Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14250
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 18 апр 2024 13:32

dedko2022 написа:
damyanov1963 написа:Припоците си показват разрушаването на светинята по новините и по етапно, в детайли, с коментатор - колко багера, колко копки направили, колко месеца остават(до разрушаването), колко струвало...
Направо сапунен сериал.

Къде по-лесно е да направиш БУМММ и вече да го няма. :)

Ващо прилича на мазохизъм :)
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23794
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 18 апр 2024 13:48

TristaNNN написа:
delqnski47 написа:
TristaNNN написа:
delqnski47 написа:
TristaNNN написа:
drvasko98 написа:
Много добро!

Коментар на сезона! :lol: :lol: :lol:

Абе, Трибестане, оня ден говореше как в тая тема сме говорили само за лефски след като играхме с вас, а ти ко прайш постоянно тук бря говедото му с говедо :|

Я, по-спокойно, припок!
Аз, за разлика от теб и себеподобните ти, коментирам И Левски в сините теми, не киризя само тук да осмивам припощината.

:lol:
Че и наши мачове гледаш. Аз не мога да си представя как ще си загубя ценното време да ви гледам мачове. Ти си някъв пълен извратеняк. Нема обърне внимание на детето си и жена си, гледа чужди мачове....

Така е, бе, баси как ме разкри...направо ме закри. С трепет чакам мачовете на ментака с тирето и директно заключвам жена и деца в мазето, да не ми смущават празника. :mrgreen:
Иначе, понеже подхвана темата, какво става в клоаката на припознаването, как е активността след вчерашното ярене? Три-четири странички поне има ли, или всичкото припок пак скърца със зъбки по дупките? Разбрахме, че след победи припоците не пишели там, та как е положението сега, след вчерашното боцкане?

Ами де да те знам трепериш ли кво правиш, ама и в нашия форум влизаш, броиш мнения... :roll:
Аз тва за себе си не мога да си го представя просто.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
kolokolo
Мнения: 1566
Регистриран на: 24 май 2009 14:29
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот kolokolo » 18 апр 2024 13:50

Това е ЦСКА , телчо . Хората работят с булдозерите и багерите а журнаlята тичат в прахоляка с микрофони и камери за интервюта . Кога хамалите са сьнували че ще им се случи ? 8-)
realno написа:
ЦСКА се шегуват на една наша нормална загуба...

Евроидиот Подуене - Хамрун Спартанс(Малта) 2:6
Нормално .

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12320
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 18 апр 2024 17:06

delqnski47 написа:
TristaNNN написа:
delqnski47 написа:
TristaNNN написа:
delqnski47 написа:
TristaNNN написа:Коментар на сезона! :lol: :lol: :lol:

Абе, Трибестане, оня ден говореше как в тая тема сме говорили само за лефски след като играхме с вас, а ти ко прайш постоянно тук бря говедото му с говедо :|

Я, по-спокойно, припок!
Аз, за разлика от теб и себеподобните ти, коментирам И Левски в сините теми, не киризя само тук да осмивам припощината.

:lol:
Че и наши мачове гледаш. Аз не мога да си представя как ще си загубя ценното време да ви гледам мачове. Ти си някъв пълен извратеняк. Нема обърне внимание на детето си и жена си, гледа чужди мачове....

Така е, бе, баси как ме разкри...направо ме закри. С трепет чакам мачовете на ментака с тирето и директно заключвам жена и деца в мазето, да не ми смущават празника. :mrgreen:
Иначе, понеже подхвана темата, какво става в клоаката на припознаването, как е активността след вчерашното ярене? Три-четири странички поне има ли, или всичкото припок пак скърца със зъбки по дупките? Разбрахме, че след победи припоците не пишели там, та как е положението сега, след вчерашното боцкане?

Ами де да те знам трепериш ли кво правиш, ама и в нашия форум влизаш, броиш мнения... :roll:
Аз тва за себе си не мога да си го представя просто.

Ха наляво, ха надясно, ха отзад...
Както казах наскоро, клоаката на лъжата и измамата е умряла, а припоко пише предимно тук, щото, нали, няма никакви комплекси от говедата. Фактчетата показват точно това, пък ти продължавай да подхващаш и ровиш темата, и да ми даваш топки на воле. 8-)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23794
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 18 апр 2024 17:48

TristaNNN написа:
delqnski47 написа:
TristaNNN написа:
delqnski47 написа:
TristaNNN написа:
delqnski47 написа:Абе, Трибестане, оня ден говореше как в тая тема сме говорили само за лефски след като играхме с вас, а ти ко прайш постоянно тук бря говедото му с говедо :|

Я, по-спокойно, припок!
Аз, за разлика от теб и себеподобните ти, коментирам И Левски в сините теми, не киризя само тук да осмивам припощината.

:lol:
Че и наши мачове гледаш. Аз не мога да си представя как ще си загубя ценното време да ви гледам мачове. Ти си някъв пълен извратеняк. Нема обърне внимание на детето си и жена си, гледа чужди мачове....

Така е, бе, баси как ме разкри...направо ме закри. С трепет чакам мачовете на ментака с тирето и директно заключвам жена и деца в мазето, да не ми смущават празника. :mrgreen:
Иначе, понеже подхвана темата, какво става в клоаката на припознаването, как е активността след вчерашното ярене? Три-четири странички поне има ли, или всичкото припок пак скърца със зъбки по дупките? Разбрахме, че след победи припоците не пишели там, та как е положението сега, след вчерашното боцкане?

Ами де да те знам трепериш ли кво правиш, ама и в нашия форум влизаш, броиш мнения... :roll:
Аз тва за себе си не мога да си го представя просто.

Ха наляво, ха надясно, ха отзад...
Както казах наскоро, клоаката на лъжата и измамата е умряла, а припоко пише предимно тук, щото, нали, няма никакви комплекси от говедата. Фактчетата показват точно това, пък ти продължавай да подхващаш и ровиш темата, и да ми даваш топки на воле. 8-)

Кое е тва ''тук'', тая тема е посветена на нас 8-) В един малък момент решихме да изкоментираме какви сте комици и ти се комплексира нещо...
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

zieek91
Мнения: 1006
Регистриран на: 10 сеп 2015 00:55
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот zieek91 » 18 апр 2024 18:29

Изображение

:lol:

vlong
Мнения: 4562
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 18 апр 2024 18:59

Пак да питам ,защо мигрантите не бяха наказани за нахлуване на садисти с лопати на терена с цел убийство,срещу Лудогорец,щото Ботев ги наказват ,че се радват

За навлизане на публика на терена, на основание чл. 37, ал.1, т.1, б. В, предложение 2 от ДП /2023/2024/ – ДК наказва ПФК Ботев гр. Пловдив с предупреждение за лишаване от домакинство и имуществена санкция в размер на 2000 лева.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14250
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 18 апр 2024 19:20

vlong написа:Пак да питам ,защо мигрантите не бяха наказани за нахлуване на садисти с лопати на терена с цел убийство,срещу Лудогорец,щото Ботев ги наказват ,че се радват
, но за повече информация питай експерти по наказанията ю
За навлизане на публика на терена, на основание чл. 37, ал.1, т.1, б. В, предложение 2 от ДП /2023/2024/ – ДК наказва ПФК Ботев гр. Пловдив с предупреждение за лишаване от домакинство и имуществена санкция в размер на 2000 лева.

Явно от ДК са се изплашили да не ги подготнят и тях с лопати :), но за повече информация питай експерта Пели.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

peliforewer
Мнения: 9525
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 18 апр 2024 20:38

За навлизане на публика на терена, на основание чл. 37, ал.1, т.1, б. В, предложение 2 от ДП /2023/2024/ – ДК наказва ПФК Ботев гр. Пловдив с предупреждение за лишаване от домакинство и имуществена санкция в размер на 2000 лева.
Последните два мача на Левски, с ЦСКА и Черно море сините фенове нахлуваха ли на пистата и имаха ли последно предупреждение за лишаване от домакинство преди тези срещи.
Левски с предупреждение за лишаване от домакинство и глоба
gong.bg
12 март, 18:31
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

vlong
Мнения: 4562
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 18 апр 2024 21:01

Поредната лъжа от оранджавата латерна Пели.
Органите на реда във Варна са предприели разпознавателни и издирвателни действия срещу привърженици на Левски заради инцидентите в края на мача с Черно море, пише „Мач Телеграф“.

Тогава привърженици на „сините“ пробваха да нахлуят на терена

Пробвали са Пелинце,пробвали са.
На мача с наследничето на Литекс тези които преминаха терена бяха охранителна фирма и не носеха лопати.
Дай друга опорка ,другарю от другата епоха
САМО ЛЕВСКИ!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: jungle и 32 госта