Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

4x4
Мнения: 1467
Регистриран на: 23 май 2014 00:57
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 4x4 » 13 сеп 2023 13:42

Явно е че болшинството от тук пишАщите са четящи само и единствено на Дусчиевите медии и всяка истина трябва да бъде скрита и непоказвана щом накърнява чистото име и достойнство на Вечния Боби

Ало, Насе! Слушай ме сега ама мнооо фнимателно! Ше ти дам лиценз и тоа път под масата ама синчето да е титуляр срещу харпуните да го види европата как са мята как са фърга кат шаран и да го вземат я в Турция я в Израел я в друга европейска държава. Ясен ли съм? Айде и ще има бонус като завъртим нещата и с националния
CSKA SOFIA - THE EUROCHAMPIONS KILLER

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32712
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 13 сеп 2023 13:56

В топспорт са Домусчиевите глупости със сигналите до УЕФА за уговорен мач между Лудогорец и ПФК Левски, а сайт като спортал го знаят на много места в Европа.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14273
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 13 сеп 2023 15:14

Ozzimozzi написа:
damyanov1963 написа:Къде е тая програма, покажете е най-сетне!
Далеч съм от мисълта да защитавам Боби, но да дойде някой без да промени нищо, само за да му заеме мястото - Това не съм съгласен.

Бератов с екипа си направиха хубава кампания преди изборите и обиколиха доста населени места, за да се срещнат и разговарят с хората интересуващи се от футбол. Програмата пък се намира съвсем лесно, стига да си се поинтересувал поне малко, но аз лично се съмнявам че защитниците на Перуката ги интересува програмата на Бербатов. Основният ви довод да защитавате Перуката е, че ви дава лиценз :o :!: Жалка работа!

Би ли казал ти, или някой от вас какво трябва да се промени в БФС и Бербатов има ли нужния ресурс да го направи?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

peliforewer
Мнения: 9552
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 13 сеп 2023 16:07

Бих ти казал, че екипът на Бербатов е на светлинни години пред Боби, Гонзо, Емо Костадинов, Данчо Лечков и сие.Единствен който е читав от Шайката на Боби е Михаил Касабов, другите са помияри.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

4x4
Мнения: 1467
Регистриран на: 23 май 2014 00:57
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 4x4 » 13 сеп 2023 16:08

damyanov1963 написа:
Ozzimozzi написа:
damyanov1963 написа:Къде е тая програма, покажете е най-сетне!
Далеч съм от мисълта да защитавам Боби, но да дойде някой без да промени нищо, само за да му заеме мястото - Това не съм съгласен.

Бератов с екипа си направиха хубава кампания преди изборите и обиколиха доста населени места, за да се срещнат и разговарят с хората интересуващи се от футбол. Програмата пък се намира съвсем лесно, стига да си се поинтересувал поне малко, но аз лично се съмнявам че защитниците на Перуката ги интересува програмата на Бербатов. Основният ви довод да защитавате Перуката е, че ви дава лиценз :o :!: Жалка работа!

Би ли казал ти, или някой от вас какво трябва да се промени в БФС и Бербатов има ли нужния ресурс да го направи?


r-evolutionbg.com
Можеш да си изтеглиш цялата програма тук с едно кликване.
CSKA SOFIA - THE EUROCHAMPIONS KILLER

4x4
Мнения: 1467
Регистриран на: 23 май 2014 00:57
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 4x4 » 13 сеп 2023 16:16

Това е накратко:

Създаване на писмени процедури и правила за тяхното провеждане, покриващи всички процеси в работата на БФС.
4. ПАРТНЬОРСТВО
С местната власт;
С българската държава – промяна на нормативната уредба, касаеща футбола в страната;
С Министерството на Образованието във връзка с училищните първенства и масовия спорт;
С УЕФА и ФИФА – сформиране на екипи за работа по проекти на УЕФА и ФИФА и усвояване на средства от централите.
5. ПРОМЯНА
Промяна на имиджа на БФС с цел превръщане на организацията в модерна и бързоразвиваща се структура;
Подготовка и предаване на администрирането на Първа и Втора Професионална Лига на Професионалната Футболна Лига;
Премахване на практиката президенти на футболни клубове да бъдат част от Изпълнителният Комитет на БФС;
Осъвременяване на устава на БФС чрез ограничаване до максимум 3 мандата за президент и Управителен Съвет;
Отделяне на академиите от мъжките отбори с цел достъпно финансиране от страна на държавата, категоризация и единна методология;
Преглед и промяна на процесите и регулациите на БФС, областните и зоналните съвети;
Поемане на по-голяма тежест от БФС за самофинансирането на разходите.
6. БОРБА
С уговорените мачове и нерегламентираните залагания, както в българските шампионати, така и в международни мачове с българско участие;
С расизма по българските стадиони и на българските фенове в чужбина.

Цялата програма можете господа заинтересовани да си я изтеглите от тук:

r-evolutionbg.com
CSKA SOFIA - THE EUROCHAMPIONS KILLER

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32712
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 13 сеп 2023 16:19

Премахване на практиката президенти на футболни клубове да бъдат част от Изпълнителният Комитет на БФС;

https://sportal.bg/news-2021100609590581716

Лъжа или незнание? Защо кандидатите за президент на БФС обещават подобно нещо?

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3098
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Без цензура!

Мнениеот suni » 13 сеп 2023 16:20

Кауня - Президент! :lol:
Последна промяна от suni на 13 сеп 2023 16:33, променено общо 1 път.
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14273
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 13 сеп 2023 16:23

4x4 написа:
damyanov1963 написа:
Ozzimozzi написа:
damyanov1963 написа:Къде е тая програма, покажете е най-сетне!
Далеч съм от мисълта да защитавам Боби, но да дойде някой без да промени нищо, само за да му заеме мястото - Това не съм съгласен.

Бератов с екипа си направиха хубава кампания преди изборите и обиколиха доста населени места, за да се срещнат и разговарят с хората интересуващи се от футбол. Програмата пък се намира съвсем лесно, стига да си се поинтересувал поне малко, но аз лично се съмнявам че защитниците на Перуката ги интересува програмата на Бербатов. Основният ви довод да защитавате Перуката е, че ви дава лиценз :o :!: Жалка работа!

Би ли казал ти, или някой от вас какво трябва да се промени в БФС и Бербатов има ли нужния ресурс да го направи?


r-evolutionbg.com
Можеш да си изтеглиш цялата програма тук с едно кликване.

Не. няма да я изтегля, защото знам че Бербатов е съгласен с решението на вечно пияния Боби да влезете от В направо в новосъздадената от него за вас ППЛ заменени
от Литекс, най-вероятно под влиянието на алкохола.
М/у другото какво е мнението на ФИФА и синята УЕФА по този въпрос?
Последна промяна от damyanov1963 на 13 сеп 2023 16:25, променено общо 1 път.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

4x4
Мнения: 1467
Регистриран на: 23 май 2014 00:57
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 4x4 » 13 сеп 2023 16:25

1914.1902 написа:Премахване на практиката президенти на футболни клубове да бъдат част от Изпълнителният Комитет на БФС;

https://sportal.bg/news-2021100609590581716

Лъжа или незнание? Защо кандидатите за президент на БФС обещават подобно нещо?


Не става викаш.
По - добре Мъри Рекордьора бягащия преди Дерби.
Като не му дават да управлява на Герена
Да го сложим в Бояна!
Там климатици има - всичко е почти като в Дубай
CSKA SOFIA - THE EUROCHAMPIONS KILLER


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar, ivan56, pepo, vvessel и 45 госта