efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 15:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23228
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 15:00

Мнениеот W84me » 26 фев 2022 20:07

Dust написа:Черно море имат трудно гостуване на Локо Сф и е възможно да не вземат повече от точка.
Те са в момента пред вас в класирането с равен брой точки и мач по-малко.
Четвъртото място 100% ще дава квота за Лигата на скъсаняците.

Затова казвам, максимум 4т.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
emigo73
Мнения: 547
Регистриран на: 09 апр 2014 21:10
Контакти:

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 15:00

Мнениеот emigo73 » 26 фев 2022 21:03

Вълчан написа:Левски просто ги задуши. Не им позволи грам да покажат възможностите си. Съдия и терен вече са в миналото :mrgreen:
Цонев направи кофти включване. Няма желание ми се струва нещо. Да видим другата седмица как ще се справят под напрежение.


М'да ,колега. Не му беше най-добрия мач.

Air_Smuggler
Мнения: 81
Регистриран на: 12 мар 2021 08:50
Контакти:

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 15:00

Мнениеот Air_Smuggler » 27 фев 2022 10:44

tmanolov написа:
vvessel написа:
olimpi написа:
NOMER14 написа: Апропо, винаги съм се удивявал на левскари, които си плащат на домуса за мачовете и още повече на левскари, които слушат пропоците от диема!


Ами като си толко удивен, дай акъл, как да гледаме мачовете, без да плащаме за Диемите ?!

Ама не да отговаряш уклончиво, като има начини, става ама не-нам-кво-си а точно : Взимаш това и това, слагаш това, после онова, връзваш го тук, и си пускаш Диемите....

vvessel
Мнения: 4366
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 15:00

Мнениеот vvessel » 27 фев 2022 10:47

tmanolov написа:Коментаторът е олигофрен - 4 с Левски и един с Етър в първия кръг. Проверява се много лесно, ама трябва и малко акъл. Апропо, винаги съм се удивявал на левскари, които си плащат на домуса за мачовете и още повече на левскари, които слушат пропоците от диема!

Плащах на Домуса докато беше 3 лв. Вече не. А коментарът също не го понасям, но за съжаление картината се разминава със звука по радиото и слушам основно за да чувам имената на футболистите, защото на таблета трудно ги различавам, така че няма нищо удивително ;)
Относно картоните, Мъри след това ги уточни нещата, всичко е точно.

Air_Smuggler
Мнения: 81
Регистриран на: 12 мар 2021 08:50
Контакти:

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 15:00

Мнениеот Air_Smuggler » 27 фев 2022 10:58

NOMER14 написа: Апропо, винаги съм се удивявал на левскари, които си плащат на домуса за мачовете и още повече на левскари, които слушат пропоците от диема!


Ами като си толко удивен, дай акъл, как да гледаме мачовете, без да плащаме за Диемите ?! Ама НЕ на таблета, часовника или телефона, искам си на големия ТВ с екстрите (OLED 4K HDR Ultra, повторения, напред-назад-запис и прочее), другото е за муджахедини....

Ама не да отговаряш уклончиво, като има начини, става ама не-нам-кво-си а точно : Взимаш това и това, слагаш това, после онова, връзваш го тук, и си пускаш Диемите, и те тръгват в качество на 55"....[/quote]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22817
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 15:00

Мнениеот NOMER14 » 27 фев 2022 12:20

Air_Smuggler написа:
NOMER14 написа: Апропо, винаги съм се удивявал на левскари, които си плащат на домуса за мачовете и още повече на левскари, които слушат пропоците от диема!


Ами като си толко удивен, дай акъл, как да гледаме мачовете, без да плащаме за Диемите ?! Ама НЕ на таблета, часовника или телефона, искам си на големия ТВ с екстрите (OLED 4K HDR Ultra, повторения, напред-назад-запис и прочее), другото е за муджахедини....

Ама не да отговаряш уклончиво, като има начини, става ама не-нам-кво-си а точно : Взимаш това и това, слагаш това, после онова, връзваш го тук, и си пускаш Диемите, и те тръгват в качество на 55"....
[/quote]
Това не са мои думи, а упрек към мен. Аз плащам на диемите за английските мачове, които ограничиха до един заради разни германци, французи и високи чернокожи.

Вълчан
Мнения: 4292
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 15:00

Мнениеот Вълчан » 27 фев 2022 14:49

emigo73 написа:
Вълчан написа:Левски просто ги задуши. Не им позволи грам да покажат възможностите си. Съдия и терен вече са в миналото :mrgreen:
Цонев направи кофти включване. Няма желание ми се струва нещо. Да видим другата седмица как ще се справят под напрежение.


М'да ,колега. Не му беше най-добрия мач.

Доказано е. Разделиш ли едни близнаци така става. Губят самочувствие и животът им се губи в страх и несигурност. Да го продават докато е време.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 15:00

Мнениеот Warped » 27 фев 2022 16:58

Тоя ментак цонев кога е имал желание........
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

tmanolov
Мнения: 4150
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 15:00

Мнениеот tmanolov » 27 фев 2022 17:54

Air_Smuggler написа:
tmanolov написа:
vvessel написа:
olimpi написа:
NOMER14 написа: Апропо, винаги съм се удивявал на левскари, които си плащат на домуса за мачовете и още повече на левскари, които слушат пропоците от диема!


Ами като си толко удивен, дай акъл, как да гледаме мачовете, без да плащаме за Диемите ?!

Ама не да отговаряш уклончиво, като има начини, става ама не-нам-кво-си а точно : Взимаш това и това, слагаш това, после онова, връзваш го тук, и си пускаш Диемите....

Ти що си с нов ник, стария кво се прецака :)
Ами лесно е - всеки нов тв има интернет свързаност. Влизаш с нея в нета и там линкове колкото щеш. Е, няма да е 4К и няма да можеш да превърташ, както и ще бъгне по някое време, но това е положението - въпрос на принципи е. За мен не е проблем да давам и по 10 кинта на мач на левски, но да са за клуба, а не в общ кюп. Но при това положение, няма да плащам на домуса и ще гледам с известни неудобства!
П.С. Има вариант и през някои приложения, пак интернет базирани, но там е малко по-сложно
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4468
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 15:00

Мнениеот tiamat » 27 фев 2022 20:26

Warped написа:Тоя ментак цонев кога е имал желание........

Сериозно? Точно в липса на желание, него и брат му не можеш да ги обвиниш. Даже им е в повече, в повечето от случаите и си патят от това.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vlong и 28 госта