ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
430
61%
Равен
90
13%
Победа за Ботев
181
26%
 
Общо гласове: 701

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22989
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот W84me » 18 фев 2018 22:31

zlatan написа:
PFC Litex написа:Това е официалният сайт на лигата, но щом броиш по-добре няма да споря.
Между другото удар в гредата се брои за неточен.

не се заяждам ама ми кажи греда и после гол за точен или неточен се води.

Точен удар се води, но греда и аут е неточен.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22989
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот W84me » 18 фев 2018 22:33

THE G.A.M.E написа:Нашименто беше най-добър на терена.
Направи и грешки, но той заедно с Гомес игра най-много с топката.
Пък самият испанец, трябва да му броим по скоро точните отигравания, вместо грешните.

Като цяло, на мен лично ми харесаха Митрев. Холмар, Цветкович ( обаче само в офанзивен план, в дефанса стоеше доста далеч от оня черния, дето им игра на крилото ) ... И влезлият Паулиньо. Донякъде и Горанов. За Нашименто вече писах.
Костов се стара момчето, но нямаше никакви удобни топки към него.
А Кабрал беше на нетипична позиция и логично се изгуби. Тези 2-мата ги оправдавам.
Но Роман, Вутов и Гомес, нямат оправдание.
Те вече са достатъчно време в Левски, за да играят като новаци.
При това и 3-мата играха УЖ на правилните си места.

Явно бяхме разучили много добре, тоя дето им игра отляво. Заставането на Цветкович си личеше отвсякъде че е умишлено. Вутов бърка 90% от топките достигнали до него, спокойно може да го изпратим някъде. Прохазка е ясен, много желание и раздаване, малко техника.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот helic » 18 фев 2018 22:38

W84me написа:
THE G.A.M.E написа:Нашименто беше най-добър на терена.
Направи и грешки, но той заедно с Гомес игра най-много с топката.
Пък самият испанец, трябва да му броим по скоро точните отигравания, вместо грешните.

Като цяло, на мен лично ми харесаха Митрев. Холмар, Цветкович ( обаче само в офанзивен план, в дефанса стоеше доста далеч от оня черния, дето им игра на крилото ) ... И влезлият Паулиньо. Донякъде и Горанов. За Нашименто вече писах.
Костов се стара момчето, но нямаше никакви удобни топки към него.
А Кабрал беше на нетипична позиция и логично се изгуби. Тези 2-мата ги оправдавам.
Но Роман, Вутов и Гомес, нямат оправдание.
Те вече са достатъчно време в Левски, за да играят като новаци.
При това и 3-мата играха УЖ на правилните си места.

Явно бяхме разучили много добре, тоя дето им игра отляво. Заставането на Цветкович си личеше отвсякъде че е умишлено. Вутов бърка 90% от топките достигнали до него, спокойно може да го изпратим някъде. Прохазка е ясен, много желание и раздаване, малко техника.

аз мисля че отявлено слаб мач направиха Гомес, Кабрал и Вутов, Прохазка не игра зле. Нашименто бе наистина добър. Надявам се Роси да си е взел поуките и следващия мач да започне с Паулиньо и с Панайотов, както и с Обертан. Още повече, че мача е срещу Септември. До първия полуфинал за купата има 4 седмици и май цели 4 мача. Достатъчно за да се избистри кой, къде и какво ще играе.

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 фев 2018 22:41

W84me написа:Вутов бърка 90% от топките достигнали до него, спокойно може да го изпратим някъде. Прохазка е ясен, много желание и раздаване, малко техника.
Ами аз не разбрах идеята на Роси с Кабрал в ляво и Вутов титуляр.
В последните ни две контроли, когато показахме най-хубав футбол от доста време насам, Кабрал беше в дясно, а бразилецът играеше вместо Вутов, в ляво.
И си имахме доволно положения... Айде, Сливница не може да ги сравняваме с Ботев, но малтийците с които играхме, едвали отстъпват много на пловдивчани.

Надявам се Роси да е видял, че това което правихме през есента, като схема, играчи и техните позиции, сработва много трудно.
И да се върнем към 4-3-3, и играчите с които играхме в последните проверки.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

goro_man
Мнения: 594
Регистриран на: 18 авг 2008 16:07
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /Нд, 18.02, 17:30ч/

Мнениеот goro_man » 18 фев 2018 22:44

Напълно те подкрепям за това мнение. Да не говорим, че скандирането "У*рете селяни" е най-голямата простотия, която някога е измисляна от някой в Сектор Б. За съжаление там от доста време властват хора, които съсипаха сектора и изгониха огромна част от публиката в него.[/quote]
От известно време гледам мачовете от А...но не спирам да се дразня на форумни разбирачи...ами ела и измисли нещо по умно. Ние на хората който чупят огради и бият хора без причина в града им викаме "селяни" ако у вас е нещо нормално в сектор Г имаше доста място. ..просто отиваш там и скандираш само културните им песни
Аман

blue_lavina
Мнения: 128
Регистриран на: 02 мар 2017 20:45

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот blue_lavina » 18 фев 2018 22:46

Красива или грозна победа, важното е че целия комплект точки останаха на Герена. Шампионата се печели именно в такива мачове и скромно 1:0 Смятам, за всички е ясно, че наберем ли инерция в първенството трудно ще ни победят в плейофната фаза. Обертан налиташе като оса по крилото, Нашименто и Ривалдиньо също са класа и имат какво да покажат в следващите мачове. Идея нямам защо така настръхвате срещу треньора, но според мен ни очакват добри времена и затова апелирам да си подкрепяме отбора поне когато бие и да не се дрънкаме за глупости. Само Левски, купата е синя
Сърце, душа....... за Левски София

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22989
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот W84me » 18 фев 2018 22:52

helic написа:аз мисля че отявлено слаб мач направиха Гомес, Кабрал и Вутов, Прохазка не игра зле. Нашименто бе наистина добър. Надявам се Роси да си е взел поуките и следващия мач да започне с Паулиньо и с Панайотов, както и с Обертан. Още повече, че мача е срещу Септември. До първия полуфинал за купата има 4 седмици и май цели 4 мача. Достатъчно за да се избистри кой, къде и какво ще играе.

Съгласен съм, първите трима, които изброи, нямаха вярно отиграване. Мисля, че Паулиньо няма да почне титуляр в следващите няколко мача, просто има да наваксва подготовка и Роси го каза днес, че не всички са на едно ниво.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Мнениеот ChuckNorris » 18 фев 2018 22:59

Роси продължава с идиотските си решения. Ако видя Кабрал, Вутов и Гомес титуляри в скоро време, ще ме обземат сериозни притеснения. Хубаво, Кабрал да го пусне, но да го пробва там където му е мястото и може да покаже нещо - в дясно. Гомес беше най-слабият ни играч, каквото можа и не можа обърка. На Рошу не знам за какво му даваме никак не малката заплата, като знаем, че е доста качествен за нашите стандарти футболист, пък не помирисва терен :roll: . Това за мен е най-голямата мистерия. Колко мача трябваше да види Роси, за да разбере, че Вутов е безполезен на крилото. Май в цяла България само той не го осъзна това нещо. Да видим какво ще става за напред, но тренера пак си запя старата песен. Поне аз не видях какъвто и да е напредък в първия ни официален мач за полусезона.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /Нд, 18.02, 17:30ч/

Мнениеот Player » 18 фев 2018 23:34

gzagorov написа:Неубедителна победа и все пак...
Първо, говори се че "Ботев" си вкарали автогол, сякаш "канарчето" се е извъртял и си е шибнал топката във вратата, а не опасно центриране/удар и връхлитащ на шпагат играч на "сините", който много вероятно да отбележи.
Второ, "Левски" не заслужавали да бият, все едно Митрев не хвана настинка второто полувреме, човекът забрави топката квадратна ли е и ли триъгълна и добре, че имаше едно-две центрирания, та да си припомни.
Трето, Роси в следващия мач да започне с чистачката, а Паулиньо и другите, които показват нещо футболно, може да ги вкарва в 89-та минута и после да говорим как за нищо не стават. Най-дразнещото у сегашния треньор на "Левски". Призивите за оставка и връщане на Топчо, Митов и т.н. са абсолютно склеротични, защото доколкото си спомням, при тях "Левски" не само не вземаше мачове като днешния, но и нерядко губеше, дори и на Герена.
Четвърто, не особено красив мач, но най-грозното нещо беше част от публиката. Скандирания и песни като "селяни умрете" и "... да ви е*а майката" гонят много хора (вкл. и мен) от стадионите и залите. За какви селяни се говори, като Пловдив (който беше днешният противник на "Левски") е бил цивилизован град, когато в София още са пасяли трева, че земеделие тук малко трудно става. Бахти комплексарите в тази агитка, честно :evil:


Това което си написал за майноград и София са пълни глупости? Трева си пасял ти! Би ли ми обяснил как се прави вселенски събор през 343г на място където са пасяли трева? Или как Император Константин за една бройка не е направил от София столица на империята си? Майноград е бил едно сборище на курви по пътя към Константинопол. През повечето време от съществуването на България, дори не е бил в пределите ни. Там какво българско има? Всичко е римско или гръцко. За това и след Освобождението мнозинство са арменци,гърци, цигани и турци. За това и този град се отказва да се бори за Освобождението ни и отказва да бъде опожарен както са го сторили други градове. Още ги боли много от тях, че я няма Румелия за да са някаква столица. За това и днес, най големите комплексари живеят там и си мислят, че са нещо и града им ставал за нещо. Най-голямото циганско гето е там. Че дори и циганският им цар е там. Една крива уличка и няколко старинни къщи, запазени, защото да си пият кафето с турските началници им е по важно от борба за свободна България. Най-големите селяни живеят в този майноград и за това си заслужават виковете "Умрете селяни"!

a4ama4ko
Мнения: 66
Регистриран на: 24 мар 2008 17:18

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /Нд, 18.02, 17:30ч/

Мнениеот a4ama4ko » 18 фев 2018 23:52

Сашо написа:
a4ama4ko написа:
Сашо написа:Или левскарите са станали прекалено наивни хора или в този форум се подвизават предимно деца. Срещу такъв коварен отбор като Ботевъ, как ги виждате тези 3-5 гола разлика не ми е ясно? Този мач е много вероятен за единица или двойка. И то с един гол в полза на победителя. На какво основание литнахте в небесата не знам... може би заради Сливнишкия герой :roll: И после пак ще има сълзи и сополи и гонене на Роси във форума на Гонг. Нашите новопривлечени "звезди" още си учат имената един друг и ако ги хванат децата на Хофенхайм ще ги направят на мармалад!!!
Молете се тихичко за минимална победа над Ботевъ и не летете много на високо, че падането от там е тежко.
В момента не са ни нужни мачове на юруш, а спокойно, постепенно и сигурно... :idea:


Този мач ще е разлика в полза на Левски, при това сериозна.

Следващият път не ми се подговаряй, Редник!! :)


С този треньор и 1 гол е огромна разлика ;)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar, Testa_di_Legno и 45 госта