Левски (София) - Флориана / 29.01 / FT 2:2

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Левски (София) - Флориана / 29.01 / 17:30

Мнениеот k_oleto » 29 яну 2018 19:40

thresh написа:
k_oleto написа:
ralka_levskarka написа:Всеки си върти балалайката, както иска. Пиргов може сам да е поискал да напусне, вие няма как да знаете.
Голямо обсъждане на Белаид, като е кристално ясно, че титулярната двойка централни защитници ще е Яблонски - Ейолфсон. Първото полувреме за грешките вина имаше и центъра.


Е, аз не ви знам, обаче един малтийски ви писа 3-ка, втори също (само дето му отмениха гола), пък ти пиши за центъра.....
Не е ли срамно.....?

Обаче...аз се радвам, че сте така де....


Ти защо не си гледаш Латекса, а се занимаваш с нас? Слаби сме, ще ни биете всички мачове и толкоз. Какво те интересува една контрола, нали сте супер добри?


Аз не съм дошъл да се заяждам.....просто се чудя.........Лесно е да обърнем на спам, но тази ти забележка ще я прескоча

Serafim
Мнения: 5165
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски (София) - Флориана / 29.01 / 17:30

Мнениеот Serafim » 29 яну 2018 19:48

tiamat написа:Кой стана капитан след като излезе Прохазка?


Ст.Иванов.
Според мен нелош мач. Белаид определено не е в час още. Прави впечатление, че отбора продължава да играе с много и къси пасове, без дълги и изритани топки към Буш. Има наченки на някакъв стил. Гомес типично отново бе много бавен с топката, Прохазка също вкарва много брак, особено второто полувреме, когато явно се измори. Юруков направи много добро полувреме, игра с много самочувствие. Найденов много го разминават като бек, не е за там момчето, поне за момента. Рошу има много футбол в него, жалко, че ще си замине, но явно има нещо, заради което Роси не го желае в състава. Някои писаха тук, че обичал нощния живот и да пийва, не знам.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски (София) - Флориана / 29.01 / FT 2:2

Мнениеот sin4ec » 29 яну 2018 19:49

k_oleto написа:
sin4ec написа:Да, Левски са най-зле, ма другите са добре. Супер!


Синчец, в други години, ако в две контроли малтийски келнери ви напълнят кошницата незнам как щеше да реагираш.

Стига с тия тренировки, другите също тренират....Ако трябва да обърна палачинката - в нашия мач с Динамо Киев второто полувреме играхме с двама 17-сет годишни, един 18-сет годишен и един 20-сет годишин. Натам не смятам - няма смисъл...
Лудогорец днес играха също с 4 млади момчета.
Тъй че......това за младите - невърви

Тази идиотия да се обръща внимание на резултатите в контролите само у нас я има. Това даже не е контрола,. а учебна игра. Има си треньор, който вади изводи от видяното. И не, не всеки отбор играе такава учебна игра след двучасова тежка тренировка. Кой какво е правил ще се види съвсем скоро...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски (София) - Флориана / 29.01 / FT 2:2

Мнениеот sin4ec » 29 яну 2018 19:55

Да се отбележи : първи гол на машината Костов за Левски!
Тоя как ще ги пори, не е истина!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2045
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Левски (София) - Флориана / 29.01 / FT 2:2

Мнениеот k20dan4o » 29 яну 2018 20:01

sin4ec написа:Да се отбележи : първи гол на машината Костов за Левски!
Тоя как ще ги пори, не е истина!

По скоро да вземете тоя дето ви набута 2 гола, не е лош.

Изображение
First name Jacinto Júnior
Last name Conceição Cabral
Nationality Brazil
Date of birth 10 March 1992
Age 25
Country of birth Brazil
Place of birth São Paulo
Position Attacker
Height 178 cm
Weight 71 kg
Foot Right

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Левски (София) - Флориана / 29.01 / FT 2:2

Мнениеот k_oleto » 29 яну 2018 20:02

sin4ec написа:
k_oleto написа:
sin4ec написа:Да, Левски са най-зле, ма другите са добре. Супер!


Синчец, в други години, ако в две контроли малтийски келнери ви напълнят кошницата незнам как щеше да реагираш.

Стига с тия тренировки, другите също тренират....Ако трябва да обърна палачинката - в нашия мач с Динамо Киев второто полувреме играхме с двама 17-сет годишни, един 18-сет годишен и един 20-сет годишин. Натам не смятам - няма смисъл...
Лудогорец днес играха също с 4 млади момчета.
Тъй че......това за младите - невърви

Тази идиотия да се обръща внимание на резултатите в контролите само у нас я има. Това даже не е контрола,. а учебна игра. Има си треньор, който вади изводи от видяното. И не, не всеки отбор играе такава учебна игра след двучасова тежка тренировка. Кой какво е правил ще се види съвсем скоро...


Умно момче си, но и ти се хвана на приказките на Делчо.....
позволи ми това изречение да си го запиша (че това не са контроли, а тренировки) и март ще има копи - пейст

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: Левски (София) - Флориана / 29.01 / FT 2:2

Мнениеот Jordan1914 » 29 яну 2018 20:06

k_oleto написа:
sin4ec написа:Да, Левски са най-зле, ма другите са добре. Супер!


Синчец, в други години, ако в две контроли малтийски келнери ви напълнят кошницата незнам как щеше да реагираш.

Стига с тия тренировки, другите също тренират....Ако трябва да обърна палачинката - в нашия мач с Динамо Киев второто полувреме играхме с двама 17-сет годишни, един 18-сет годишен и един 20-сет годишин. Натам не смятам - няма смисъл...
Лудогорец днес играха също с 4 млади момчета.
Тъй че......това за младите - невърви

Ама кой те пита?Вие и каузата никога няма да пуснете юноши в официален мач!Оставете ни нас,ние си знаем,работата!

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски (София) - Флориана / 29.01 / FT 2:2

Мнениеот wilge » 29 яну 2018 20:07

Тренировъчният процес в Левски не ме притеснява, по- скоро проблема е в трансферната политика. Не виждам с какво и най- вече КОГО впечатли Белаид. Да, по- добър е от Горанов в ляво, но е тип "абе, става..." Не виждам смисъл от присъствието на Гомес (ръчната спирачка на отбора)и Буш (толкова е безличен, че няма на какво да го оприлича). На Вутов и Кабрал Роси трябва да пляска по един щамар преди мач (той ги владее тези техники) за да отиграват по- бързо топката. Днес пролича, че Кръстев и Найденов са напълно готови за мъжкия отбор, Рошу не бива да се пренебрегва, въпреки че и той като Пиргов не желае да играе за Левски. Георги Ангелов не сбърка, но и не впечатли. Юруков и Стаси имат техника, но с тази физика нямат шанс за кариера в голям отбор. Най- впречатлен останах от онова малкото, което влезе последен. Това дете е толкова на ти с футбола, толкова му е ясна играта, с такава лекота пипа топката, че просто бие на очи. Тук Роси е прав. Похвално е, че веднага го е забелязал и го е взел на лагер с първия отбор. Такъв играч отдавна не сме имали. Интересно, дали няма да съжаляваме за тренсфера на Мапуку въпреки добрата оферта?

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски (София) - Флориана / 29.01 / FT 2:2

Мнениеот sin4ec » 29 яну 2018 20:09

Коле, запиши си го=няма проблем :) . Седя и гледам малките, и те играят контроли сега. Едни търсят резултат, други-лично доказване, а мъдрите тренери търсят развитие на играта на отбора си, игнорирайки тотално резултата. Пред мен тренерът им каза: Не се спичайте, играйте това, което съм ви учил: и с 50-0 да паднете, не ме интересува. И те играят, и още как. Но това са само контроли, след месец почва първенството...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

vvessel
Мнения: 4202
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски (София) - Флориана / 29.01 / FT 2:2

Мнениеот vvessel » 29 яну 2018 20:11

Не гледах мача, а само репортажа в гонг, но ми направи впечатление че в първите 2-3 положения за малтийците дейно участие взе нашия номер 13, май е Гомез . Ако е той, да го подаряват на някой отбор в комплект с Белаид, който не можа да си опази човека и при двата гола. Белаид никога не е бил суперзащитник но горе-долу става за смяна,ако влезе във форма, ама тоя Гомез, преди не знам що за футболист е бил, но в Левски е много зле. Ако е вярно че ще дават Рошу и пари за някакъв португалец, няма да е зле вместо Рошу да дадат Гомез, но едва ли ще успеят да ги излъжат с това менте.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: danko_sot, goltupan, metodito, ugly bug и 37 госта