КОНТРОЛА: Левски София - Гзира Юнайтед / 2:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски София - Гзира Юнайтед / 2:1 FT

Мнениеот sin4ec » 05 фев 2018 20:08

Както споменах още преди месец-Костов е много талантлив играч и очаквам да свърши работа!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

kempesmario
Мнения: 1091
Регистриран на: 18 ное 2008 20:46
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски София - Гзира Юнайтед / 2:1 FT

Мнениеот kempesmario » 05 фев 2018 20:21

Добър мач за Левски. Паулиньо - перфектен. Нашименто също. Евала на този малкия Мартин Петков - много футбол има в това момче, 100% точни отигравания, евала, дано му се дава повече шанс за изява. Тренера не му прави чест, че не пуска румънеца в игра. Рошу имам в предвид.

Потребителски аватар
olfix
Мнения: 1122
Регистриран на: 13 авг 2010 17:28
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски София - Гзира Юнайтед / 2:1 FT

Мнениеот olfix » 05 фев 2018 20:21

Костов е безкрайно лимитиран футболист,който ще има изключително периферна роля в този отбор.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски София - Гзира Юнайтед / 2:1 FT

Мнениеот wilge » 05 фев 2018 20:27

Още сме слабички защото се усеща умората. Явно толкова тежки физически натоварвания при предишните треньори не са правени. Нужно е време. Нека да им го дадем. Не знам само в какъв срок ще са във върхова форма. Дано е за първия мач. Наемниците не искам да коментирам. На мен ми харесаха хлапетийте. Как пипат топката! Особено този дето му викат Меси. Единствено физиката им куца. Изглеждат като недохранени пубертетчета от социален дом. Необходимо е да тренират по програмата на Пацо Тигъра. Той на 21 години я започна и в момента е 184 см, а беше 179. Виждате и Вутов каква прилична физика има след Удинезе. Нека не се мятаме от осанна до разпни го, а да останем в очакване на успешни мачове. И да даваме воля на страстите си, това само хаби нашите нерви. Тъй като от нас нищо не зависи.

Потребителски аватар
okoto
Мнения: 11
Регистриран на: 05 фев 2018 18:02
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски София - Гзира Юнайтед / 2:1 FT

Мнениеот okoto » 05 фев 2018 20:31

Новите ми харесват, както и юношите, но Божката е много зле и заради него стана гола. Аз си мисля, че трябваше да се вземе и един вратар. Но все пак тези отбори не са мерило за играта ни. Ще им видим истинското лице след 2 седмици.

thresh
Мнения: 105
Регистриран на: 22 яну 2009 11:20
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски София - Гзира Юнайтед / 2:1 FT

Мнениеот thresh » 05 фев 2018 20:43

sin4ec написа:Както споменах още преди месец-Костов е много талантлив играч и очаквам да свърши работа!


Може ли да ми обясниш какво имаш предвид под талантлив играч? Признавам си, нямам никакви наблюдения над този футболист освен тези няколко мача със синия екип, така че ще се радвам да споделиш защо смяташ, че той ще ни свърши работа.

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски София - Гзира Юнайтед / 2:1 FT

Мнениеот phd » 05 фев 2018 21:26

Тая тема е обречена от положителния резултат, като няма плюене - няма и 30 мнения...
Но все пак по темата - какво би станало, ако вместо Вутов влезе Обертан и реши, че му се играе?
Друго - по-рехава ни е защитата с тази схема, дано Дельо вземе мерки. Сега с предната затворена схема, но с новите изпълнители, може би бихме имали успех, не зная...

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски София - Гзира Юнайтед / 2:1 FT

Мнениеот Jordan1914 » 05 фев 2018 21:49

phd написа:Тая тема е обречена от положителния резултат, като няма плюене - няма и 30 мнения...
Но все пак по темата - какво би станало, ако вместо Вутов влезе Обертан и реши, че му се играе?
Друго - по-рехава ни е защитата с тази схема, дано Дельо вземе мерки. Сега с предната затворена схема, но с новите изпълнители, може би бихме имали успех, не зная...

Рехава???Искам Обертан вместо Вутов,Гомез с Нашименто и Рошу/Прохазка и Буш/Костов!

a4ama4ko
Мнения: 66
Регистриран на: 24 мар 2008 17:18

Re: КОНТРОЛА: Левски София - Гзира Юнайтед / 2:1 FT

Мнениеот a4ama4ko » 05 фев 2018 22:22

Яд ме е, че италианица пренебрегна и разкара най-добрия ни нападател. Мапуку щеше да прави раликата пролетта, а и не само. На път е да затрие и Рошу. Изобщо, имаме уникален треньор, който според мен от сега трябва да мисли за оправдания след средата на март, защото ще му се налага доста често да отговаря на неудобни въпроси. Но важното е, че днес Роси е много доволен от прекрасната игра срещу подобен малтийски гранд. Сега, като покажем и невероятна игра срещу гранда от Сливница, спокойно може да му удължат договора поне за още 5 години.

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски София - Гзира Юнайтед / 2:1 FT

Мнениеот Elliah » 05 фев 2018 22:52

Jordan1914 написа:
phd написа:Тая тема е обречена от положителния резултат, като няма плюене - няма и 30 мнения...
Но все пак по темата - какво би станало, ако вместо Вутов влезе Обертан и реши, че му се играе?
Друго - по-рехава ни е защитата с тази схема, дано Дельо вземе мерки. Сега с предната затворена схема, но с новите изпълнители, може би бихме имали успех, не зная...

Рехава???Искам Обертан вместо Вутов,Гомез с Нашименто и Рошу/Прохазка и Буш/Костов!

И аз взех да имам леки притеснения за защитата. Явно е, че през тази подготовка се набляга на това, което правим когато държим топката, обаче почнаха по-лесно да ни вкарват. Дано да е, защото концентрацията не е на ниво все още.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта