efbet Лига: Левски (София) - ЦСКА - София (София), Неделя от 14:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vvessel
Мнения: 4339
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - ЦСКА - София (София), Неделя от 14:00

Мнениеот vvessel » 06 мар 2022 16:26

Снега и съдията попречиха да стане нещо като мач. Стана нещо като нищо. Едно ръгане, бутане , ритане.
Между другото не можах да вляза в сайта в който обикновено гледам и гледах през друг, където непрекъснато трябваше да сменям стриймовете, Голяма мъка като цяло :)

drvasko98
Мнения: 7003
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - ЦСКА - София (София), Неделя от 14:00

Мнениеот drvasko98 » 06 мар 2022 16:26

Хубавото е, че отдалечихме тирето от мислите за титла и че не се огънахме много с 10 души въпреки, че в отделни зони издишахме физически. Има напредък, има и какво да се желае

Потребителски аватар
teerr
Мнения: 1273
Регистриран на: 14 май 2011 20:14
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - ЦСКА - София (София), Неделя от 14:00

Мнениеот teerr » 06 мар 2022 16:28

Съдията с перуката от тъмносиньото БФС,страничните от ансамбъла Раева заклаха тирето и ревльото.........А добре,че тирейци сакати....
Г.Ганчев:Душата ми е люлякова,сърцето оранжево.......- Никога няма да напусна Литекс......

https://www.youtube.com/watch?v=BLd0kDXPuHI

vvessel
Мнения: 4339
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - ЦСКА - София (София), Неделя от 14:00

Мнениеот vvessel » 06 мар 2022 16:35

Мъри подпука съдията за решението мача да продължи след десетата минута. Определено го дразни, че няма условия за футбол и обвини индиректно и диемите.
Стойчо с обикновеното мрънкане и реване. Как отново ги бил ощетил съдията :shock:
Тоя няма срам.

vlong
Мнения: 4597
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - ЦСКА - София (София), Неделя от 14:00

Мнениеот vlong » 06 мар 2022 16:36

Браво на юнаците,липсваше им самочувствие и физика за нещо повече,но аплодисменти заслужават.
САМО ЛЕВСКИ!

THE G.A.M.E
Мнения: 49966
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: efbet Лига: Левски (София) - ЦСКА - София (София), Неделя от 14:00

Мнениеот THE G.A.M.E » 06 мар 2022 16:38

Няма какво да се обсъжда качеството на продукцията. Такова липсваше.
Като цяло, когато по терена нямаше много сняг, стояхме по добре от тях. Това бяха първите 15-на мин. и последните 10.
През останалото време онези се нагодиха по добре към тежките условия.
Правиха рационалното - топката на фланга и центриране. Изключително съм доволен, че устояхме при множеството центрирания, но пък се пропукахме на 2 пъти в центъра на отбраната при извеждащи пасове и добре, че онези са сакати.

По скоро спечелихме 1 т. от колкото да ни яд, че не сме били.
За мен отборите трябваше да завършат в пълен състав, просто рефера трябваше да има на предвид условията, заради които се поизостриха влизанията.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23165
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - ЦСКА - София (София), Неделя от 14:00

Мнениеот W84me » 06 мар 2022 16:39

THE G.A.M.E написа:Няма какво да се обсъжда качеството на продукцията. Такова липсваше.
Като цяло, когато по терена нямаше много сняг, стояхме по добре от тях. Това бяха първите 15-на мин. и последните 10.
През останалото време онези се нагодиха по добре към тежките условия.
Правиха рационалното - топката на фланга и центриране. Изключително съм доволен, че устояхме при множеството центрирания, но пък се пропукахме на 2 пъти в центъра на отбраната при извеждащи пасове и добре, че онези са сакати.

По скоро спечелихме 1 т. от колкото да ни яд, че не сме били.
За мен отборите трябваше да завършат в пълен състав, просто рефера трябваше да има на предвид условията, заради които се поизостриха влизанията.

Те няма какво да се ориентират. Това им е цялата игра, нищо повече, нищо по-малко.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
сини шампиони
Мнения: 993
Регистриран на: 16 фев 2012 19:05

Re: efbet Лига: Левски (София) - ЦСКА - София (София), Неделя от 14:00

Мнениеот сини шампиони » 06 мар 2022 16:40

За мача може да се каже само едно. Радващо е, че свърши без контузии. При такива условия е престъпно да се играят мачове, ама пуста лакомия за пари. Относно мача при условие, че играхме почти цялото второ полувреме с човек по малко си е жив подвиг, че удържахме хикса. Определено през подготовката се е подобрило кондиционното състояние на футболистите, което ясно си пролича на тоя тежък терен. Определено тия ръгачи извадиха късмет, защото при други условия и маааалко по адекватен съдия развоя щеше да е друг.
И само Левски оле

КАН
Мнения: 716
Регистриран на: 31 дек 2011 17:17
Skype: lilityy_k996
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - ЦСКА - София (София), Неделя от 14:00

Мнениеот КАН » 06 мар 2022 16:43

Стойчо патицата (така му викаха като играеше ) , за каква дузпа реве ? Да мрънка сега пред джуджи .

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8895
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - ЦСКА - София (София), Неделя от 14:00

Мнениеот bilyaletdinov » 06 мар 2022 16:56

Тоя страхливец Железов ми стана ясно, че ще ги бута още като не даде картон на говното Йомов. Първият картон на Цунами е изключителна измислица. Вместо корнер за нас - аут и картон за Цунами.
Второто се огънахме съвсем нормално, предвид че са много по-здрави физически.
Сонко ми се понрави много. Уелтон също.


И този път ще победиш шампионе!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto, metodito и 49 госта