Филипе Нашименто - ФЕН ТЕМА

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Филипе Нашименто - ФЕН ТЕМА

Мнениеот modor » 30 яну 2018 08:14

"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Филипе Нашименто - ФЕН ТЕМА

Мнениеот sslevski » 30 яну 2018 09:43

Според мен най-качественото попълнение от зимната селекция.Надявам се да изненада и песимистите и да разкрие целия си потенциал.Желая му успех със синята фланелка.

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: Филипе Нашименто - ФЕН ТЕМА

Мнениеот balef » 30 яну 2018 09:46

От много години не сме имали толкова качествен футболист ! Успех на момчето и много да ни радва !

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Филипе Нашименто - ФЕН ТЕМА

Мнениеот bsz1916 » 30 яну 2018 10:47

Трансферната сума която бе спомената не предполага кой знае каква класа , но има и много примери на огромни очаквания и пълно разочарование . Дали това е успешен трансфер - времето ще покаже . Делио Роси залага на принципа " БЪРЗАТА РАБОТА - СРАМ ЗА МАЙСТОРА " и мисля че ще успее .

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Филипе Нашименто - ФЕН ТЕМА

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 30 яну 2018 19:44

Filipe Guterres Nascimento и ..... Edson Arantes do Nascimento (или просто Пеле ;))! :!: Приликата в имената е съвсем случайна, а разликата във времето е повече от половин век, ама кой знае!?... :roll: А дано!... :idea:
П.П. Честно казано, не разбрах какъв е проблемът на колегата с Обертан!?... :roll: 8-) И Роналдо да слезе да играе в нашата ППЛ, и той ще изглежда зле за нивото си!... За Рошу, да си призная, нямам никакви впечатления... :oops:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: Филипе Нашименто - ФЕН ТЕМА

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 01 фев 2018 11:07

И Обертан беше "най-качествения", и Жорди Гомес и той, и Делио Роси, а какво стана, мърдосват се ходом по терена, българите са тройно по бързи, нахъсани и полезни от т. нар. звезди.

Не знам, имам чувството, че с такъв тип трансфери, Русев и компания само гледат да замажат очите на фенове и журналисти, демек - вижте ни какви имена докарахме, какви футболни титани и прочее. Някаква ПР акция, като преди продажба или преди привличането на нов могъщ спонсор (дай боже) - да вземем играчи с гръмки имена, пък другото не е важно.
И после да могат да кажат : Кво повече искате бе, докарахме ви Обертан, Гомес, Малкия Ривалдо, Роси, ехее... :evil:

Дано това момче, което дойде от Пирин, Станислав Костов, да изненада всички и да се представи повече от добре, като Васил Панайотов примерно, че иначе лошо.

Между другото, не е зле Роси да изиграе една контрола без Обертан и Гомес, да видим...

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21139
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Филипе Нашименто - ФЕН ТЕМА

Мнениеот metodito » 01 фев 2018 11:35

Air_Smuggler_FU написа:
Между другото, не е зле Роси да изиграе една контрола без Обертан и Гомес, да видим...

Сложно е... за Обертан кой знае кой е виновен. Дали той не знае къде му е позицията или Роси не знае... А Гомес е много важен, човек. Да. Ако беше преди пет години, щеше да е различно, но, преди пет години такъв футболист нямаше да дойде в "Левски" посмъртно! Ако ще и за няколко милиона.

Успех на Нашименто! Аз също имам големи очаквания към него и дано ги оправдае.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12135
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Филипе Нашименто - ФЕН ТЕМА

Мнениеот TristaNNN » 01 фев 2018 11:43

A някой от вас дали случайно е успял да намери видЮ с изявите на Нашиментов? :roll:
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21139
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Филипе Нашименто - ФЕН ТЕМА

Мнениеот metodito » 01 фев 2018 13:08

TristaNNN написа:A някой от вас дали случайно е успял да намери видЮ с изявите на Нашиментов? :roll:




Вълчан
Мнения: 4261
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Филипе Нашименто - ФЕН ТЕМА

Мнениеот Вълчан » 01 фев 2018 17:31

Артист...Нещо ми напомня на Марк Джаксън-Екшъна когато игра във Индиана Пеисърс НБА първенството....Съвършен подавач и голям шоумен.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, staria и 45 госта