Левски: Трансферна зима

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

На линия
Serafim
Мнения: 5225
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима

Мнениеот Serafim » 17 фев 2020 00:26

Съмнявам се да го продадат сега холандеца, честно казано. Ако ще има някакви кардинални промени, ще са от другия сезон.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9312
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферна зима

Мнениеот mikata » 26 фев 2020 09:07

Ръководството на Левски все още търси варианти да осъществи силен изходящ трансфер, пише "Меридиан Мач".

Според информациите вече има и набелязан играч за тази цел. Твърди се, че това е Станислав Костов, който все още се радва на приза голмайстор №1 на България.

Нападателят е бил предложен на клубове от Полша и Казахстан, които ще трябва скоро да вземат решение дали ще го привлекат в редиците си. Твърди се дори, че той е влязъл в полезрението на Кайрат.

През миналата зима Костов бе желан от турски клубове, а това се повтори и през лятото. Благоевградчанинът обаче отказа да бъде продаден. Причината за това бе първата му рожба, която се появи на бял в началото на подготовката за сезона.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

На линия
Serafim
Мнения: 5225
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима

Мнениеот Serafim » 27 фев 2020 00:17

Никой няма да извади много пари за нападател, дето още няма гол за сезона, ако не ме лъже паметта и медицинската му история през последната една година е доста кофти. Максимум 400-500 хиляди евра. Което разбира се пак е нещо на фона на нищетата.

vvessel
Мнения: 4318
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима

Мнениеот vvessel » 27 фев 2020 00:41

Serafim написа:Никой няма да извади много пари за нападател, дето още няма гол за сезона, ако не ме лъже паметта и медицинската му история през последната една година е доста кофти. Максимум 400-500 хиляди евра. Което разбира се пак е нещо на фона на нищетата.

И какво е? Заплати за февруари? Все едно да си продадеш бъбрека за да си платиш тока. Голяма глупост ми се струва, ако е вярно.

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: Левски: Трансферна зима

Мнениеот Blue_Blood84 » 28 фев 2020 18:38

Пфууу направихме половин отбор от вратари, единственото логично нещо ще е лятото да се разделяме с Ники Михайлов и Милан, друго обяснение нямам. Идват двама нови вратари тогава. Ще ме е яд за Милан Миятович, много стабилен вратар, досега колкото топки са му върнали към него без паника ги е овладявал и е подавал точни пасове към наши играчи, единствения му слаб мач беше срещу тирето сега.

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2702
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима

Мнениеот Der Schmarotzer » 28 фев 2020 22:35

С новия вратар се връщаме към формулата пил левскарско мляко. За съжаление не съм го гледам. Ако някой има наблюдения да ги сподели.
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима

Мнениеот ЕМИЛ » 29 фев 2020 12:02

Топ удар направихме с вратарчето.

Явно лятото Михайлов и Миятович са чао.

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21368
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима

Мнениеот metodito » 29 фев 2020 12:33

Продължаваме да джуркаме футболисти.

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: Левски: Трансферна зима

Мнениеот Blue_Blood84 » 29 фев 2020 15:41

metodito написа:Продължаваме да джуркаме футболисти.

То това джуркане сега с вратарите се получава защото Михайлов не иска да е резерва в отбора, а за Миятович стана неясно бъдещето, заради това правило което измислиха от бфс-то. Иначе си бяхме прилично добре поне на вратарския пост откакто ги няма Божката и Ники Кръстев, че ако бяхме продължили с тях сега можеше вече да сме 4-ти 5-ти на 16-18 точки от лудогорец и тирето.

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21368
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима

Мнениеот metodito » 29 фев 2020 16:01

Blue_Blood84 написа:
metodito написа:Продължаваме да джуркаме футболисти.

То това джуркане сега с вратарите се получава защото Михайлов не иска да е резерва в отбора, а за Миятович стана неясно бъдещето, заради това правило което измислиха от бфс-то. Иначе си бяхме прилично добре поне на вратарския пост откакто ги няма Божката и Ники Кръстев, че ако бяхме продължили с тях сега можеше вече да сме 4-ти 5-ти на 16-18 точки от лудогорец и тирето.
Ох, аз го бях забравил. Баси никой ли не се опита да обжалва. нещо такова? Това е малоумно.
Милан е супер ценен. И подобно на други от бивша Югославия, които са идвали при нас - сърцето му стана синьо бързо.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubka, Drundrun2008, icemanbg33, metodito, Reckless, scooool, Serafim, tmanolov и 161 госта