Купа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Сряда от 19:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
emigo73
Мнения: 547
Регистриран на: 09 апр 2014 21:10
Контакти:

Re: Купа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Сряда от 19:00

Мнениеот emigo73 » 14 апр 2022 10:04

miro_rz написа:Честита победа, по-добрият отбор победи!

Рядко обективен и добронамерен.

Потребителски аватар
Levski26
Мнения: 159
Регистриран на: 16 юли 2009 13:23
Контакти:

Re: Купа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Сряда от 19:00

Мнениеот Levski26 » 14 апр 2022 10:49

helic написа:из фейса под статията на спортал мернах коментар на човек, който твърди, че било говорено с Мъри и казал, че е изрекал това под афект и че ще остане.
Дано, че да си легна спокоен......... след днешните емоции



Ама нз дано, аз почти не спах...
Тъпото, е че кефа от победата ми се изпари моментално ....
Изображение

Потребителски аватар
Levski26
Мнения: 159
Регистриран на: 16 юли 2009 13:23
Контакти:

Re: Купа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Сряда от 19:00

Мнениеот Levski26 » 14 апр 2022 10:51

Michael_Buble написа:Станимир Стоилов е много умен! Реакцията му и репликата е добре премерен ход, макар и под емоция. Иска да събуди и отприщи голямата синя енергия срещу Делиорманското статукво и придруващия го публичен дом, наречен "Българско съдийство".
Никъде няма да ходи! Няма да хвърли толкова работа на вятъра. И то когато вече почти изгради ядрото на един много силен бъдещ Левски. Дори и да го е допуснал за миг в яда си, много бързо разума е надделял!
И друго, след всичките му коментари за терените, стадионите, школите и организацията на футбола ни през годините след Синята приказка, Вие сериозно ли мислите, че подкрепя Перукан? АБСУРД!
Отново ще отбележа- той е умен и знае, че тръгнем ли на юруш като оранжевите швестерки, геноцида ще стане пълен! Затова направи най-мъдрото и отприщи мощната синя фенска лавина да раздруса кошера с търтеите.
Чакат ни добри дни! Само Левски!



Дано си прав!
:)
Изображение

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12385
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Купа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Сряда от 19:00

Мнениеот TristaNNN » 14 апр 2022 11:27

THE G.A.M.E написа:....
Продължавам да се чудя що важните моменти в дадени мачове, продължават да се предоставят на най-добрите, лидерите, вместо на непукистите.

Щото от Тонево време нямаме психолог, чиято работа е и точно това - да определи кой е перде, за да бие дузпа в най-напечения момент.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12385
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Купа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Сряда от 19:00

Мнениеот TristaNNN » 14 апр 2022 11:33

delqnski47 написа:Гонга е хакнат . По време на мача ви в лайфа пишеха глупости, че Кирил Десподов бил изгонен , нам си какво си... :D

[offtopic]Шегуваш ли се? Питам сериозно.[/offtopic]
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12385
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Купа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Сряда от 19:00

Мнениеот TristaNNN » 14 апр 2022 11:51

Най-важното е, че Левски показа качествен футбол - агресивен и хвърковат! Това искат да виждат сините привърженици и това ще ги върне на стадиона. За мене тенекетата са все така без значение, докато виждам как дори анонимник от бразилските дивизии си оставя дроба на терена за Л-то!
Само за пример - гледах и вторнишкия полуфинал за Купа Али баба, който беше типичен мач "маде ин Булгариа". Вчерашната среща по качество на играта и динамика наподобяваше сблъсък от Ла Лига.
Също така не бих бил толкова критичен към Сватбата - слаб или силен, но показа еднакъв аршин във възловите за срещата ситуации (Първите жълти картони, картоните за симулации, след това съмненията за втори жълти, след това червените, пребиването на дузпата и други) , а това е невиждано в нашите мачове срещу Разград в Разград, както и срещу рециклираните. Ако искаше умишлено да бута домакините към победа, нямаше да ги бием с 3-2, въпреки невероятната ни игра.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3160
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Купа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Сряда от 19:00

Мнениеот wilge » 14 апр 2022 16:08

TristaNNN написа:Най-важното е, че Левски показа качествен футбол - агресивен и хвърковат! Това искат да виждат сините привърженици и това ще ги върне на стадиона. За мене тенекетата са все така без значение, докато виждам как дори анонимник от бразилските дивизии си оставя дроба на терена за Л-то!
Само за пример - гледах и вторнишкия полуфинал за Купа Али баба, който беше типичен мач "маде ин Булгариа". Вчерашната среща по качество на играта и динамика наподобяваше сблъсък от Ла Лига.
Също така не бих бил толкова критичен към Сватбата - слаб или силен, но показа еднакъв аршин във възловите за срещата ситуации (Първите жълти картони, картоните за симулации, след това съмненията за втори жълти, след това червените, пребиването на дузпата и други) , а това е невиждано в нашите мачове срещу Разград в Разград, както и срещу рециклираните. Ако искаше умишлено да бута домакините към победа, нямаше да ги бием с 3-2, въпреки невероятната ни игра.

Най-важното е, че Мъри остава!
Най-важното е, че Левски показва европейски футбол!
Най-важното е, че всички играят като един и си помагат!
Най-важното е, че никой вече не имитира футбол!
Най-важното е, че новите паснаха от раз!
Най-важното е, че след контузия Миланов играе 90 минути, че Андреев не "прегоря" на вратата (от това се притеснявах), че Марин влезе и си вкара дузпата без притеснение, че холандеца показа как се воюва за титулярно място...
Най-важното е, че Левски започва да става пак ... Левски!

Dani Kiki
Мнения: 780
Регистриран на: 13 дек 2009 13:57
Контакти:

Re: Купа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Сряда от 19:00

Мнениеот Dani Kiki » 14 апр 2022 16:53

wilge написа:
TristaNNN написа:Най-важното е, че Левски показа качествен футбол - агресивен и хвърковат! Това искат да виждат сините привърженици и това ще ги върне на стадиона. За мене тенекетата са все така без значение, докато виждам как дори анонимник от бразилските дивизии си оставя дроба на терена за Л-то!
Само за пример - гледах и вторнишкия полуфинал за Купа Али баба, който беше типичен мач "маде ин Булгариа". Вчерашната среща по качество на играта и динамика наподобяваше сблъсък от Ла Лига.
Също така не бих бил толкова критичен към Сватбата - слаб или силен, но показа еднакъв аршин във възловите за срещата ситуации (Първите жълти картони, картоните за симулации, след това съмненията за втори жълти, след това червените, пребиването на дузпата и други) , а това е невиждано в нашите мачове срещу Разград в Разград, както и срещу рециклираните. Ако искаше умишлено да бута домакините към победа, нямаше да ги бием с 3-2, въпреки невероятната ни игра.

Най-важното е, че Мъри остава!
Най-важното е, че Левски показва европейски футбол!
Най-важното е, че всички играят като един и си помагат!
Най-важното е, че никой вече не имитира футбол!
Най-важното е, че новите паснаха от раз!
Най-важното е, че след контузия Миланов играе 90 минути, че Андреев не "прегоря" на вратата (от това се притеснявах), че Марин влезе и си вкара дузпата без притеснение, че холандеца показа как се воюва за титулярно място...
Най-важното е, че Левски започва да става пак ... Левски!


Какъвто го знаем от детските си години... Не дали ще бие, а с колко!
realno: Бройчо сега се оплаква като клиент изпуснал евтино олио? :)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта