ППЛ: Септември (София) - Левски (София) / 1:4 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Септември
22
11%
Равен
27
13%
Победа за Левски
152
76%
 
Общо гласове: 201

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ: Септември (София) - Левски (София) / Събота от 17:30 /

Мнениеот delqnski47 » 24 фев 2018 00:31

Не съм съгласен с горния колега!!!Не го слушайте!Ники е страхотен и много добър треньор. Ако го върнете сега - оставете го!Ще се докаже.Гаранция.Послушайте ме и след мача утре му звъннете!Сериозен съм.Просто му виждах потенциала при вас.Ма нъцки...изгонихте го....
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: ППЛ: Септември (София) - Левски (София) / Събота от 17:30 /

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 24 фев 2018 08:06

Аз въобще не твърдя, че Митов е добър треньор. Просто се сещам как тия, дето "не искаха тенекии от измислено първенство" си трайката относно него.. щот имаше реален шанс да станем шампиони.

И към тия, дето викат, че ще е надъхан да се доказва: нека бе. Това му е работата, да е надъхан и да търси успех.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: ППЛ: Септември (София) - Левски (София) / Събота от 17:30 /

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 24 фев 2018 09:29

Santiago Munezz написа:
ЦСКА _завинаги написа:
damyanov1963 написа:Ники Митов наистина е голям Левскар и не заслужава негативно отношение от нас. Даже вече започнах да следя мачовете на Септември и да стискам палци за тях. Пожелавам му успех, но в другите мачове!

Нали знаеш, че като бивш ваш треньор ще е нахъсан, още повече!
8-)

Като теб ли ,бивша фенке ? :lol:

Говорим за Митов, с който днес имате мач, а не за моя милост!
:lol:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: ППЛ: Септември (София) - Левски (София) / Събота от 17:30 /

Мнениеот G_I_G » 24 фев 2018 10:12

2:3 е мачът.
Домакините откриват за ужасТ на Левски в 6-тата минута.
Левски обаче се връщат в мача-1:1, в 17 минута.
Нов шоГ за Левски-23 минута Септември нанася унищожителен удар и повежда с 2:1!
Само 2 минути след това удрят и греда, Левски са в шок. Така завършва и полувремето.

Второто полувреме Септември излизат наперени и удрят втора греда в 49-та минута.
Левски са обезпокоени, вече все по-настойчиво и предизвикателно гледат към съдията.
Поглед, категорично показващ,че СЪДИЯТА СПИ!
79-та минута, футболист на Левски влиза в наказателното на Септември, никой не го бута, но той сам пада и се привива от болка. Всички 11 футболисти са вперили настоятелен поглед към съдията, който на секундата отсъжда дузпа и вади червен картон, объркан се чуди обаче на кого да го даде. И го дава на вратаря. Той е в шоГ. Не е пипнал даже футболистът на Левски, който още се привива и гърчи на терена. Съдията отива до него и му нашепва:

-Аре ставай ве, дадох ти вече дузпата, кво ми се гърчиш се излагаме тука, СТАВАЙ!
-Добре, после ше ти дам тия 20 лв!-му казва футболистът.

Дузпата е вкарана. 2:2.
90-тата минута минава, съдията дава 7 минути продължение. Левски се мъчат, но не могат. Играе се вече 16 минути над допълнителното време-Левски не могат. Все пак обаче се случва ЧУДО-футболист на Левски отново успява да влезе в наказателното поле на Септември!!! Рита, но от фрапираща и невиждана до момента некадърност не уцелва топката, вратарят я хваща, но съдията бяга ядосан от центъра на игрището , размахвайки червени картони-ДУЗПА и 2 червени картона: на новия вратар и на първия срещнат футболист от Септември.

Дузпата е вкарана. И Левски побеждава Септември, връщайки се в битката за третото място... :mrgreen:

fullmoon
Мнения: 123
Регистриран на: 16 май 2016 21:04
Контакти:

Re: ППЛ: Септември (София) - Левски (София) / Събота от 17:30 /

Мнениеот fullmoon » 24 фев 2018 10:22

G_I_G написа:2:3 е мачът....


6:0 ще е резултата, с 3 (три) гола на Каранга, опа тоя не беше от нашите.
"This british homosexual broke the game" - един Великан.
Българите помним до вчера, някои и по-малко.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ: Септември (София) - Левски (София) / Събота от 17:30 /

Мнениеот delqnski47 » 24 фев 2018 11:54

Betchualeng Arnaikem написа:Аз въобще не твърдя, че Митов е добър треньор. Просто се сещам как тия, дето "не искаха тенекии от измислено първенство" си трайката относно него.. щот имаше реален шанс да станем шампиони.

И към тия, дето викат, че ще е надъхан да се доказва: нека бе. Това му е работата, да е надъхан и да търси успех.

Ники трябва да се върне при вас.Трябва.Той ви е шанса.Свържете се с него.Няма да сбъркате :!: Поне едно 5-6 години според мене ще са му достатъчни да ви направи хегемон.Така го виждам.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

a4ama4ko
Мнения: 66
Регистриран на: 24 мар 2008 17:18

Re: ППЛ: Септември (София) - Левски (София) / Събота от 17:30 /

Мнениеот a4ama4ko » 24 фев 2018 12:02

Не разбирам защо Роси (или някой от ръководството) иска да изгони Рошу. Ако е Роси, според мен бърка, защото Рошу би бил много по-полезен от каталунския пенсионер. Ако е някой от ръководството, Роси отново бърка, защото не се противопоставя. Не случайно Букарев си тръгна (не, че съм му фен, но е показателно, че клубът е пълна каша и потрес, когато си тръгва ръководител). След мача с Ботев, вече не знам какво да си мисля за срещата със Септември. Като се има предвид, че гостуваме, нещата съвсем стават непредсказуеми с този гений от Римини.

Люпко е свободен и не е далеч от София (даже вчера беше тук).

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Септември (София) - Левски (София) / Събота от 17:30 /

Мнениеот koisa » 24 фев 2018 12:24

a4ama4ko написа:Люпко е свободен и не е далеч от София (даже вчера беше тук).

Подобно нещо би довело до масови инфаркти и рязане на вени във форума, придружени с молитви за загуба преди всеки мач. :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ППЛ: Септември (София) - Левски (София) / Събота от 17:30 /

Мнениеот kiril.a.d » 24 фев 2018 12:24

phd написа:
kiril.a.d написа::) Приятно отмъщение нa Жaдното! - отборa нa "Левски" не е нищо повече, от негово време...поне зa сегa!


Колега, ти нали щеше да припознаваш Септември? Тъкмо щях да река, че не те виждам във подфорума на Септември, пък то се оказа, че май такъв няма. Явно затова се навърташ в синия... :oops: :mrgreen:

Че кaкво дa го припознaвaм? - aз съм зaпочнaл тренировки точно нa стaдион Септември, мaкaр че вече беше нa ЦСКА! Беше ми квaртaлния стaдион...
Тaкa че, имaм прaво дa "припознaя" Септември, нaли? - особено пък в мaч срещу сините ;)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Септември (София) - Левски (София) / Събота от 17:30 /

Мнениеот metodito » 24 фев 2018 12:26

koisa написа:
a4ama4ko написа:Люпко е свободен и не е далеч от София (даже вчера беше тук).

Подобно нещо би довело до масови инфаркти и рязане на вени във форума, придружени с молитви за загуба преди всеки мач. :geek:


:lol: Мда.. познато.

А относно Роси се вижда резултата от анкетата и темата с игра. Миналата година по това време, скептиците преди всеки мач бяха доста повече...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: boabbb, ugly bug, Киро Пора и 78 госта