Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Dust
Мнения: 8204
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 08 май 2024 16:28

След като 11 от 16 отбора нежелаят да се намали броя на отборите, предложения формат на плайофите на първо четене изглеждат много по-добре от сегашния вариант.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

krumeto
Мнения: 3718
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот krumeto » 08 май 2024 18:36

eddie написа:Всеки дебат е безпредметен, докато футбола ни се ръководи от малограмотник като Ромзо..

Давам 1000-рка за негова снимка от абитуриентски бал!
Задължителна ли е снимка от бал, за да имаш средно?
Познавам човек, с две средни и е без симнки. Снимката документ ли е?
Не бъди толкова щедър, ще ти събуят гащите!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17730
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот pomiqrat » 08 май 2024 19:44

krumeto написа:
eddie написа:Всеки дебат е безпредметен, докато футбола ни се ръководи от малограмотник като Ромзо..

Давам 1000-рка за негова снимка от абитуриентски бал!
Задължителна ли е снимка от бал, за да имаш средно?
Познавам човек, с две средни и е без симнки. Снимката документ ли е?
Не бъди толкова щедър, ще ти събуят гащите!


За две висши съм чувал, ама за две средни ми е сефте.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
PorcoRosso
Мнения: 202
Регистриран на: 10 юни 2015 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот PorcoRosso » 08 май 2024 20:06

pomiqrat написа:
За две висши съм чувал, ама за две средни ми е сефте.

В техникумите имаше 13-ти клас

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12409
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 08 май 2024 20:39

Мамини сладки "армейци" - негролюбци...
За броя на чужденците не се е коментирало. Няма как да се ограничи, и не е правилно, на отборите колко чужденци да използват", заяви Филипов.

Иначе припоците са първи оправячи на футболчето и националния, мда. Няма такава гнусотия като припошкото лицемерие! :oops:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15158
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот miro_rz » 08 май 2024 20:48

PorcoRosso написа:
pomiqrat написа:
За две висши съм чувал, ама за две средни ми е сефте.

В техникумите имаше 13-ти клас

И се излизаше със средно—специално.
Изображение

Dust
Мнения: 8204
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 08 май 2024 21:09

То и сега от специализираните средни училища се излиза със средно-специално, но тогава на 4-5 годишното средно образование им казвахме, че излизат направо с полувисше.
Водещият на БТВ новините Юксел Кадриев е с подобен род дипломи за средно образования от техникума по горско стопанство в Тетевен
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12409
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 08 май 2024 21:40

Браво на Кадриев, обаче освен да придобие диплома за дървар...
... Завършва НАТФИЗ, специалност „Публична реч“.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Dust
Мнения: 8204
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 08 май 2024 21:53

Още като ученик дикцията му беше перфектна и заложи на същата.
Не, не е дървар, мебелист му е основната диплома за средно образование. ; )
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

gihuelo
Мнения: 5818
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 08 май 2024 22:27

krumeto написа:Колко е вярно написаното не зная, НО...
Софийските селяни щели да освиркат! Некаа1Да видим колко им е културата под петите!
ГОНЗО, длъжен си да връчиш когато кажат феновете на ШАМПИОНА! Не на измисления тЕре!.

БФС ОБМИСЛЯ КОГА ДА ВРЪЧИ ТИТЛАТА НА ЛУДОГОРЕЦ

БФС все още не е взел решение кога да награди Лудогорец с 13-ата му поредна титла. Тя може да бъде официализиран още в събота вечер, при успех срещу ЦСКА. Това е един от вариантите отличието да бъде занесено в Разград и да чака да бъде връчено.

Интересното е, че лично новият президент на БФС Георги Иванов-Гонзо имал желание да награди шампионите, но точно в двубой с "армейците" не искал да се случва, за да не бъде бурно освиркван от гостуващите фенове.

Друга опция е междинният кръг на 22 май (сряда), когато Лудогорец приема Локо Пловдив. Тогава ще се знае и дали орлите ще са направили дубъл. Така БФС и ПФЛ ще може да им връчат двете отличия, нищо че е делничен ден.

В последния мач от плейофната фаза "разградчани" гостуват на "Герена" и може да им бъде направен поредният шпалир от "сините".

Очаква се СТК към БФС да излезе с информация, до края на седмицата, за да стане ясно дали ще има готовност да връчи трофея още в събота вечер.


Папазки ни взе нас и ако наистина Черепа отново взима Левски,това ви е една от последните титли!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта