Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

gihuelo
Мнения: 5803
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 30 апр 2024 09:15

damyanov1963 написа:Не виждам коментари за най-вероятния бъдещ собственик на чавдарци - Валтер Папазки, който направи волейболният Левски шампион. Ако стане, при всеки неуспех ще бъде дамгосван, като Говедо :mrgreen:


Пожелаваме му да надмине постижението на Джуджи срещу вас ! :)
26 мача - почти половината от тях победи и само 4 загуби :)

tmanolov
Мнения: 4150
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот tmanolov » 30 апр 2024 09:17

delqnski47 написа:
tmanolov написа:
delqnski47 написа:Тоя жест си е традиционен за южняците по терените, но тук решиха да изпедерастеят разни и да му налагат наказания само щото им шие голове

Как имаш очи да защитаваш Караманго? Тоя е тотален унтерменш

Специално за тоя жест е пълна глупост. Нито е нацистки поздрав, нито уронва достойнството на някого да се е фанал за макарите и т.н.
Още преди години се изсмука от пръстите само и само да получи наказание

Ся, виж, принципно има нещо вярно, ама малко ставаш като либерастите с техните "културни особености", когато хванат някой резак да изнасилва в Германия, примерно. Та и тук така с тоя карамнаго - ок, виждам, че и други мангали с бразилски произход го правят и за тях сигурно това е ок, но в България не е ок, а доколкото знам, въпросният мангал си изкарва парите тук, така че следва да се съобрази с нашите особености, а не ние с техните, нали? Или и ти стана либераст?

А иначе ясно, че мижитурката Гонзо няма да направи нищо - парите развалят всичко, а Гонзо беше избран с подкрепата на знаем Кой, пък те винаги са били за "културните особености". Жалко
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

tmanolov
Мнения: 4150
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот tmanolov » 30 апр 2024 09:18

gihuelo написа:
damyanov1963 написа:Не виждам коментари за най-вероятния бъдещ собственик на чавдарци - Валтер Папазки, който направи волейболният Левски шампион. Ако стане, при всеки неуспех ще бъде дамгосван, като Говедо :mrgreen:


Пожелаваме му да надмине постижението на Джуджи срещу вас ! :)
26 мача - почти половината от тях победи и само 4 загуби :)

ако г.з. все още ни е начело, не само ще го подмине, ми и загуба няма да имате - Левски, с г.з. начело, е по-верен сателит на тирето и от чорбое!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

vlong
Мнения: 4656
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 30 апр 2024 09:38

gihuelo написа:
damyanov1963 написа:Не виждам коментари за най-вероятния бъдещ собственик на чавдарци - Валтер Папазки, който направи волейболният Левски шампион. Ако стане, при всеки неуспех ще бъде дамгосван, като Говедо :mrgreen:


Пожелаваме му да надмине постижението на Джуджи срещу вас ! :)
26 мача - почти половината от тях победи и само 4 загуби :)

Със сигурност УЕФА ще ви пусне направо от групите заради това постижение,може и някоя грамота да напише.
Джуджето да цитира и мелеоните дето ги е дал за Тея победи,пък да каже що и терето стърчи още,и що от 8 г.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32867
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 30 апр 2024 09:52

Това е утехата на Гринго през този години, а и изглежда, че всеки от ПФК ЦСКА - София ЕАД показва кои са му най-важните мачове всеки сезон. Гринго не реши да се похвали с двете класирания в групи на ЕКТ, както и с Купата, която взе, а реши да се хвали, че е победил ПФК Левски, който в този период имаше доста малко силни моменти.

Папазки също ще си направи подобна статистика, ако нашите продължават да се ''развиват'' по такъв начин.

peliforewer
Мнения: 9614
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 30 апр 2024 09:56

Този жест на Каранга стана много значим защото е на футболист от ЦСКА, Кольо нарече журналиста от Гонг Светльо Табаков, гад мръсна, но освен журналистите от Дспорт никоя друга медия не е написал още ред за това.Когато излизаш с фланелка Аз мразя ЦСКА не е провокация към червените фенове, да търсиш автомат да ги стреляш прасетата също не беше провокация.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23824
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 30 апр 2024 10:03

tmanolov написа:
delqnski47 написа:
tmanolov написа:
delqnski47 написа:Тоя жест си е традиционен за южняците по терените, но тук решиха да изпедерастеят разни и да му налагат наказания само щото им шие голове

Как имаш очи да защитаваш Караманго? Тоя е тотален унтерменш

Специално за тоя жест е пълна глупост. Нито е нацистки поздрав, нито уронва достойнството на някого да се е фанал за макарите и т.н.
Още преди години се изсмука от пръстите само и само да получи наказание

Ся, виж, принципно има нещо вярно, ама малко ставаш като либерастите с техните "културни особености", когато хванат някой резак да изнасилва в Германия, примерно. Та и тук така с тоя карамнаго - ок, виждам, че и други мангали с бразилски произход го правят и за тях сигурно това е ок, но в България не е ок, а доколкото знам, въпросният мангал си изкарва парите тук, така че следва да се съобрази с нашите особености, а не ние с техните, нали? Или и ти стана либераст?

А иначе ясно, че мижитурката Гонзо няма да направи нищо - парите развалят всичко, а Гонзо беше избран с подкрепата на знаем Кой, пък те винаги са били за "културните особености". Жалко

Кога в България ''не е ок''? Никога не е имало проблем и преди тва си беше окей и са ме мързи, но мога да се заровя за случаи преди Каранга по нашите терени да е ставало и да няма проблем и никой да не му е пукало. Просто някой реши да свърже жеста му, който не е буквален и то е повече от ясно тва със случаите на аладиновците и тероризъм, което е безумно просто. :lol:
Буквално се изсмука от пръстите тогава, щот той си е хем провокативен, хем ефективен и шиещ голове.
Последна промяна от delqnski47 на 30 апр 2024 10:05, променено общо 1 път.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32867
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 30 апр 2024 10:04

peliforewer написа:Този жест на Каранга стана много значим защото е на футболист от ЦСКА, Кольо нарече журналиста от Гонг Светльо Табаков, гад мръсна, но освен журналистите от Дспорт никоя друга медия не е написал още ред за това.Когато излизаш с фланелка Аз мразя ЦСКА не е провокация към червените фенове, да търсиш автомат да ги стреляш прасетата също не беше провокация.


https://trud.bg/kostov-kam-jurnalist-ga ... 843229886/

tmanolov
Мнения: 4150
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот tmanolov » 30 апр 2024 10:08

delqnski47 написа:
tmanolov написа:
delqnski47 написа:
tmanolov написа:
delqnski47 написа:Тоя жест си е традиционен за южняците по терените, но тук решиха да изпедерастеят разни и да му налагат наказания само щото им шие голове

Как имаш очи да защитаваш Караманго? Тоя е тотален унтерменш

Специално за тоя жест е пълна глупост. Нито е нацистки поздрав, нито уронва достойнството на някого да се е фанал за макарите и т.н.
Още преди години се изсмука от пръстите само и само да получи наказание

Ся, виж, принципно има нещо вярно, ама малко ставаш като либерастите с техните "културни особености", когато хванат някой резак да изнасилва в Германия, примерно. Та и тук така с тоя карамнаго - ок, виждам, че и други мангали с бразилски произход го правят и за тях сигурно това е ок, но в България не е ок, а доколкото знам, въпросният мангал си изкарва парите тук, така че следва да се съобрази с нашите особености, а не ние с техните, нали? Или и ти стана либераст?

А иначе ясно, че мижитурката Гонзо няма да направи нищо - парите развалят всичко, а Гонзо беше избран с подкрепата на знаем Кой, пък те винаги са били за "културните особености". Жалко

Кога в България ''не е ок''? Никога не е имало проблем и преди тва си беше окей и са ме мързи, но мога да се заровя за случаи преди Каранга по нашите терени да е ставало и да няма проблем и никой да не му е пукало. Просто някой реши да свърже жеста му, който не е буквален и то е повече от ясно тва със случаите на аладиновците и тероризъм, което е безумно просто. :lol:
Буквално се изсмука от пръстите тогава, щот той си е хем провокативен, хем ефективен и шиещ голове.

Ми никога не е било ок и няма и да бъде - предостатъчно сме клани точно от мангали, за да може родоввата ни памет да не свързава асоциативно подобен жест точно с клане, а не с някакви имагинерни мангалопитешки работи. И да, нур за този или онзи също е проблем, но когато го правят феновете е едно, а когато го рпави футболист, е съвсем друго. Поне с това трябва да си съгласен. Ерго караманго следва да бъде наказан. Но не е, щото Гонзо е мижитурка.Значи всичко е точно
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23824
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 30 апр 2024 10:15

tmanolov написа:
delqnski47 написа:
tmanolov написа:
delqnski47 написа:
tmanolov написа:
delqnski47 написа:Тоя жест си е традиционен за южняците по терените, но тук решиха да изпедерастеят разни и да му налагат наказания само щото им шие голове

Как имаш очи да защитаваш Караманго? Тоя е тотален унтерменш

Специално за тоя жест е пълна глупост. Нито е нацистки поздрав, нито уронва достойнството на някого да се е фанал за макарите и т.н.
Още преди години се изсмука от пръстите само и само да получи наказание

Ся, виж, принципно има нещо вярно, ама малко ставаш като либерастите с техните "културни особености", когато хванат някой резак да изнасилва в Германия, примерно. Та и тук така с тоя карамнаго - ок, виждам, че и други мангали с бразилски произход го правят и за тях сигурно това е ок, но в България не е ок, а доколкото знам, въпросният мангал си изкарва парите тук, така че следва да се съобрази с нашите особености, а не ние с техните, нали? Или и ти стана либераст?

А иначе ясно, че мижитурката Гонзо няма да направи нищо - парите развалят всичко, а Гонзо беше избран с подкрепата на знаем Кой, пък те винаги са били за "културните особености". Жалко

Кога в България ''не е ок''? Никога не е имало проблем и преди тва си беше окей и са ме мързи, но мога да се заровя за случаи преди Каранга по нашите терени да е ставало и да няма проблем и никой да не му е пукало. Просто някой реши да свърже жеста му, който не е буквален и то е повече от ясно тва със случаите на аладиновците и тероризъм, което е безумно просто. :lol:
Буквално се изсмука от пръстите тогава, щот той си е хем провокативен, хем ефективен и шиещ голове.

Ми никога не е било ок и няма и да бъде - предостатъчно сме клани точно от мангали, за да може родоввата ни памет да не свързава асоциативно подобен жест точно с клане, а не с някакви имагинерни мангалопитешки работи. И да, нур за този или онзи също е проблем, но когато го правят феновете е едно, а когато го рпави футболист, е съвсем друго. Поне с това трябва да си съгласен. Ерго караманго следва да бъде наказан. Но не е, щото Гонзо е мижитурка.Значи всичко е точно

Да бе точно заради тва го наказаха, да. :lol: Не щото е Каранга, дето е провокативен и ефективен (дразнещ), ами щото са ни клали по османско време. Тва пък изобщо не се бях сетил, мерси че ме върна толкова години назад. Ако не беше Каранга, ами някой Окобонго с 1 гол с екипа на Берое, примерно, нямаше да има абсолютно никакъв проблем и никой не може да ме убеди в противното. Всичко тва ми напомня точно на либерастките неокомунистически доноснически похвати (аз и заради тва се дразня) , дето отиваш да доносничиш срещу някоя конкурентна фирма, че не е доплатила 20 стотинки от данъците си или има някакъв друг недостатък (както имат всички фирми) или оная глупост ''бонус донос'' дето искаха да я въвеждат същите тея либерасти и да направят хората доноснически отрепки! Та вдигна се един вой до небесата тогава нарочно и именно щото е Каранга, а не някой друг.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: k20dan4o и 40 госта