Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот honda » 11 окт 2023 18:44

Plovdiv_1926 написа:Паскалев ни е най-слабият защитник и във всеки мач със силен отбор прави минимум 2-3 люха. Хондата да си пусне мача с Левски да види как на два пъти изплю топката да я връща на Динко и я подари на Рикардиньо, който излезе очи в очи с Динко.

А това за 15-те положения е пълна глупост. Просто Митко и Сегура са ни най-важните играчи за изнасянето на топката към момента и се видя и във Варна, че с влизането на първия играта доста се станилизира до картоните, вие си търсете конспирации.

Така че всякакви сравнения на Паскалев с един от най-добрите защитници в първенството са нелепи. Все едно да го сравняваме с Диниш Алмейда само на база физика, то ако това беше изискването да си добър защитник.

Всеки си има право на мнение , не е ли така ;)
Как ще коментираш ,че всяко трето подаване на играчите на любимия ти клуб в собственото ви поле през първото полувреме е бил насочен към .... играч на другия отбор? В това число и 10 подавания на по-малко от 25 метра от собствената си врата.
Би ли посочил в кой друг мач имате подобна статистика?

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот honda » 11 окт 2023 19:16

gihuelo написа:
honda написа:
gihuelo написа:
Кажи честно че сравняваш Паскалев с Кордоба :)

Да , защо да не ги сравнявам - на една и съща възраст са , на една и съща височина, тежест приблизително една и съща , приблизително един и същ опит , играят на една и съща позиция.
Тук не говорим за умение да правят шпагати примерно , или да изнасят топката, техника ,умение да контролиране на топката , точност на подаване. - там е ясно ,че по-класния има предимство.
Все пак при едно физическо единоборство решават физическата сила , масата, височината , позиционирането . Като височина и маса Паскалев и Кордоба са идентични . Всеки видя ,че Назон и Естрада спечелиха практически всяко единоборство с Паскалев и загубиха всички(без едно) с Кордоба.
Колко грешни паса правят играчите на Локо средно на мач и колко направиха срещу ЦСКА-София?
Все още ни си отговорил какво пише на фланелките на Локо(Пд)?


На 1:3 на армията , какво пишеше на фанелките на Локото ?
На резила с Ботев за купата 3:3 пак на армията какво пишеше на фланелките на Ботев ?
Да продължавам ли си примерите ?
Страшен въздух си ! Изобщо спирам да ти чета глупостите . Няма смисъл.

В цитирания от теб период какъв беше Папазки в ЦСКА-София? , а в момента?
Какво стана с "юношката" Паскалев?
Как ще коментираш написаното във форума на морето за Томаш?- май всеки близо до Черно море знае за какво става дума.
Май истината боли :mrgreen:
Ами не ме чети .
Знам че на много от вас съм им докарал комплекс за малоценност , ама като пишете глупости ще ставате за смях. :mrgreen:[/quote]

На целия форум си докарал комплекс за малоценност ,даже знам за 2 самоубийства.
Още едно доказателство е че почти нищо не разбираш от футбол е сравението между Паскалев и вашия Кордоба . Двамата нямат нищо общо освен че са на едни и съсщи години.
За Томаш нищо не съм чел във форума на ЧМ . Там написаното 100 процента ли е гаранция че е истина?[/quote]

Все още не си отговорил ,кой е генералния спонсор на Локо(Пд)?
Ти беше този ,който пишеше за "юношката" Паскалев.
Случено ли е ,че "мощните" ви нападатели "мачкат" в почти всеки мач в ППЛ , но нещо им се случва в мачовете с Лудогорец, Левски и ЕКТ и не могат да спечелят единоборство.
Миналата година вкарахте половината си голове след центриране - колко топки взехте в мачовете с Лудогорец, Левски и Шепши?
Все още очаквам да ми посочиш в кой друг мач Локо(Пд) всеки трети пас към играчи на другия отбор ?
Преди повече от 1 година писах за съмнителното поведение на М.Желев от Арда ,който демонстративно си изкара чк към 20-та минута на мача. Тогава бяхте 100% сигурни ,че всичко е чисто .
Кажи честно какво си мислеше като гледаше вашите срещу Шепши?

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17593
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот pomiqrat » 11 окт 2023 19:20

honda написа:?


Всичко наред ли е? Надявам се да си добре. Последните ти две мнения са твърде кратки и не пише нищо за Петрол.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

kubik
Мнения: 3414
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот kubik » 11 окт 2023 19:30

honda, пишиш свободни съчинения.
1 Паскалев е най-слабия ни защитник. Миналият сезон половината от загубите ни бяха от негови, елементарни грешки
2 . С Хебър , губихме повече топката, от колкото мача с Цска
И в други мачове е губихме, но отборите са по слаби, и заради Хоркаш, взимахме победи
Хоркаш е коза, да сме на това място!!!!!
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

На линия
vlong
Мнения: 4548
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 11 окт 2023 20:54

Е това драги оринджи е блъскане и бутане с две ръце и озъбена мутра,а не побутването на Кордоба и полегнала ми Естрада
Изображение
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4232
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот LoveAndPeace » 11 окт 2023 21:22

tmanolov написа:
LoveAndPeace написа:
Plovdiv_1926 написа:
tmanolov написа:
Plovdiv_1926 написа:Паскалев ни е най-слабият защитник и във всеки мач със силен отбор прави минимум 2-3 люха. Хондата да си пусне мача с Левски да види как на два пъти изплю топката да я връща на Динко и я подари на Рикардиньо, който излезе очи в очи с Динко.

А това за 15-те положения е пълна глупост. Просто Митко и Сегура са ни най-важните играчи за изнасянето на топката към момента и се видя и във Варна, че с влизането на първия играта доста се станилизира до картоните, вие си търсете конспирации.

Така че всякакви сравнения на Паскалев с един от най-добрите защитници в първенството са нелепи. Все едно да го сравняваме с Диниш Алмейда само на база физика, то ако това беше изискването да си добър защитник.

Тъй, тъй, то и шиши и бх са хрисими овчици, ама някои само търсят конспирации ;) а доказателства, а?

Доказателствата са видни, срещу същата преса се огънахме и през първото полувреме във Варна и в мача с вас, само в Разград успявахме да излезем от нея. Ама на някои не им е удобно и ги пропускат тези неща, а изкарват Паскалев на нивото на Кордоба само защото били на еднаква височина.

Все едно да ви питам Андреев защо прави люхове и дали е било нареден отнякъде.

:lol: :lol: Как му я подаде на воле :lol: :lol:
Интелигентен човек е , ама малко e QAnon victim

Ми задал е риторичен въпрос ;) а тези глупости за кюанона ги слушахме и за грипа преди 3 години. Накрая се оказах прав, нищо че ми викаха плоскоземец и прочие сламени простотиЙ

Глупости на търкалета :lol: как викаше баба ми

Ozzimozzi
Мнения: 7137
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Ozzimozzi » 11 окт 2023 21:23

vlong написа:Е това драги оринджи е блъскане и бутане с две ръце и озъбена мутра,а не побутването на Кордоба и полегнала ми Естрада
Изображение

А русият мангал какво прави с дясната ръка? Сигурно пази равновесите! :)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23770
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 11 окт 2023 21:44

Ozzimozzi написа:
vlong написа:Е това драги оринджи е блъскане и бутане с две ръце и озъбена мутра,а не побутването на Кордоба и полегнала ми Естрада
Изображение

А русият мангал какво прави с дясната ръка? Сигурно пази равновесите! :)

Оф, и тоя гледа да хване противника за макарите както стана с Джеси преди години с едно друго техно бивше капитанче :|
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

gihuelo
Мнения: 5702
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 11 окт 2023 22:53

honda написа:
gihuelo написа:
honda написа:
gihuelo написа:
Кажи честно че сравняваш Паскалев с Кордоба :)

Да , защо да не ги сравнявам - на една и съща възраст са , на една и съща височина, тежест приблизително една и съща , приблизително един и същ опит , играят на една и съща позиция.
Тук не говорим за умение да правят шпагати примерно , или да изнасят топката, техника ,умение да контролиране на топката , точност на подаване. - там е ясно ,че по-класния има предимство.
Все пак при едно физическо единоборство решават физическата сила , масата, височината , позиционирането . Като височина и маса Паскалев и Кордоба са идентични . Всеки видя ,че Назон и Естрада спечелиха практически всяко единоборство с Паскалев и загубиха всички(без едно) с Кордоба.
Колко грешни паса правят играчите на Локо средно на мач и колко направиха срещу ЦСКА-София?
Все още ни си отговорил какво пише на фланелките на Локо(Пд)?


На 1:3 на армията , какво пишеше на фанелките на Локото ?
На резила с Ботев за купата 3:3 пак на армията какво пишеше на фланелките на Ботев ?
Да продължавам ли си примерите ?
Страшен въздух си ! Изобщо спирам да ти чета глупостите . Няма смисъл.

В цитирания от теб период какъв беше Папазки в ЦСКА-София? , а в момента?
Какво стана с "юношката" Паскалев?
Как ще коментираш написаното във форума на морето за Томаш?- май всеки близо до Черно море знае за какво става дума.
Май истината боли :mrgreen:
Ами не ме чети .
Знам че на много от вас съм им докарал комплекс за малоценност , ама като пишете глупости ще ставате за смях. :mrgreen:


На целия форум си докарал комплекс за малоценност ,даже знам за 2 самоубийства.
Още едно доказателство е че почти нищо не разбираш от футбол е сравението между Паскалев и вашия Кордоба . Двамата нямат нищо общо освен че са на едни и съсщи години.
За Томаш нищо не съм чел във форума на ЧМ . Там написаното 100 процента ли е гаранция че е истина?[/quote]

Все още не си отговорил ,кой е генералния спонсор на Локо(Пд)?
Ти беше този ,който пишеше за "юношката" Паскалев.
Случено ли е ,че "мощните" ви нападатели "мачкат" в почти всеки мач в ППЛ , но нещо им се случва в мачовете с Лудогорец, Левски и ЕКТ и не могат да спечелят единоборство.
Миналата година вкарахте половината си голове след центриране - колко топки взехте в мачовете с Лудогорец, Левски и Шепши?
Все още очаквам да ми посочиш в кой друг мач Локо(Пд) всеки трети пас към играчи на другия отбор ?
Преди повече от 1 година писах за съмнителното поведение на М.Желев от Арда ,който демонстративно си изкара чк към 20-та минута на мача. Тогава бяхте 100% сигурни ,че всичко е чисто .
Кажи честно какво си мислеше като гледаше вашите срещу Шепши?[/quote]
Генерален спонсор на Локото е УИНБЕТ, но собственик е Крушарски ,които е всеки мач в ложата на Герена.
Другия собственик е също много далеч от орбитата на Джуджи и Папаза.
Същия спонсор е и на Ботев . И те ли ни легнаха?
От Арда защо са ни легнали ? Спонсор им е ЕФБЕТ :)
Са последно кои ни лягат ЕФБЕТ или УИНБЕТ? :)
Да аз пиша за юношката Паскалев и пак твърдя че е поне три пъти по-слаб играч от Кордоба.

За прословутото Сепси. Сами сме си виновни . Не проведохме добра подготовка , бяхме в много слаба форма и но утрепаха от бой. Значи ли това ,че щом Сепси са ни били сега три години всички в България които сме били са ни легнали?
Защо примерно не ме питаш за мача с Виктория Пилзен, за Базел , Осиек ?
Два пъти играхме в групи! Защо не дадеш пример с тях .
Значи както всички останали от Левски в тази тема и ти първо се хващаш за Сепси , но когато попиташ за Левски и ти Дамянов се сещате за 2004 години ,че сте прескочили групите.
Ама те нещата от 2004 до сега коренно различни.
Снощи един убеждаваше тук с коефициенти че румънските отбори са по-слаби от нашите :)
Обаче за Хамрун , Вадуц Тричковски и т.н не се сещате.
Сепси ни убиха и никой не го отрича . Бяха и в топформа тогава а ние не бяхме в никаква .

drvasko98
Мнения: 6960
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот drvasko98 » 12 окт 2023 09:10

Всичко това е така, но е истина, че се забелязват значителни разлики в представянето на отборите на Томаш срещу вас и срещу останалите отбори в продължение на 5-6 години вече. Ако имахте един и същ треньор и играчи щях да приема, че просто сте му неудобни, ама се изредиха при вас какви ли не и все сте му много "неудобни"


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Dobri, kempesmario, miro_rz, veni__85, vlong, W84me и 127 госта