Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9287
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Без цензура!

Мнениеот bubka » 01 май 2024 20:45

TristaNNN написа:
bubka написа:.....

На нас ни трябва второто място, защото доколко знам дава директно влизане в групите на ЛК, ако отпаднеш от ЛЕ, на Ботев им трябва финал за купата.....

Нещо си в грешка. Никакво директно влизане в групите на ЛК не ти дава второто място. Погледни от кой кръг почва участникът ни в ЛЕ (в случая Ботев, ако спечели купата, или ЦСКА-София(София) ако Разград направи дубъл).


Тази година нали променят форматите на ШЛ и другите турнири. Доколкото чух 2-ят в класирането играе за ЛЕ и ако отпадне отива в групите на ЛК, а носителят на купата си играе само в ЛК, но не съм проверявал обстойно и може да греша за някои от нещата.
Последна промяна от bubka на 01 май 2024 20:46, променено общо 1 път.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

realno
Мнения: 6511
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 01 май 2024 20:45

За 8 години толкова от заместника на оригинала. :)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Dust
Мнения: 8171
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 01 май 2024 20:46

bubka написа:Що не слагаш в Палмите да финансираш директно Динамовския отбор

Още преди седмица споделих, че Ботев стигне ли на финал ще спечели купата, така че второто място ще се размине с турнира на ЛЕ
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Dust
Мнения: 8171
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 01 май 2024 20:48

Участникът ни в ЛЕ при отпадане продължава в пресявките за ЛК.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32828
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 01 май 2024 20:50

Стамен Белчев: Целта ни е Купата


Филип Филипов преди реванша с Ботев: ЦСКА - София отива на финал!


Ботев (Пловдив) - ПФК ЦСКА - София ЕАД 3:0 общ резултат

:oops: :oops: :oops:

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23219
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 01 май 2024 20:52

Според мен Насо им е дал мачовете на тия. Не може толкова големи бездарници да спечелят срещу когото и да е.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Dust
Мнения: 8171
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 01 май 2024 20:55

Оня дето не го слуша главата ако беше на терена и от показаното първото полувреме ЦСКА-София щеше да си вземе мача, но да му се радват още на болната му глава.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12395
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 01 май 2024 21:03

bubka написа:
TristaNNN написа:
bubka написа:.....

На нас ни трябва второто място, защото доколко знам дава директно влизане в групите на ЛК, ако отпаднеш от ЛЕ, на Ботев им трябва финал за купата.....

Нещо си в грешка. Никакво директно влизане в групите на ЛК не ти дава второто място. Погледни от кой кръг почва участникът ни в ЛЕ (в случая Ботев, ако спечели купата, или ЦСКА-София(София) ако Разград направи дубъл).


Тази година нали променят форматите на ШЛ и другите турнири. Доколкото чух 2-ят в класирането играе за ЛЕ и ако отпадне отива в групите на ЛК, а носителят на купата си играе само в ЛК, но не съм проверявал обстойно и може да греша за някои от нещата.

Грешиш за почти всички неща. :lol: В ЛЕ играе носителят на купата. Следвайки сегашната ситуация, това най-вероятно ще е Ботев, но ако Разград направи дубъл, то в ЛЕ отива вторият в първенството (макар че това никъде не е описано ясно в наредбите на пияниците).
Вече отпадането от първия съперник в ЛЕ (за българския представител ще е първи кръг) , не значи в никакъв случай групи на ЛК, а продължение в следващия кръг (втори) на ЛК.
Последна промяна от TristaNNN на 01 май 2024 21:04, променено общо 1 път.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

vlong
Мнения: 4646
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 01 май 2024 21:04

Ирония на съдбата
Попа взе на джуджарата мечтата
САМО ЛЕВСКИ!

drvasko98
Мнения: 7051
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот drvasko98 » 01 май 2024 21:04

bubka написа:
W84me написа:Легитимация на убиеца Папазки с победа днес.

Изображение


На нас ни трябва второто място, защото доколко знам дава директно влизане в групите на ЛК, ако отпаднеш от ЛЕ, на Ботев им трябва финал за купата. Кое не ти стана ясно в цялата ситуация Изображение?

Що не слагаш в Палмите да финансираш директно Динамовския отбор, ама пълниш гушите на англичаните. Или поне слагай в Уинбета Изображение.


Купата би ви пречила на второто място по начин?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: DoSomethingDifferent, groti, jusi, Plamen_i00, tmanolov и 61 госта