КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12407
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот TristaNNN » 31 яну 2019 12:05

Независимо от резултата след срещата, на този етап от подготовката, а и предвид скорошните турболентни промени в Левски, е важно отборът да започва полека-лека да гради стила, за който Дерменджиев загатна. Това не ме кара да очаквам чудеса в този мач, все пак не може за една седмица всичко да се подреди с магическа пръчка. Всичко останало би било футболна романтика. Предполагам, че противникът практикува по-твърд футбол и се моля, дано пияните блядове да не ни изпонаритат, че съвсем ще цъфнем и вържем. Прогноза 1-1.
Само Левски!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]



Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот balef » 31 яну 2019 18:12

С тези играчи в момента нищо хубаво не ни чака ! До сега в контролните мачове имаме голове от статични положения няма гол от игра. Не знам какво чакат още от Левски и не взимат нови играчи просто е наложително и то веднага .......

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот Sisi 1914 » 31 яну 2019 18:48

1-0
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот modor » 31 яну 2019 19:43

TristaNNN написа:Независимо от резултата след срещата, на този етап от подготовката, а и предвид скорошните турболентни промени в Левски, е важно отборът да започва полека-лека да гради стила, за който Дерменджиев загатна. Това не ме кара да очаквам чудеса в този мач, все пак не може за една седмица всичко да се подреди с магическа пръчка. Всичко останало би било футболна романтика. Предполагам, че противникът практикува по-твърд футбол и се моля, дано пияните блядове да не ни изпонаритат, че съвсем ще цъфнем и вържем. Прогноза 1-1.
Само Левски!

Какъв е СССР бе :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Вълчан
Мнения: 4292
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот Вълчан » 31 яну 2019 19:50

Доста години наред Левски винаги показваше уж добри игри и биеше наред във контролите.И после във шампионата не се получаваха работите.Този път играят сравнително слабо и резултатите са келеви.Дано пък във шампионата се разиграят...Въпреки че без никакви нови и никакъв ресурс по постове няма да има никакво развитие игрово.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот doktora25 » 31 яну 2019 19:51

Ники Димитров може да ни поздрави с някой гол за приятната среща, но не това е важното.
Стига да са печени новите собственици и да се правят стъпки в правилната посока по отношение на задълженията, новият треньор и директор ми дават всички основания да си мисля че ще изградят нещо стойностно и стабилно, което трябва да ни е основният приоритет. Контролите и мачовете до края на сезона нямат никакво значение, стига да се класираме за ЕКТ и да ни допуснат там.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21452
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот metodito » 31 яну 2019 19:54

Треньорската смяна по никое време беше огромна дивотия. Така че резултатите тук са без значение. А и не се знае кой остава, кой не. Нищо чудно някой от Белмондо, Кабрал или Давиде да поемат пътя. Може и Вашчук.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12407
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот TristaNNN » 01 фев 2019 11:38

metodito написа:Треньорската смяна по никое време беше огромна дивотия. Така че резултатите тук са без значение. А и не се знае кой остава, кой не. Нищо чудно някой от Белмондо, Кабрал или Давиде да поемат пътя. Може и Вашчук.

И на мен не ми е приятна смяната, но явно моделът с чуждестранни специалисти начело и скъпи играчи, около които да се гради отбора, не сработва при нас. :cry: Аз също няма да се учудя ако разкараме още някой иностранник, макар че засега уж няма такива изгледи, но да - резултатите в контрлите на този етап нямат абсолютно никакво значение, щото така или иначе Дерменджиев едва ли ще успее да изгради, каквото там е замислил, едва за 3 седмици.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта