Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот sandi74 » 25 фев 2023 21:21

sinqkrepost1914 написа:
ivan56 написа:
sinqkrepost1914 написа:Сандьо, заралийски гяур, нали знаеш какво и къде ти пожелаваме всички говеда ?


Ти да не си рязана пи.ка, че обиждаш боК Санди на гяур или си прост поредното неуко теле.

Искаш да провериш ли, чичак фригиден ?

Синя парцалесо,напудри си дупето,сложи роклята,начерви устните,да не забравиш и перуката да поискаш или мокета от Мамин Ники,лакирай ноктите и дерзай.Все някой циганин ще те заплоди и дано родиш..... говедо.Дееба мангалите ви,миризливи и въшливи.

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2461
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот sinqkrepost1914 » 25 фев 2023 21:25

sandi74 написа:
sinqkrepost1914 написа:
ivan56 написа:
sinqkrepost1914 написа:Сандьо, заралийски гяур, нали знаеш какво и къде ти пожелаваме всички говеда ?


Ти да не си рязана пи.ка, че обиждаш боК Санди на гяур или си прост поредното неуко теле.

Искаш да провериш ли, чичак фригиден ?

Синя парцалесо,напудри си дупето,сложи роклята,начерви устните,да не забравиш и перуката да поискаш или мокета от Мамин Ники,лакирай ноктите и дерзай.Все някой циганин ще те заплоди и дано родиш..... говедо.Дееба мангалите ви,миризливи и въшливи.

Tи ли говориш за мангали бе, мърло :D
СТЗ е прекрасен град, да го изчистим от зелената смрад !
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

goshev
Мнения: 1577
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот goshev » 25 фев 2023 21:27

sinqkrepost1914 написа:чичак фригиден ?

Може ли малко пояснение, че аз съм от старото поколение и тези новите европейски неща не ги разбирам много много?

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2461
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот sinqkrepost1914 » 25 фев 2023 21:38

goshev написа:
sinqkrepost1914 написа:чичак фригиден ?

Може ли малко пояснение, че аз съм от старото поколение и тези новите европейски неща не ги разбирам много много?

Нямам нищо против теб, ти си по-адекватен, имам против мръсния трол, който се прави на по-голям чорбар от вас чорбарите.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

peliforewer
Мнения: 9607
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 25 фев 2023 21:47

Започвам да се притеснявам за психичното здраве на един съфорумец, тирадите му въпреки, че са много дълги са вече от години едни и същи и почти ги запомних наизуст.Какво ме развесели днес, Дерипаска и Чорни лично са помогнали на Левски чрез Щрабаг България, защо си спомням, че когато Бойко беше подал оставка и дойде служебно правителство Щрабаг се изнесоха с 200 от Левски, случайност.ГА бил говорител на Пеевски, говорители на Пеевски са Карадая и Данчо Ментата, а ГА е един възрастен журналист който работи в медия на Пеевски мразен за това, че е от ЦСКА и има свой прочит на това което се случва в българският футбол.С какво Касабов, Русев, Стоянов, Грънчаров са по-добри от него, всеки си гледа през своите очила.Господинът бил казал, че Божков ако е крал трябвало да бъде съден, браво на такива смели българи, само, че го казал след като ВБ напуснал Левски.Чудя се този анализатор и оракул как не е усетил, че ВБ мами Държавата с много пари дълго време, влизам му в положение, от разследване на Гриша Ганчев му е избягнал ВБ.Тъй като от години тук чета, че Ганчев бил поставено лице на Доган според Октай, реших да прочета това онова от книгата на Октай, неговите думи реално са, че в България кръгът на ДС оглавяван от Любен Гоцев са разпределяли порциите, около 220 човека са били произведени в бизнесмени, тези новобогаташи са обвързани и с политическите партии впоследствие, някои фалирали, някои били убити, много малко успели да се реализират.Гриша Ганчев е поел бизнеса със захарта, от някакъв турчин който изчезнал в Турция, но през 2012г. му правят една показна операция за ОПГ/това после се случи на много други богати хора/ и бизнеса със захарта приключва, доколкото знам май Домусчиев я пое.Та въпросът ми е, ако Ганчев беше толкова доверен човек на Доган щеше ли да му се налага да мине през тези премеждия в които беше намесен и синът му, току що завършил образование в чужбина и се върнал да работи в България.Между другото Октай споменава за 220 назначени новобогаташи, как пък Господинът реши най-много да ни занимава във форума с Ганчев, обзалагам се, че след като Инджов излезе от ЦСКА вече няма да е от най-лошите, случайност.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

eddie
Мнения: 1354
Регистриран на: 17 мар 2010 11:48
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот eddie » 25 фев 2023 21:51

Що си мисля, че парите в обявената сметка не отиват баш в НАП..?! Изображение

Изглежда обикновена сметка на ПеФеКа-то, в която Насо ПП трупа за последно 10 преди да бутне капака..

Изображение Изображение Изображение
"... без мощен спонсор и Бащица с много пари, няма да се оправим никога." - Аронакс

vlong
Мнения: 4655
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот vlong » 25 фев 2023 21:53

Излезе инджата влезе сикаджия лежал в затвора.
Наследство?!?!
САМО ЛЕВСКИ!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот sandi74 » 25 фев 2023 21:57

eddie написа:Що си мисля, че парите в обявената сметка не отиват баш в НАП..?! Изображение

Изглежда обикновена сметка на ПеФеКа-то, в която Насо ПП трупа за последно 10 преди да бутне капака..

Изображение Изображение Изображение

Насо си е наше момче,заралийче.Един обор ако не може да разтури и взриви барабар с говедата в него за какво сме го изпратили и внедрили.Трепи Насо говедата.Трепи.Събаряй.Взривявай......

eddie
Мнения: 1354
Регистриран на: 17 мар 2010 11:48
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот eddie » 25 фев 2023 22:01

Изображение

Изображение Изображение
"... без мощен спонсор и Бащица с много пари, няма да се оправим никога." - Аронакс

goshev
Мнения: 1577
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот goshev » 25 фев 2023 22:04

vlong написа:Излезе инджата влезе сикаджия лежал в затвора.
Наследство?!?!

ВИС vs СИК. Нали се сещаш какво пишеше на фланелките ви, когато Лафчис регистрира новия Левски. Е, бат Бойко е сикаджийска издънка, даже по-дашна от висаджиите.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта