ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
430
61%
Равен
90
13%
Победа за Ботев
181
26%
 
Общо гласове: 701

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21147
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот metodito » 19 фев 2018 09:15

DrAvalanche написа:Дуче Дельо си слага на самолетоносача всички разбирачи журналисти и псевдофенове, и си карапо неговия план.

Дано само Срас не се окаже като Батков и да се вслушва в съветите на разни "доброжелатели".

Аз не разбирам надигащия се хейт към отбора и треньора, но гледам, че все по-въздушни остават критиките. Надявам се след полуфинала за Купата съвсем да спихнат.

csimoen2
Мнения: 581
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот csimoen2 » 19 фев 2018 09:19

metodito написа:
blue_lavina написа:Красива или грозна победа, важното е че целия комплект точки останаха на Герена. Шампионата се печели именно в такива мачове и скромно 1:0 Смятам, за всички е ясно, че наберем ли инерция в първенството трудно ще ни победят в плейофната фаза. Обертан налиташе като оса по крилото, Нашименто и Ривалдиньо също са класа и имат какво да покажат в следващите мачове. Идея нямам защо така настръхвате срещу треньора, но според мен ни очакват добри времена и затова апелирам да си подкрепяме отбора поне когато бие и да не се дрънкаме за глупости. Само Левски, купата е синя


+++
Лекинко, лежерничко. Между другото кой мач без допуснат гол на Герена е това?

Митрев - 8/9
Прохи - 7 - Аве, къде е Гошо? Вън, ооо, Роман Прохазка, ооо, Роман Прохазка. :lol:
Защитата - 6/9. Можеше да стане беля. Много добър мач и на Давид и на Холмар. И двамата не се притесняваха да ходят напред и изнасяха добре топката. '
Бековете... - 6/9 Хм, Горанов много ми се понрави... Цветкович... явно инструкциите са такива да ходи напред, но така се оголваме. Все пак фланга, по който действаха Роман и Милош беше отново по-активния.
Гомес - 3/9 Разочарова.
Нашименто - много футбол има в тоя пич. - 7/9.
Вутов - без нарушение, топката не могат да я вземат. Обработи много топки, но ще е хубаво по-бързо да се освобождава от топката. 5/9
Костов - движеше се много и помогна, доколкото можа. 6/10
Кабрал - 7/9. Много топки обра. Показа, че може да е черноработник. В началото, когато дойде се заиграваше повечко сам с топката. Има бъдеще при нас. Мислех си преди, че е стандартното крилце, но има много повече способности.


Роси - 7/9 - Смените бяха навременни, но не разбрах с каква идея разчита толкова на Гомес. Решението му да остави Габи на пейката беше много добро. Именно Габи и Паулиньо накараха "Ботев" да не мисли за последен щурм.

Владяхме играта на отвратителен терен в отвратителни климатични условия. Първи мач си е ок. Взет по италиански. Забележките ми. Все още понякога при атака нямаме достатъчно присъствие в наказателното поле на противника. Може малко по-бързо да правим нещата.

Общото ми мнение е, че нещата изглеждат оптимистично. Костов е по-комплексен играч от Мапуку, мисля, че всеки ще се съгласи с това. Дали обаче ще покаже вкарвачески способности?... Мисля, че това ще е Паулиньо и да се надяваме Ривалдиньо.

Костов ще е идеалния партньор на нападателя и ще завършва с един удар атаките. Тони обаче не изглежда като ок партньор.

П.С. 4-4-2 ми се нрави много повече от 4-3-3. Средната линия на "Ботев" е много добра. В този мач обаче нямаше ръка. ;) Е, освен гредата, де. :lol:


Пич, все едно си гледал друг мач, не търся заяждане, но това което си написал...

Вутов - изключително слаб, без правилен пас почти цял мач, бъркаше всяка топка, да сяда резерва...

Кабрал - трагично слаб, не може да излъже ек на ек, а когато го направи губи веднага топката...

Гомес - ужасно слаб мач, пореден...

Трябва да почнем от тези 3-мата извън състава, тогава може да има раздвижване в играта в предни позиции...

Роси - закъснели смени, прекалено изтеглен отбор назад първото полувреме, слабо проведен мач, късмета пак ни покри..

Като цяло - първия мач е тотално разочарование, благодарение на автогола следващият път няма да сме 500 човека...

realno
Мнения: 6304
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот realno » 19 фев 2018 09:32

Не мога да разбера Роса. Може би от около 6 месеца е при нас, а още не може да си избистри съства. Всеки треньор си има титуляри, а вчера видяхме странен стартов състав. Освен това, позициите на футболистите постоянно се променят, което води до там, че футболистите ни не могат да си покажат пълния потенциал. От толкова време е в отбора, а имам чувството, че още продължава с експериментите.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот vg_vasilev » 19 фев 2018 09:34

realno написа:Не мога да разбера Роса. Може би от около 6 месеца е при нас, а още не може да си избистри съства. Всеки треньор си има титуляри, а вчера видяхме странен стартов състав. Освен това, позициите на футболистите постоянно се променят, което води до там, че футболистите ни не могат да си покажат пълния потенциал. От толкова време е в отбора, а имам чувството, че още продължава с експериментите.


Прав си. За толкова време имам чувството, че Левски е станал по-слаб. Ще разберем следващите 2-3 мача кой кой е.

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21147
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот metodito » 19 фев 2018 09:36

csimoen2 написа:
Пич, все едно си гледал друг мач, не търся заяждане, но това което си написал...

Вутов - изключително слаб, без правилен пас почти цял мач, бъркаше всяка топка, да сяда резерва...

Кабрал - трагично слаб, не може да излъже ек на ек, а когато го направи губи веднага топката...

Гомес - ужасно слаб мач, пореден...

Трябва да почнем от тези 3-мата извън състава, тогава може да има раздвижване в играта в предни позиции...

Роси - закъснели смени, прекалено изтеглен отбор назад първото полувреме, слабо проведен мач, късмета пак ни покри..

Като цяло - първия мач е тотално разочарование, благодарение на автогола следващият път няма да сме 500 човека...

E, затова е форум, да има различни мнения.

Отзад напред. Смятам, че Роси проведе по възможно най-добрия начин мача. Смените не позволиха на "Ботев" да пробват да се изнасят напред. Габи обикновено започва много добре мачовете и по някое време, не знам за теб, но на мен ми изглежда сякаш губи интерес от мача. Сега влезе с голямо желание, търсеше топката и въобще, играеше му се.

Вутов има много добра техника и може да изкара жълт картон и на най-големия техничар.

Кабрал свърши страшно много черна работа. За съжаление, хората масово не виждат работата на черноработниците. Освен това, отбележи, че това не му е удобна позиция. Хората гледат вкарал ли е гол някой. Ако не е, нищо не е свършил.

За Гомес не съм казал различно нещо.

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот onegavon » 19 фев 2018 09:52

realno написа:Не мога да разбера Роса. Може би от около 6 месеца е при нас, а още не може да си избистри съства. Всеки треньор си има титуляри, а вчера видяхме странен стартов състав. Освен това, позициите на футболистите постоянно се променят, което води до там, че футболистите ни не могат да си покажат пълния потенциал. От толкова време е в отбора, а имам чувството, че още продължава с експериментите.


Тези експерименти са признак на безпомощност,нищо друго.Не му върви играта обаче той не знае как да я промени към по- добро.

WPWW
Мнения: 882
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот WPWW » 19 фев 2018 09:53

За цял мач едно положение след изпълнение на корнер... сори, но Роси не е надградил нищо, явно.

Проблемът май е, че това са му възможностите - твърде ограниченото футболно мислене. При един треньор с офанзивно мислене, играчи като Гомес и Обертан по мое мнение ще изглеждат много много различно.

Бавен футбол без агресия - това не е "Левски". Вярно, че при повече късмет може да се получи за купата, но този антифутбол ще продължи да отблъсква феновете.

Италианският екип в момента е като намордник за отбора, Неймар и Луис Суарес да са отпред, ще са ялови при такива тактически указания.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот bsz1916 » 19 фев 2018 10:09

Общо взето равностоен мач в който отборът който имаше малко повече шанс победи . Нямаше нищо неочаквано или нещо което да се запомни освен може би заяжданията на двете агитки .

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот kiril.a.d » 19 фев 2018 10:50

Левскaри, след снощи, кaк се виждaте срещу "тирето"?....кaто опълченци? ;)
Още ли ви се мержелее някaквa Купa?...
Кaто ви гледax снощи отборa, игрaтa - нaистинa гледax сaмо първото полувреме - не виждaм никaквa рaзликa от есенния полусезон! Не знaм до когa ще се обигрaвaте, нaпaсвaте, зaигрaвте...
Честно! - зaслужaвaxте ли победaтa снощи?...Амa сигурно с ей тaкивa по 3 точки, пaк ще се докопaте до третото място...А зaслужaвaте ли го с тaзи игрa, отбор?
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот kanar76 » 19 фев 2018 10:51

Red_Neck написа:Изключително посредствен мач (чисто футболно) с много борба, кюскане и индивидуални грешки - 60 тъча и 6 положения за гол общо (преко сили).
Ботев не изневериха на прагматичния си стил. Белия много добре разбира, че има атакуващи футболисти с изключително лимитирани качества и в повечето случаи успява да извлича максимума от отбора си.
Нищо ново в Левски - бавен, муден и позиционен футбол с много брак и излишно задържане на топката, ..... мъка за зрителя.
Синьор Роси ме изненада със смяната Обертан за Костов в 60-тата минута. Аз лично очаквах да влезе Буш на мястото на Вутов и да опита с двама нападатели.

Поздравления за Серкан Юсеин. Момчето много е вдигнало нивото си и израстването му е огромно.


Ти сериозно ли поздравяваш Серкан? Навярно се бъзикаш?Този футболист вече 3 години е лансиран незнайно защо, за цялата канарска общност. Нито грам развитие за този период.Такъв шанс не се даде на никой. Далеч по талантливи момчета бяха освободени.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, metodito и 36 госта