ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
430
61%
Равен
90
13%
Победа за Ботев
181
26%
 
Общо гласове: 701

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15051
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /Нд, 18.02, 17:30ч/

Мнениеот miro_rz » 14 фев 2018 18:28

Ще напълните ли Герена или само си чешете езиците във форума .
За мен сте далеко от истината , ще дам прогноза 2-1 !
Изображение

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /Нд, 18.02, 17:30ч/

Мнениеот Serafim » 14 фев 2018 19:28

miro_rz написа:Ще напълните ли Герена или само си чешете езиците във форума .
За мен сте далеко от истината , ще дам прогноза 2-1 !


Ако може да се вярва на схемата в сайта, май има продадени към 1000 билета. То така или иначе много вземат на място. Аз предполагам, че ще се съберем около 5000. Не виждам как 18 000 ще се изсипят, за да се напълни Герена.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15051
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /Нд, 18.02, 17:30ч/

Мнениеот miro_rz » 14 фев 2018 19:42

Serafim написа:
miro_rz написа:Ще напълните ли Герена или само си чешете езиците във форума .
За мен сте далеко от истината , ще дам прогноза 2-1 !


Ако може да се вярва на схемата в сайта, май има продадени към 1000 билета. То така или иначе много вземат на място. Аз предполагам, че ще се съберем около 5000. Не виждам как 18 000 ще се изсипят, за да се напълни Герена.

Всеки говори за футбол , но предпочита да гледа по телевизията !
Така е в цяла България ! :x
Изображение

a4ama4ko
Мнения: 66
Регистриран на: 24 мар 2008 17:18

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /Нд, 18.02, 17:30ч/

Мнениеот a4ama4ko » 15 фев 2018 00:05

Левски в момента е една голяма енигма. Като всяко ново начало, има известен оптимизъм, особено след поредната мащабна селекция. Този път, изглежда имаме три - четири добри попадения (португалците, сенегалеца и Костов, според мен ще бъдат полезни). Голямата въпросителна е дали Роси е успял или дали ще успее да намери верния състав и схема на игра. Ако имам някакви съмнения, те са в треньора и в липсата на конкуренция за вратарския пост. За мен основните цели тази пролет са няколко: да отстраним оранжевите и да вземем купата, да направим мръсно на оранжевите за първенството и да вкараме повече от 10 гола на белите от Овча купел. Ако успеем да направим нещо повече, добре дошло.

За първия мач с Ботев, всичко друго освен победа ще бъде провал.

Само Левски!

a4ama4ko
Мнения: 66
Регистриран на: 24 мар 2008 17:18

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /Нд, 18.02, 17:30ч/

Мнениеот a4ama4ko » 15 фев 2018 00:19

Captain Stottlemeyer написа:
Ivanskiq написа:Чешим си езиците. Феновете на Ботев трябва да знаят, че повечето левскари смятаме, че имате стойностен отбор и мачът ще бъде много труден. Повечете левскари също така смятаме обаче, че Ботев приема мачовете с Левски като предизвикателство, но не процедира така в мачовете с Тире. Нашите душмани (всички знаем кои са) се опитват всячески да ни разделят с Роси, защото само той може да даде тласъка, необходим, за да си върнем манталитета на победители. Мисля, че в нашия лагер постепенно се настанява спокойствие, което е разковничето и което ние като фенове трябва също да пазим срещу оранжево-червеното интригантство. Имаме футбилисти, пoчвaме вече да градим отбор, с веремето ще дойде и настроноението за игра и от играта. Може да стане за месец, два, може и за повече. Но ако сега не проявим търпение докрай, пак влизаме в омагьосания кръг на сухото, жадното, грозното. Мисля, че най-добре си знаем.

+1 :!: Много добре казано! Само да добавя, че по мое скромно мнение това за предизвикателството важи само за мачовете в Пловдив (21 победи за "Левски", 14 равни срещи, 29 победи за "Ботев"). Когато мачът е в София, обикновено жълто-черните пълнят гащите още в автобуса, щом видят табелата "София" (тук числата са съответно 49, 7 и 8)... 8-) (данните са само за мачове от първенството на страната, след създаването на "А" група).

https://levskisofia.info/team/1004111-botev-plovdiv/


Все пак е добре да припомним, че "Металик" Сопот няма много общо с Ботев и Тракия, така, че статистиката не е съвсем коректна ;)

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /Нд, 18.02, 17:30ч/

Мнениеот tiamat » 15 фев 2018 08:01

a4ama4ko написа:
Captain Stottlemeyer написа:
Ivanskiq написа:Чешим си езиците. Феновете на Ботев трябва да знаят, че повечето левскари смятаме, че имате стойностен отбор и мачът ще бъде много труден. Повечете левскари също така смятаме обаче, че Ботев приема мачовете с Левски като предизвикателство, но не процедира така в мачовете с Тире. Нашите душмани (всички знаем кои са) се опитват всячески да ни разделят с Роси, защото само той може да даде тласъка, необходим, за да си върнем манталитета на победители. Мисля, че в нашия лагер постепенно се настанява спокойствие, което е разковничето и което ние като фенове трябва също да пазим срещу оранжево-червеното интригантство. Имаме футбилисти, пoчвaме вече да градим отбор, с веремето ще дойде и настроноението за игра и от играта. Може да стане за месец, два, може и за повече. Но ако сега не проявим търпение докрай, пак влизаме в омагьосания кръг на сухото, жадното, грозното. Мисля, че най-добре си знаем.

+1 :!: Много добре казано! Само да добавя, че по мое скромно мнение това за предизвикателството важи само за мачовете в Пловдив (21 победи за "Левски", 14 равни срещи, 29 победи за "Ботев"). Когато мачът е в София, обикновено жълто-черните пълнят гащите още в автобуса, щом видят табелата "София" (тук числата са съответно 49, 7 и 8)... 8-) (данните са само за мачове от първенството на страната, след създаването на "А" група).

https://levskisofia.info/team/1004111-botev-plovdiv/


Все пак е добре да припомним, че "Металик" Сопот няма много общо с Ботев и Тракия, така, че статистиката не е съвсем коректна ;)


Значи, дори и сегашния Ботев да не са съвсем Ботев, хората си извървяха пътя тихо и кротко от дъното и са ОК, в моите очи поне. Също както и Локото София ще бъдат. Докато едни други... На всеки може да му се случи да фалира, няма проблеми. Ама изтърпи си наказанието, изживей си катарзиса и така...

kanari
Мнения: 318
Регистриран на: 20 дек 2008 14:42
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /Нд, 18.02, 17:30ч/

Мнениеот kanari » 15 фев 2018 11:53

Какво ми сравнявате "Металик" , с това цели клубове , заедно с футболистите, спортно-техническото ръководство и президентите да си сменят цвета на екипите и да се преместят от един град в друг. Едните даже и детско-юношеската щкола преместиха и БФС създадоха нова лига заради тях, а другите още на първата тренирова пееха песни за Херо и Методи Стойнев.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /Нд, 18.02, 17:30ч/

Мнениеот Tiberius » 15 фев 2018 12:08

miro_rz написа:
Serafim написа:
miro_rz написа:Ще напълните ли Герена или само си чешете езиците във форума .
За мен сте далеко от истината , ще дам прогноза 2-1 !


Ако може да се вярва на схемата в сайта, май има продадени към 1000 билета. То така или иначе много вземат на място. Аз предполагам, че ще се съберем около 5000. Не виждам как 18 000 ще се изсипят, за да се напълни Герена.

Всеки говори за футбол , но предпочита да гледа по телевизията !
Така е в цяла България ! :x

Е, стига ве, човек! Дори и при милионите верни фенове на Лудогорец ли е така? :lol:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12286
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /Нд, 18.02, 17:30ч/

Мнениеот TristaNNN » 15 фев 2018 14:02

twize написа:


много ни е зле online магазина :( хич не им се занимава ...


Не че нещо, ама едва ли щеше да говориш така, ако беше погледнал останалите онлайн магазини на футболни клубове у нас. :lol:
Пък и не знам на какво отгоре е този рев за артикули, ще рече човек, че народът се скъсва да купува. За справка, погледни колко официални екипа са продадени от началото на сезона, срамота братче ... То на мач не можеш да ги накараш да отидат, а ти очакваш да купуват артикули.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) /Нд, 18.02, 17:30ч/

Мнениеот wilge » 15 фев 2018 14:25

Като знам как трудно тръгваме в началото силно се съмнявам, че въпреки домакинството и сериозната селекция този мач ще е лесен. Иска ми се да вземем мача с разгромен резултат. Надеждата ми за победа се базира не само на статистиката, а и на факта, че играчите на Ботев са пичове и винаги играят открит футбол. Изключая срещите срещу отбора на шапката (все пак принадлежаха към армейската общност) и метастазите му. Ще ми се наказателна акция за назидание на онези самозабравили се невръстни ботевистчета, за които неуважението и омразата към съперника са приоритет. Истинските жълто- черни знаят: в София и равният е повод за радост, в Пловдив стават едни от най- хубавите мачове в милата ни родна футболна действителност където знакът обикновено е троен. Дано по- скоро си завършат стадиона, защото гостуването на Левски ставаше истински празник пред пълни трибуни.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vlong и 134 госта