена от НКП-Тръcта, преки учаcтници в 10-годишно обезличаване на клуба и cектор Б. Неcлучайно "Левски" cе надигна cлед като бе cвален еднопартийния режим, пионките на тази партия нямат мяcто в клуба.

Вълчан
Мнения: 4276
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Сдружение „Левски на Левскарите“

Мнениеот Вълчан » 24 май 2022 20:59

Ако утре излезе мощен спонсор със сериозни намерения и постави условие за собствеността като проценти. Все пак става въпрос за милиони в инвестиции. А такъв интерес има и ще се презентира в края на лятото.

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2458
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Сдружение „Левски на Левскарите“

Мнениеот sinqkrepost1914 » 24 май 2022 22:16

Самият факт, че лицето на това сдружение е братът на Любо Младежа е достатъчно показателен. Колегата Фройд горе много добре е извадил някои от нещата, които засега са енигма и според мен това ще откаже много хора. Като цяло това сдружение е обречено на провал, както и всичко, в което са замесени хора като кучешкия гъз вместо лице ака Димитър Костадинов ( разбирай подставено лице на брат си, демек разбирай СЗ, демек разбирай НКП-СЗ, демек разбирай наркотици и фенове на заплата, лентяи, които цял живот живеят от и покрай Левски ). Изобщо семето на съмнението е толкова дълбоко в цялото тва нещо, че не знам каква сметка са си направили в ръководството. Сигурно целта пак е да се съберат едни пари, ама така докога ?
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4399
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Сдружение „Левски на Левскарите“

Мнениеот Kotooshu » 24 май 2022 22:54

I_Tuk_Froid_Pobedi написа:Много претупано и набързо представено днес. Очаквах да внесат повече яснота. Как ще се гарантира плащането на членски внос да речем? Как ще се предотвратят ситуации, в които плащаш за едно тримесечие и после се отказваш? Ще се прехвърлят ли някакви акции на това сдружение? Членовете само за избор на президент ли ще могат да гласуват (щото прощавайте, ама 200 лв. само за това ми се виждат малко много). Ще има ли офиси и в други градове на страната? Не беше обяснено и дали членовете на сдружението ще получават автоматично и членски карти - тъй като за мен двете кампании се припокриват и членовете на сдружението трябва да получат златна членска карта. И още купища други въпроси останаха без отговор. Другари, дайте да дадем. Е няма как да стане така...


Това знам аз!


Kotooshu написа:Много неща прочетох, много неща се казаха, който търси намира!

За Акциите!
Акциите ще бъдат придобити ако сдружението набере 20 000 членове, под 20 000 няма придобиване на акциите.
Пример: След 3-4 месеца членовете на дружеството са 50 000:) , минават се година-две и падат под 20 000, акциите се връщат на Сираков.
Това го няма в устава и било обсъждано само в работни груби и щяло да се добави когато се набере масовост!
Някакви времеви срокове и за придобиване на акциите или тяхното връщане няма или аз поне не намерих!

Относно структурите, отговор не намерих!

За гласуването.

Манджа с грозде:)
Ще се гласувало онлайн, но пък по българското законодателство това не било валидно за това и ще трябва да се довериш на някой от регионалните структури и да се довериш на някой който да те представлява?!?!?

Това в общи линии, моля някой по запознат, Тристане теб визирам, ако бъркам някъде, моля ме поправи да не излезе, че лъжа или подвеждам хората нарочно!


Ще си позволя няколко думи за сдружението!
Личи си от километри, че е "писано на крак" и много е бързано, самите учредители не си знаят устава!?!?
Най важното е много странно защо не е написано, а именно за акциите, кога и как се придобиват и съответно се връщат, това си е ебаси и автогола, а и още един начин да отблъсне потенциален левскар от сдружението.
Никой не знае за структурите, или поне аз не намерих някой да пише и обяснява за тях, имам леки съмнения, че ще се ползват регионалните структури на нкпсз и фен клубове из страната.
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: alexdb, botevplovdiveoe, drvasko98, futbolqga, groti, I_Tuk_Froid_Pobedi, metodito, Plovdiv_1926, rasputin_nk, Svilen, veni__85 и 165 госта