Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14230
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 18 мар 2024 07:46

peliforewer написа:
W84me написа:
peliforewer написа:
W84me написа:
delqnski47 написа:Земе са Гонзу верно ни класира на световно... :lol: :lol: :mrgreen:

Брачед, страшен футбол. Супер мЕч!

Кажи сега имаше ли дузпа за игра с ръка на Турицов, знам, че винаги си бил обективен :) .

За Тирето и Домуза се свири, даже няма да питат ВАР.

Голям парадокс се получава, уж Статуквото в БФС подкрепя само Лудогорец и ЦСКА, а сините фенове тук се радвате на това Статукво което отново си избра удобен президент на БФС.Не вярвам да ги подкрепяте заради ЦСКА, по-скоро сте скрити лимонки на Домусчиев :) .

Пели винаги, като не може да отговори на неудобен въпрос обръща темата.
Ето и сега, питат го за дузпа на Турицов, той си говори за Статуквото в БФС и сините фенове :lol:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

peliforewer
Мнения: 9494
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 18 мар 2024 08:15

На албански реотани не отговарям :) , достатъчно коментари имам за ситуацията.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2078
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот k20dan4o » 18 мар 2024 08:32

peliforewer написа:За да съм точен, след като гледах повторението на отмененият гол на Ботев Пловдив трябва да призная, че Сватбата трябваше да остави ситуацията да продължи, беше 50 на 50, а не да свири фаул в атака.Това щеше да се разгледа от ВАР и главният на видео и да се вземе възможно най-правилното решение.Това решение на Ивайло Стоянов при 3-0 го приемам като оправдание, че има аванти и за ЦСКА, не само за Лудогорец.Идват решителните мачове и там всичко ще си дойде на мястото.

Точно, идват решителните мачове и там трябва да се доказвате, досега в директните сте трагедия. Трупате точки срещу слабите но срещу другите хич ви няма.

Serafim
Мнения: 5225
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Serafim » 18 мар 2024 08:42

Статия на Домусчиев от Топспорт ще има ли кога Ботев ПД ще започне да играе срещу ЦСКА-София?

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32595
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 18 мар 2024 08:47

Serafim написа:Статия на Домусчиев от Топспорт ще има ли кога Ботев ПД ще започне да играе срещу ЦСКА-София?


И за още седем/осем отбора може да се напише такава статия. Вече съм напълно съгласен с мнението от преди няколко страници, че трябва да има 10 отбора в Първа лига, даже 8 ще е супер.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32595
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 18 мар 2024 08:49

Един от новите членове на Изпълкома - президентът на Професионалната футболна лига Атанас Караиванов, заяви, че промяната с избора на Георги Иванов е настъпила. Той разкри за разговор между него и представител на УЕФА и какви са препоръките, които може да наложат промяна в устава.

"Мисля, че Конгресът мина повече от перфектно и прозрачно. Цялата организация беше много добра. От години гледам конгресите на ФИФА и УЕФА по интернет. Този, чисто телевизионно, беше по-добре показан. Имаше и добър звук и се чуваше всичко. Спазиха се правилата, които бяха договорени с кандидатите. За мен в това отношение всичко премина по нормален начин.

Един от представителите на УЕФА дойде да говори с мен и Георги Иванов. Той сподели, че е крайно време да се направи промяна в устава. Никъде в Европа не се правят общи събрания с толкова много хора. Заяви, че събрания с близо 500 човека са мудни и трудни за организиране. Това са препоръки на УЕФА и ФИФА. Навсякъде уставите са направени така, че да се опростят нещата. Един конгрес трябва да се прави с 80, 90 - максимум 100 човека. Това да са 500 човека го няма никъде.

Като са толкова много, няма време хората да се изкажат. Ако се промени, ще бъде за добро. В България има 28 регионални представителства и 4 зони. Те са София, Пловдив, Варна и Велико Търново. Ако се излъчат по няколко представителя от регион конгреса ще се побере в рамките на 80 до 100 човека. Трябва да бъдат представени всичките региони. Освен това трябва да бъде представен професионалния футбол, аматьорската лига, футболния синдикат и съдиите. Т.е. всички съсловия, които участват в процеса. Това нещо трябва да залегне в устава.

Промяна в устава означава, че трябва да бъде гласуван от тези 500 човека. В близките година или две могат да се поканят хора от ФИФА и УЕФА, които официално да го кажат това. Те са готови да го направят. Трябва да се направи общо събрание, което да бъде функционално. Тези, които дойдат да могат наистина да си кажат мнението. На фона на това, че нашето събрание се прави по този начин от както се помня мисля, че всичко премина перфектно. Видя се, че като има излъчване със звук и картина, е далеч по-спокойно. Мога да поздравя хората, които го организираха", обясни за "Мач Телеграф" Караиванов.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 18 мар 2024 08:55

peliforewer написа:
W84me написа:
peliforewer написа:
W84me написа:
delqnski47 написа:Земе са Гонзу верно ни класира на световно... :lol: :lol: :mrgreen:

Брачед, страшен футбол. Супер мЕч!

Кажи сега имаше ли дузпа за игра с ръка на Турицов, знам, че винаги си бил обективен :) .

За Тирето и Домуза се свири, даже няма да питат ВАР.

Голям парадокс се получава, уж Статуквото в БФС подкрепя само Лудогорец и ЦСКА, а сините фенове тук се радвате на това Статукво което отново си избра удобен президент на БФС.Не вярвам да ги подкрепяте заради ЦСКА, по-скоро сте скрити лимонки на Домусчиев :) .

Съдийска комисия и БФС имат съществени разлики. Отделно от това, защо мислиш, че вие не подкрепяте статуквото?!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

peliforewer
Мнения: 9494
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 18 мар 2024 09:30

W84me написа:
peliforewer написа:
W84me написа:
peliforewer написа:
W84me написа:
delqnski47 написа:Земе са Гонзу верно ни класира на световно... :lol: :lol: :mrgreen:

Брачед, страшен футбол. Супер мЕч!

Кажи сега имаше ли дузпа за игра с ръка на Турицов, знам, че винаги си бил обективен :) .

За Тирето и Домуза се свири, даже няма да питат ВАР.

Голям парадокс се получава, уж Статуквото в БФС подкрепя само Лудогорец и ЦСКА, а сините фенове тук се радвате на това Статукво което отново си избра удобен президент на БФС.Не вярвам да ги подкрепяте заради ЦСКА, по-скоро сте скрити лимонки на Домусчиев :) .

Съдийска комисия и БФС имат съществени разлики. Отделно от това, защо мислиш, че вие не подкрепяте статуквото?!

Ръководството на ЦСКА заяви категорична подкрепа за Бербатов, червените фенове също бяха категорични снощи.Не съм забелязал БФС и ДК, СК да имат разлика, шапката е една.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

peliforewer
Мнения: 9494
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 18 мар 2024 09:34

k20dan4o написа:
peliforewer написа:За да съм точен, след като гледах повторението на отмененият гол на Ботев Пловдив трябва да призная, че Сватбата трябваше да остави ситуацията да продължи, беше 50 на 50, а не да свири фаул в атака.Това щеше да се разгледа от ВАР и главният на видео и да се вземе възможно най-правилното решение.Това решение на Ивайло Стоянов при 3-0 го приемам като оправдание, че има аванти и за ЦСКА, не само за Лудогорец.Идват решителните мачове и там всичко ще си дойде на мястото.

Точно, идват решителните мачове и там трябва да се доказвате, досега в директните сте трагедия. Трупате точки срещу слабите но срещу другите хич ви няма.

Когато си прав, си прав, предполагам, че в ЦСКА работят да обърнат зара.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 18 мар 2024 09:36

Някой има ли логично обяснение защо Сопот излязоха с юноши старша вчера?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Dobri, helic, Martinez1948, vvessel и 123 госта