Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23807
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 24 апр 2024 14:17

TristaNNN написа:
... Защото съм ходил в сектор Г и близо до Г и знам, че Иван и Росен имат начини да влияят на червените фенове,....


Това вероятно е точно така, защото припощината функционира точно като стадо, що касае организацията и йерархията.
Овчар (ГГ) - овчарски кучета (Иван и Росен) - овце (припоците).

Горе долу е така, да. Не се влияят от наркотици като онея отсреща, а се влияят от хора.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32655
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 24 апр 2024 14:21

... Защото съм ходил в сектор Г и близо до Г и знам, че Иван и Росен имат начини да влияят на червените фенове,....


Какъв е смисъла да се влияеш от мнението на животни?

peliforewer
Мнения: 9538
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 24 апр 2024 15:04

1914.1902 написа:
... Защото съм ходил в сектор Г и близо до Г и знам, че Иван и Росен имат начини да влияят на червените фенове,....


Какъв е смисъла да се влияеш от мнението на животни?

Този ти коментар не е много умен, избягвам по груби думи защото съм възпитан.Всяка агитка си има тартори, Сектор Г също, по това какво правят феновете на ЦСКА по време на мачове можем да съдим, че момчетата си вършат добре работата.Хубави хореографии, много песни и скандирания, добра и спокойна атмосфера в сектора.Има и "зрънца" които вършат простотии, но се надявам да се осъзнаят.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

realno
Мнения: 6477
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 24 апр 2024 15:10

delqnski47 написа:
TristaNNN написа:
... Защото съм ходил в сектор Г и близо до Г и знам, че Иван и Росен имат начини да влияят на червените фенове,....


Това вероятно е точно така, защото припощината функционира точно като стадо, що касае организацията и йерархията.
Овчар (ГГ) - овчарски кучета (Иван и Росен) - овце (припоците).

Горе долу е така, да. Не се влияят от наркотици като онея отсреща, а се влияят от хора.


Припощината е вредна като наркотиците? И на едните и да другите им се привиждат несъществуващи неща. :) :) :)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Dakata_1912
Мнения: 187
Регистриран на: 07 авг 2019 14:28
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dakata_1912 » 24 апр 2024 15:12

gihuelo написа:
miro_rz написа:Аз за по—голяма заплата от 35к евро не съм чувал. На Кешеру беше толкова, правете разлика между лев и евро, между оранжево и червено.


Да бе .
Голмайстора на втора бундеслига и на Нюрберг ще дойде в убитата България за 35к ! Знаеш ли кога .
Питай някой по-вътрешен колко взима Неделев и си направи сметка за чужденците.
За Кешеру съм сигурен . От футболист играл при вас и нас съм го чул.[/quote

Тошо при нас беше на 18к в еуро и си избяга като пич, за да си направи последно десет в лудогорче, така че смятай на колко пара е там :)

gihuelo
Мнения: 5747
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 24 апр 2024 16:29

Dakata_1912 написа:
gihuelo написа:
miro_rz написа:Аз за по—голяма заплата от 35к евро не съм чувал. На Кешеру беше толкова, правете разлика между лев и евро, между оранжево и червено.


Да бе .
Голмайстора на втора бундеслига и на Нюрберг ще дойде в убитата България за 35к ! Знаеш ли кога .
Питай някой по-вътрешен колко взима Неделев и си направи сметка за чужденците.
За Кешеру съм сигурен . От футболист играл при вас и нас съм го чул.[/quote

Тошо при нас беше на 18к в еуро и си избяга като пич, за да си направи последно десет в лудогорче, така че смятай на колко пара е там :)


В Пловдив разправят за 25к евро и при това той е смъртна резерва . Не знам дали е така , но съм склонен да вярвам.
Чочев беше на 50к в лева при Цеката едва ли е отишъл на по-малко.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32655
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 24 апр 2024 16:52

peliforewer написа:
1914.1902 написа:
... Защото съм ходил в сектор Г и близо до Г и знам, че Иван и Росен имат начини да влияят на червените фенове,....


Какъв е смисъла да се влияеш от мнението на животни?

Този ти коментар не е много умен, избягвам по груби думи защото съм възпитан.Всяка агитка си има тартори, Сектор Г също, по това какво правят феновете на ЦСКА по време на мачове можем да съдим, че момчетата си вършат добре работата.Хубави хореографии, много песни и скандирания, добра и спокойна атмосфера в сектора.Има и "зрънца" които вършат простотии, но се надявам да се осъзнаят.


Възпитаните хора не лъжат, а ти го правиш!

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2092
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот k20dan4o » 24 апр 2024 17:07

peliforewer написа:
k20dan4o написа:Пели само да ти кажа че живееш в голяма заблуда, че фонд заплати в Лц е много по голям от този при вас. Разликата не е толкова голяма, особено последните 2-3 години завишихте доста този разход след привличането на всички чужденци през тези години.

Гриша Ганчев дава поне два пъти по-малко за заплати, малко статистика....за заплати 2020г- Лудогорец -26 млн.лв. , ЦСКА-12млн.лв. 2021г.ЦСКА-14млн.лв 2022г.ЦСКА-13млн.лв.За Лудогорец си ги намери сам, но фактите са красноречиви.

Ако гледаш официалните отчети имай впредвид че вътре са и заплатите на Лудогорец 2 и Лудогорец 3. Но разбери, ако искате успехи и вие трябва да умножите ×2. Защото със свободни агенти не става, а като ги освобождавате после има неустойки и комисиони по разтрогване.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32655
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 24 апр 2024 18:41

Георги Иванов се срещна с президента на УЕФА Александър Чеферин

По-рано днес президентът на Българския футболен съюз Георги Иванов бе на официално посещение в Нион, където се срещна с президента на УЕФА Александър Чеферин. Част от родната делегация бяха още първият вицепрезидент на БФС Атанас Фурнаджиев, изпълнителният директор Борислав Попов, както и директорът на Международния отдел Ивета Банкова-Стоянова. От страна на европейската футболна централа в събитието участие взе и Зоран Лакович, директор на звено “Национални асоциации” към УЕФА.

Срещата бе изключително ползотворна, като Александър Чеферин поздрави лично Георги Иванов за изборната му победа и изрази пълната си подкрепа към новия президент на БФС. Зоран Лакович от своя страна отправи официална покана към Георги Иванов да бъде гост на следващата регионална сбирка на европейските футболни федерации, която ще се проведе по-късно тази година в Кипър.

В края на срещата Александър Чеферин пожела успех на българската делегация и изрази увереността си, че пълноценното партньорство между УЕФА и Българския футболен съюз ще продължи и занапред.

Изображение

krumeto
Мнения: 3678
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот krumeto » 24 апр 2024 18:49

gihuelo написа:
Dakata_1912 написа:
gihuelo написа:
miro_rz написа:Аз за по—голяма заплата от 35к евро не съм чувал. На Кешеру беше толкова, правете разлика между лев и евро, между оранжево и червено.


Да бе .
Голмайстора на втора бундеслига и на Нюрберг ще дойде в убитата България за 35к ! Знаеш ли кога .
Питай някой по-вътрешен колко взима Неделев и си направи сметка за чужденците.
За Кешеру съм сигурен . От футболист играл при вас и нас съм го чул.[/quote

Тошо при нас беше на 18к в еуро и си избяга като пич, за да си направи последно десет в лудогорче, така че смятай на колко пара е там :)


В Пловдив разправят за 25к евро и при това той е смъртна резерва . Не знам дали е така , но съм склонен да вярвам.
Чочев беше на 50к в лева при Цеката едва ли е отишъл на по-малко.

Давайте и вие. Джуджака да си отпусне г..а. Стига го е стискал.
Като ближе бутилката отвън, никога няма да се напие.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kamilata3 и 42 госта