Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14301
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 04 май 2024 13:54

CSKA 78 написа:
damyanov1963 написа:
CSKA 78 написа:Аве, като гледам само двамца от една "фамилия" се опитват да се смеят...но през сълзи! Боли ли от решенията на Гонзо?! :mrgreen:

Не се и съмнявам, че ще има натиск върху него от динамовци и делиорманци, така че да влезе в "правата вяра"! Но засега се държи като президент на БФС, а не като слуга на синьо-лилави и турско- зелУени!

Типично разсъждение на чавдарец с манталитет от времето на Мбалев, че щом някой президент на БФС е от някой отбор, то трябва да подкрепя този отбор.
78-и, не е лошо да си направиш един профилактичен преглед при психиатър.
Нали Гонзо беше Говедо, нискочел, осмокласник, неграмотен, трябваше Барби да е на негово място, сега пък се държал като президент на БФС.
Я кажи вие, като какъв очаквахте да се държи и защо не познахте?


По-скоро съм приятно изненадан от държанието му! Написал съм, че това може скоро да се промени под натиска на лилавата и турско-зелената мафия!
А и трябва да питаш какво вие сте очаквали от него, понеже не аз се оплаквам от държанието му, а вие го правите?! Да не би да е било да се държи като подлога на динамовци?!
Профилактичният преглед при психиатър го оставям на теб! Явно имаш нужда! ;) :)

По скоро се измятате, като фурнаджийска лопата, според както ви изнася. Какво сме очаквали от него ние ли, ами да си върши съвестно работата и да не ощетява, или подкрепя никой, а пък на мен лично ми е все тая кой ще е председател. А щом сте приятно изненадани от него, редно е както го изисква възпитанието да му поднесете извиненията си, за непрекъснатите обиди, които сипехте по негов адрес, или твоите съотборници не мислят така, понеже не са приятно изненадани от него?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10210
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Без цензура!

Мнениеот CSKA 78 » 04 май 2024 15:17

Ще видим дали въобще ще има наказание за Каранга, което въобще не би трябвало да е под въпрос! Понеже той си понесе наказанието по време на мача! А какво пише някой в социалните мрежи, е само негова работа!
Ако се даваха наказания за писаници по форуми и соц. мрежи, тогава ние отдавна трябваше да искаме да накажат динамовци сурово!
Ако все пак накажат Каранга, тогава ще си обърна мнението на 180 градуса за Гонзо!
Дали моите "съотборници" мислят същото?! Ха-ха! Не съм футболист и не съм част от отбора на ЦСКА! Но можеш да ги питаш тях! ;) :)
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14301
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 04 май 2024 18:00

CSKA 78 написа:Ще видим дали въобще ще има наказание за Каранга, което въобще не би трябвало да е под въпрос! Понеже той си понесе наказанието по време на мача! А какво пише някой в социалните мрежи, е само негова работа!
Ако се даваха наказания за писаници по форуми и соц. мрежи, тогава ние отдавна трябваше да искаме да накажат динамовци сурово!
Ако все пак накажат Каранга, тогава ще си обърна мнението на 180 градуса за Гонзо!
Дали моите "съотборници" мислят същото?! Ха-ха! Не съм футболист и не съм част от отбора на ЦСКА! Но можеш да ги питаш тях! ;) :)

Чавдарецо, ти и да искаш вече никога не можеш да бъдеш от ЦСКА.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

zieek91
Мнения: 1011
Регистриран на: 10 сеп 2015 00:55
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот zieek91 » 04 май 2024 19:34

Поне в тези дни, динамовците вместо да пишат ежедневните си доноси и да искат наказание на Каранга, да вземат да се опитат да бъдат по смирени и да благодарят на Каресао, че им направи хореографията ("Ръце горе на главата"). Най-накрая им се получи, даже в синхрон и без правописни грешки. :)


Изображение



Спален секБтор :)


Изображение

vlong
Мнения: 4661
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 04 май 2024 20:10

Басси,какво става?Аз ,че не съм от този свят,не съм,какви са тези игри.Манолов май ще излезе прав,страшни конспирации.
https://m.dnevnik.bg/analizi/2024/05/04 ... _povliiae/
САМО ЛЕВСКИ!

vlong
Мнения: 4661
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 04 май 2024 20:14

zieek91 написа:Поне в тези дни, динамовците вместо да пишат ежедневните си доноси и да искат наказание на Каранга, да вземат да се опитат да бъдат по смирени и да благодарят на Каресао, че им направи хореографията ("Ръце горе на главата"). Най-накрая им се получи, даже в синхрон и без правописни грешки. :)


Изображение



Спален секБтор :)


Изображение


Ами заспал льольото,то преди тази грешка беше пълна скука пред нашата врата.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14301
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 05 май 2024 03:45

Страхотен интерес към мача, виж за сектор Г това са мачовете на живота им, то са хореографии, чудеса, нали в другите мачове все падат...
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1908
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Sstefanov » 05 май 2024 08:41

Христос Воскресе, Честит Празник на всички! Бъдете здрави, вие и семействата ви!

tmanolov
Мнения: 4150
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот tmanolov » 05 май 2024 11:02

Христос воскресе, ЦСКА - не!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32873
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 05 май 2024 11:20

Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: LoveAndPeace, Martinez1948 и 40 госта