Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4239
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот LoveAndPeace » 25 фев 2023 12:04

kolokolo написа:
LoveAndPeace написа: ....... как тая фирма струва 800 000 лв ?

Ми нарича се пазар бе милицио . Всяко нещо струва толкова колкото някой е склонен да го продаде а друг да го купи . :)

Има си пазарна цена и сделки под тази цена винаги си имат някакво логично обяснение , припок.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот sandi74 » 25 фев 2023 12:15

Клошарите от развалината в Подуене още живи ли са?Нека бъде дране на мръсни и прости говеда по НАП-аджийски.На колене клети леWCкарчета и тъпи говеда,на колене пред Насо Гъзо Раеффффффф и да му ближите голия гъз а той да сере в устите ви.Добър апетит нещастници.Да ви е сладко, че това е само предястието а ще има основно и десерт....... .Мучете на умряло несретници и нека ви е гадно безродници.Нека.Казах.Ще.Амин.Хау.

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот honda » 25 фев 2023 12:40

suni написа:Резюме
Фирма ЛИТЕКС АД на латиница "LITEX" с ЕИК/ПИК 110060025 е основана на 1 Април 2008 година с правна форма "Акционерно дружество" или на кратко "АД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 15,547,800 лева.

Оборота на фирмата за 2019 година е в размер на 803,110,000 лв. което е с 15% по-малко от предходната 2018 година (948,325,000 лв.), а средният годишен ръст е 34%. Печалбата за 2019 година е 1,100,001 лв.

Супер! Сериозна фирма!.. Аз не виждам някакъв проблем.

Супер , значи ще може да си плати задълженията примерно само към КТБ са над 500 млн лв.
http://www.ktbfiles.com/person/grisha-ganchev/
Ако се включат и всички други задължения на фирмите на ГГ става сума ,която се измерва с 10 цифри преди десетичната запетая.
Дали "заможния" господин може да си позволи да ги плати?

Потребителски аватар
kolokolo
Мнения: 1565
Регистриран на: 24 май 2009 14:29
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот kolokolo » 25 фев 2023 12:43

LoveAndPeace написа:Има си пазарна цена ...

Това което съм написал е смисъла на пазарна цена , припок . Цената на която реално се осъществява сделка .
realno написа:
ЦСКА се шегуват на една наша нормална загуба...

Евроидиот Подуене - Хамрун Спартанс(Малта) 2:6
Нормално .

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот honda » 25 фев 2023 13:01

delqnski47 написа:
honda написа:
delqnski47 написа:
honda написа:
peliforewer написа:Хонда, това че дори един наем не е бил платен за Армията и Панчарево е много голяма лъжа. ЦСКА внесе по времето на Руди Василев наведнъж 3.1млн.лв , това са наеми за 3 години, като щеше да се провери какво се е построило на Панчарево от Ганчев и Инджов за да се приспадне от наемите. https://corner.dir.bg/futbol/za-chrd-ts ... ya-stadion А за да участва ЦСКА в търга за стадиона трябваше да не дължи наем. Преди Ганчев също се е плащал наем, по време на Титан има изявление на зам.министър , че ЦСКА си е платил всичко за базите, ако държиш ще го намеря.Така , че след тази лъжа как мога да вярвам на уж проверените ти информации.

Не ти говоря за медиите.
На 4 пъти в НС на министър Руди Василев му задаван въпрос дали въпросната сума е изплатена и 4 пъти отговор не е последвал.
Дали ако всичко е чисто , щеше да мълчи като комунист пред Гешев( оня истинския - Никола). Едно е да говори пред медиите друго е пред НС (за второто носи отговорност). Същия въпрос беше зададен на В.Лечева , нейния отговор беше шокираш нещо в смисъл " задайте този въпрос към моя предшественик". Можеш ли да покажеш платежно нареждане за платения наем. Когато сте направил плащане много често показвате съответното платежно нареждане
По принцип няма нищо нередно направени инвестиции да бъдат приспаднати от наем - това е нормална и законна процедура. Само дето когато става дума за държавна или общинска собственост е задължително да се спазва Закона за Обществените Поръчки - нещо което категорично не е спазено във вашия случай. Би ли посочил номера на обществената поръчка за ремонт на Панчарево?- няма такъв, понеже никога не е обявяван конкурс за ОП.
.По времето на "Титан" не сте платили никакъв наем. Част от наема ви беше приспаднат от направен ремонт на базата , останалото е част от задълженията ви към държавата когато фалирахте.
Интересно защо на любимия ти клуб трябва да се приспадат направените инвестиции ( повтарям няма нищо лошо и нередно стига да се спазва законовата процедура) от задълженията към държавата, а на Левски да не се приспадат?
На всеки непредубеден е ясно ,че направените от Левски инвестиции са много по-големи.

Бат Хонда, я кажи как Чери ви стана собственик. :))

Готово, понеже си ми много симпатичен :)
Предполагам че самия Череп най-добре си знае.
Веднъж каза ,че никой не го "натискал" да вземе Левски.
Друг път каза ,че е бил посъветван да вземе Левски от ББ.
Сега очаквам ти да коментираш думите на Осман Октай ,че ГГ е поставено лице на Ахмед Доган и значи ли това ,че Ахмед Доган е реален собственик на ЦСКА-София?

Не каза точно тва Чери. :) на последното му интервю с Цанов..
Друго каза.

Последното му интервю не с Цанов.
На среща в хотел "Амелия" в Палма де Майорка твърди съвсем друго .
Кога казва истината?
На всеки е ясно ,че ВБ е бил "помолен" да помага на Левски от ББ- няма какво да си кривя душата ,така е. Въпроса е дали е имало принуда и била ли е ощетена държавата. Да държавата е била ощетена със стотици милиони лева ,но това е започнало през 2013г. - 6 години преди ВБ да вземе Левски. Аз много бих се радвал всичките дължими пари да бъдат върнати и замесените лица да попаднат ,там където им е мястото - в затвора. Но за съжаление не виждам как може да стане.
Аз отговарям да въпросите ти ,а ти на моите?
Вярно ли е ,че ГГ е поставено лице на Ахмед Доган ,както твърди Осман Октай. Аз съм склонен да вярвам на Осман Октай , някога ти му беше фен и на съветваше да се вслушваме в думите му понеже говорел много истини. Още ли е така?
Как ще коментираш ,че фирми на ГГ дължат стотици милиони лева на държавата и същите тези фирми са наляли над 50 млн лв в любимия ти клуб.( Нали беше много добре информиран и близък до ВИП персони ,така че знаеш отговора на въпроса дали е вярно ,че ГГ е казал на вашите привърженици "Веднага прехвърлям акциите на ЦСКА , на този който ми плати дълговете към моите фирми ,които са 55 млн лв."- това е било през лятото сега вече дълговете са доста повече. )

eddie
Мнения: 1350
Регистриран на: 17 мар 2010 11:48
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот eddie » 25 фев 2023 13:16

damyanov1963 написа:.. За каква собственост говорите, след като предишния ви отбор изби АС23 за да заеме мястото му и стадиона му...

Все подозирах някаква лека форма на олигофрения, но това вече на нищо не прилича :))
Кой кого е избил, бе, ретард.. ха-ха..

Ти знаеш ли, че когато го налапвате на комунягите и ставате първия министерски отбор по съветски образец, АС'23 още съществува, а за Чавдар и ЦСКА още никой не си е и помислял? Не ви ли е срам?
"... без мощен спонсор и Бащица с много пари, няма да се оправим никога." - Аронакс

eddie
Мнения: 1350
Регистриран на: 17 мар 2010 11:48
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот eddie » 25 фев 2023 13:31

Впечатлен съм от подуенския имбецилизъм. Впечатлен от необходимостта да доказваш на сините ден след ден, година след година, че 2 + 2 не е 5, а 4. Това е страшно, чудовищно. Подуяне е ирационален, сюрреалистичен свят, в който всичко е обърнато. Там тезата е доказателство, измислицата факт, агентът номенклатура, опасният за националната сигурност икона, а Стоилов треньор с неземна дарба.

ЦСКА, според европейските критерии на датиране, възниква през 1948г., когато се обединяват Чавдар и Септември. Според тези критерии ПФК Левски 1914 възниква през 1969г., когато се обединяват два равностойни отбора - милиционерският Спартак и все още свързаният с пощите Левски...

Извън европейският подход, мислене и поведение у нас, естествено, доминира друго. Балканско-урбулешкото, според което началото е заложено в най-далечната точка, в която се е произвело събитие свързано по някакъв начин с този отбор. Като 24 май 1914г., когато група сополанковци обсъдили въпроса как да си купят топка и в коя млекарница да я държат. Това според балканско-урбулешкото е история. За него се говори. Знае се, че първият мач на сините сополанковци в периода, когато у нас не е имало организиран футбол, е бил с третия, подчертавам третия отбор на ФК 13 и е загуба с 0:2. Цялата синя история е набор от подобни малоумни и безсмислени събития, в чиято поредица и Антверпенското чудо няма с какво да ни изненада.

Т.е. цивилизованият подход, европейското мислене не се интересува от ползата, той е основан върху строги критерии, включващи юридическо основание и принципа, че когато два дотогава различни и равностойни отбора се обединят те създават нещо ново. Това е нов отбор. По начина, по който Чавдар се обединява със Септември през 1948г, ССК Левски с ПСК през 1944г. и Левски със Спартак през 1969г.

Вярно е и това го знае цяла Европа, че сините са евроидиоти, но това съвсем не значи, че са и европейци. Те не само отказват да приложат европейския критерий в своята история, но се опитват да въведат балканско-урбулешкото в историята на по-значимия от тях. В историята на ЦСКА. Измисляйки му събития. Опитвайки се да отричат исторически документираното.
Изображение
Това, г-да подуенски имбецили, се нарича документ на базата на който настъпват определени събития. Шипка и АС 23 вече ги няма, вече има един нов отбор наречен Чавдар, който играе мачовете си на стадиона на един от неговите съоснователи, настоящ Българска армия и то не с кого и да е, а чрез най-добрите футболисти и на АС 23, и на Шипка. Тези същите футболисти са признали и приели въпросното обединение, няма деятел на АС 23, който по това време да е оспорил осъщественото обединение, обаче се появявате вие след 60 години и твърдите, че подобно животно няма, няма подобно обединение, АС 23 не се е обединил с Шипка и Спартак и няма такъв отбор Чавдар? Малоумие в стил Подуяне.

Ако не друго от Подуяне трябва да знаят поне Георги Пачеджиев, играч на АС 23, но също и на ПСК Левски, който в спомените си твърди следното: “След войната обединиха АС 23, “Шипка” и някои по-малки клубчета под името “Чавдар”. Отговорник за футбола в нашия клуб бе Иван Башев, който се издигна до поста министър на външните работи. В края на 1946г. го помолих: “Другарю, Башев, Старото се отказа, вече не е в отбора. На възраст съм и аз, наближава краят на кариерата ми. Искам да я завърша в “Левски”, нали знаеш, стар левскар съм.” Той отговори: “Чугун, щом държиш – готово. Съгласен съм, но ще сбъркаш, ще видиш...” Не ми попречи. Само дето загубих военната пенсия. “Чавдар” е от основоположниците на ЦСКА.

Обаче Георги Пачеджиев не е най-известният и най-утвърденият играч на АС 23 преди 1944г. Най-авторитетният е Любомир Ангелов – Старото, който е също в Чавдар, включително и когато той вече се е обединил с военните през 1948г. Иван Атанасов (Ваната), футболист на Спортист Хаджи Димитър: “От военния спортен клуб Чавдар ни поканиха да се обединим през 1948г. Искаше ни старият футболист Любомир Ангелов (Старото). Нашите от Спортист не се съгласиха, кв Хаджи Димитър щял да остане без отбор. Направиха най-голямата грешка.

По силата на всичко това, на пряката връзка на АС 23 с Чавдар, а на Чавдар със Септември, Кирил Богданов (Картофа), Иван Футеков (Борсата) и Никола Алексиев (Колето), бивши футболисти на АС 23, са шампиони с ЦСКА, тогава Септември при ЦДВ през 1948г. В този отбор са и други асисти – Панко Георгиев, Асен Петров и Михаил Михайлов.

Ако не друго все някой от привържениците на милиционерския отбор трябва да знае кой е ген. Владимир Стойчев. Който, за разлика от някои функционери на АС 23 преди 1944г,. не само че е бил военен, но е бил и спортист, най-изявеният и известен наш спортист по онова време, участник в две олимпиади през 1924-а и 1928-а година. Същият ген. Владимир Стойчев е първият председател на футболния отбор на АС 23 и първият почетен председател на Чавдар, което според Подуяне не може да бъде вярно, защото АС 23 нямал нищо общо с Чавдар?!? И всичко това защо? Защото имало някои деятели на АС 23, които никога не били играли футбол и които били преследвани от комунистическия режим, когато ЦСКА още го нямало. Без значение, че и в Левски било същото. И там режимът преследвал свързаните с полицията и фашизма, и там самите лефскари вадили от редовете си фашистките и профашистки елементи.

Накратко. Когато ние, цесекарите, пишем нашата история, не се интересуваме от мнението на онези, които никога няма да напишат своята, защото историята е сбор от документи и факти, а не от измислици. Нито има факт, свързващ по някакъв пряк или косвен начин появата на ЦСКА с БКП, нито има факт предполагащ, че след 1944г. от АС 23 е имало или пък останало нещо извън волята за обединение с Шипка и Спартак в Чавдар – единият от основоположниците на ЦСКА (вж. Георги Пачеджиев – Чугуна). Връзката на Чавдар с АС 23 е безусловна, каквато е и връзката му с ЦСКА. Заради което и историята на ЦСКА включва като своя предистория историята на АС 23, но и на Шипка – равностоен на АС 23 отбор в момента на тяхното обединение. При положение, че сините продължават да отказват да утвърдят европейските критерии при определяне на своето начало и че при техния начин на мислене и поведение това е абсолютно невъзможно, е допустимо, бих казал задължително, да се отиде към една съобразена в най-голяма степен с нормите на логиката и рационализма унификация. ЦСКА да утвърди в своята емблема годината 1910 или иначе казано най-отдалечената в историята година свързана чрез причинно-следствена връзка с него. Това по най-естествен път превръща ЦСКА не само в най-значимия, най-успешния, но и най-стария наш отбор. Обстоятелство не зависещо от нашата воля. Факт доказан и утвърден от историята, факт възможен благодарение и на сините. На “синята лавина”, която гдето мине нищо не расте, включително и що се отнася до софийския Спартак. Продължителят на ФК 13.
"... без мощен спонсор и Бащица с много пари, няма да се оправим никога." - Аронакс

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23771
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 25 фев 2023 13:39

honda написа:
delqnski47 написа:
honda написа:
delqnski47 написа:
honda написа:
peliforewer написа:Хонда, това че дори един наем не е бил платен за Армията и Панчарево е много голяма лъжа. ЦСКА внесе по времето на Руди Василев наведнъж 3.1млн.лв , това са наеми за 3 години, като щеше да се провери какво се е построило на Панчарево от Ганчев и Инджов за да се приспадне от наемите. https://corner.dir.bg/futbol/za-chrd-ts ... ya-stadion А за да участва ЦСКА в търга за стадиона трябваше да не дължи наем. Преди Ганчев също се е плащал наем, по време на Титан има изявление на зам.министър , че ЦСКА си е платил всичко за базите, ако държиш ще го намеря.Така , че след тази лъжа как мога да вярвам на уж проверените ти информации.

Не ти говоря за медиите.
На 4 пъти в НС на министър Руди Василев му задаван въпрос дали въпросната сума е изплатена и 4 пъти отговор не е последвал.
Дали ако всичко е чисто , щеше да мълчи като комунист пред Гешев( оня истинския - Никола). Едно е да говори пред медиите друго е пред НС (за второто носи отговорност). Същия въпрос беше зададен на В.Лечева , нейния отговор беше шокираш нещо в смисъл " задайте този въпрос към моя предшественик". Можеш ли да покажеш платежно нареждане за платения наем. Когато сте направил плащане много често показвате съответното платежно нареждане
По принцип няма нищо нередно направени инвестиции да бъдат приспаднати от наем - това е нормална и законна процедура. Само дето когато става дума за държавна или общинска собственост е задължително да се спазва Закона за Обществените Поръчки - нещо което категорично не е спазено във вашия случай. Би ли посочил номера на обществената поръчка за ремонт на Панчарево?- няма такъв, понеже никога не е обявяван конкурс за ОП.
.По времето на "Титан" не сте платили никакъв наем. Част от наема ви беше приспаднат от направен ремонт на базата , останалото е част от задълженията ви към държавата когато фалирахте.
Интересно защо на любимия ти клуб трябва да се приспадат направените инвестиции ( повтарям няма нищо лошо и нередно стига да се спазва законовата процедура) от задълженията към държавата, а на Левски да не се приспадат?
На всеки непредубеден е ясно ,че направените от Левски инвестиции са много по-големи.

Бат Хонда, я кажи как Чери ви стана собственик. :))

Готово, понеже си ми много симпатичен :)
Предполагам че самия Череп най-добре си знае.
Веднъж каза ,че никой не го "натискал" да вземе Левски.
Друг път каза ,че е бил посъветван да вземе Левски от ББ.
Сега очаквам ти да коментираш думите на Осман Октай ,че ГГ е поставено лице на Ахмед Доган и значи ли това ,че Ахмед Доган е реален собственик на ЦСКА-София?

Не каза точно тва Чери. :) на последното му интервю с Цанов..
Друго каза.

Последното му интервю не с Цанов.
На среща в хотел "Амелия" в Палма де Майорка твърди съвсем друго .
Кога казва истината?
На всеки е ясно ,че ВБ е бил "помолен" да помага на Левски от ББ- няма какво да си кривя душата ,така е. Въпроса е дали е имало принуда и била ли е ощетена държавата. Да държавата е била ощетена със стотици милиони лева ,но това е започнало през 2013г. - 6 години преди ВБ да вземе Левски. Аз много бих се радвал всичките дължими пари да бъдат върнати и замесените лица да попаднат ,там където им е мястото - в затвора. Но за съжаление не виждам как може да стане.
Аз отговарям да въпросите ти ,а ти на моите?
Вярно ли е ,че ГГ е поставено лице на Ахмед Доган ,както твърди Осман Октай. Аз съм склонен да вярвам на Осман Октай , някога ти му беше фен и на съветваше да се вслушваме в думите му понеже говорел много истини. Още ли е така?
Как ще коментираш ,че фирми на ГГ дължат стотици милиони лева на държавата и същите тези фирми са наляли над 50 млн лв в любимия ти клуб.( Нали беше много добре информиран и близък до ВИП персони ,така че знаеш отговора на въпроса дали е вярно ,че ГГ е казал на вашите привърженици "Веднага прехвърлям акциите на ЦСКА , на този който ми плати дълговете към моите фирми ,които са 55 млн лв."- това е било през лятото сега вече дълговете са доста повече. )

Тоест 6 години не си покрива дълговете и вместо тва ви дава пари на вас. Така ли казваш? :)) Иначе изчакай малко, не сме приключили, много бързаш :)


"Вземи Левски защо'', попита водещият: "Защото трябваше да дават Бойко и Шиши пари, а на тях не им се даваха. Бойко води при феновете определен човек. "Ето, намерил съм ви спонсор, намерил съм ви собственик". Как издържаше Левски... Вземи тая поръчка и процентът, който го даваш, една част ще го дадеш в Левски. Това е обществена тайна, която всички я знаят, но никой не я казва. Взимай обществени поръчки, давай част на клуба, а другото го давай тука в сакове,"


Тва дето го отричахте с години, е истина. Така стана и с Щрабаг ;) Уреждаха ви спонсори и собственици, а същите получаваха големи обществени поръчки ->
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

На линия
Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9238
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот bubka » 25 фев 2023 13:47

honda написа:Вярно ли е ,че ГГ е поставено лице на Ахмед Доган ,както твърди Осман Октай. Аз съм склонен да вярвам на Осман Октай....


Осман Октай платеният анализатор на жълтопаветета се изпърдял и казал нещо ли? На този може да се вярва толкова, колкото може да се вярва и на Просто Киро.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот sandi74 » 25 фев 2023 13:48

Че то дори на простите и умствено изостаналите говеда е пределно ясно че ако Боко иска и реши веднага и на момента ще удари надгробната плоча на порутеното и лайняно Геренче пардон оборче.ФАКТ.Боко ги държи в будна кома и изкуствено дишане и ги гаври и клати душманската.Тоже очеизваден ФАКТ а на тях клетите нещастници им остава единствено жално да ..... МУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ на умряло.Безпорен ФАКТ.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubka и 117 госта