Левски (София) - Флориана / 29.01 / FT 2:2

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Левски (София) - Флориана / 29.01 / 17:30

Мнениеот gzagorov » 29 яну 2018 19:18

Абе, вие Роси го изкарахте, все едно е родил и отгледал Белаид, а до вчера плюехте по Пиргов колко бил слаб (да, да, знам, ТОЧНО ВИЕ не сте го хранили, някой друг е бил, а вие винаги сте искали да му бъде даден шанс, да)
Отделно, че тия Флориана второто полувреме почти не минават центъра.
Да не говорим, че в последните минути съдията явно иска някой счупен крак или ръка на "син" футболист, за да даде нарушение.
Хайде по-спокойно, не че резултатът не е важен, но все пак, контрола е! Някак си не ми се иска в началото на февруари да гледаме пак Жадни и Сухи начело на отбора.
Дишайте спокойно, по-полезно е.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Левски (София) - Флориана / 29.01 / 17:30

Мнениеот k_oleto » 29 яну 2018 19:19

ralka_levskarka написа:Всеки си върти балалайката, както иска. Пиргов може сам да е поискал да напусне, вие няма как да знаете.
Голямо обсъждане на Белаид, като е кристално ясно, че титулярната двойка централни защитници ще е Яблонски - Ейолфсон. Първото полувреме за грешките вина имаше и центъра.


Е, аз не ви знам, обаче един малтийски ви писа 3-ка, втори също (само дето му отмениха гола), пък ти пиши за центъра.....
Не е ли срамно.....?

Обаче...аз се радвам, че сте така де....

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4463
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Левски (София) - Флориана / 29.01 / 17:30

Мнениеот tiamat » 29 яну 2018 19:19

Кой стана капитан след като излезе Прохазка?

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Левски (София) - Флориана / 29.01 / 17:30

Мнениеот ralka_levskarka » 29 яну 2018 19:20

k_oleto написа:
ralka_levskarka написа:Всеки си върти балалайката, както иска. Пиргов може сам да е поискал да напусне, вие няма как да знаете.
Голямо обсъждане на Белаид, като е кристално ясно, че титулярната двойка централни защитници ще е Яблонски - Ейолфсон. Първото полувреме за грешките вина имаше и центъра.


Е, аз не ви знам, обаче един малтийски ви писа 3-ка, втори също (само дето му отмениха гола), пък ти пиши за центъра.....
Не е ли срамно.....?

Обаче...аз се радвам, че сте така де....

Усещаш ли се, че си говориш за контрола, преди която имаше 2 часа тренировка? Или да те оставя сам да се правиш смешен?
Image

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Левски (София) - Флориана / 29.01 / 17:30

Мнениеот k_oleto » 29 яну 2018 19:22

ralka_levskarka написа:
k_oleto написа:
ralka_levskarka написа:Всеки си върти балалайката, както иска. Пиргов може сам да е поискал да напусне, вие няма как да знаете.
Голямо обсъждане на Белаид, като е кристално ясно, че титулярната двойка централни защитници ще е Яблонски - Ейолфсон. Първото полувреме за грешките вина имаше и центъра.


Е, аз не ви знам, обаче един малтийски ви писа 3-ка, втори също (само дето му отмениха гола), пък ти пиши за центъра.....
Не е ли срамно.....?

Обаче...аз се радвам, че сте така де....

Усещаш ли се, че си говориш за контрола, преди която имаше 2 часа тренировка? Или да те оставя сам да се правиш смешен?


Стига с това бе !!!
Другите отбори не тренират, само Левски тренира :)

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Левски (София) - Флориана / 29.01 / 17:30

Мнениеот ralka_levskarka » 29 яну 2018 19:24

Ще оставя на теб сам да разбереш кога са били тренировките на Левски. Влизат млади момчета, оня ми говори какво щяло да бъде в първенството. Ебахти Вангата.
Image

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Левски (София) - Флориана / 29.01 / 17:30

Мнениеот k_oleto » 29 яну 2018 19:29

ralka_levskarka написа:Ще оставя на теб сам да разбереш кога са били тренировките на Левски. Влизат млади момчета, оня ми говори какво щяло да бъде в първенството. Ебахти Вангата.


Ми ще ти кажа, че от любопитство гледах и двата мача на Лудогорец - вчера и днес, днес с млади момчета, Лудогорец им скриха топката. Верно на руснаци, не на малтийци, но все пак. за справка младите турчаля и вчера играха.....Обаче...сигурно след вчерашния мач са били на сауна или в джакузи, та затова :)

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски (София) - Флориана / 29.01 / FT 2:2

Мнениеот sin4ec » 29 яну 2018 19:35

Да, Левски са най-зле, ма другите са добре. Супер!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

thresh
Мнения: 105
Регистриран на: 22 яну 2009 11:20
Контакти:

Re: Левски (София) - Флориана / 29.01 / 17:30

Мнениеот thresh » 29 яну 2018 19:37

k_oleto написа:
ralka_levskarka написа:Всеки си върти балалайката, както иска. Пиргов може сам да е поискал да напусне, вие няма как да знаете.
Голямо обсъждане на Белаид, като е кристално ясно, че титулярната двойка централни защитници ще е Яблонски - Ейолфсон. Първото полувреме за грешките вина имаше и центъра.


Е, аз не ви знам, обаче един малтийски ви писа 3-ка, втори също (само дето му отмениха гола), пък ти пиши за центъра.....
Не е ли срамно.....?

Обаче...аз се радвам, че сте така де....


Ти защо не си гледаш Латекса, а се занимаваш с нас? Слаби сме, ще ни биете всички мачове и толкоз. Какво те интересува една контрола, нали сте супер добри?

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Левски (София) - Флориана / 29.01 / FT 2:2

Мнениеот k_oleto » 29 яну 2018 19:39

sin4ec написа:Да, Левски са най-зле, ма другите са добре. Супер!


Синчец, в други години, ако в две контроли малтийски келнери ви напълнят кошницата незнам как щеше да реагираш.

Стига с тия тренировки, другите също тренират....Ако трябва да обърна палачинката - в нашия мач с Динамо Киев второто полувреме играхме с двама 17-сет годишни, един 18-сет годишен и един 20-сет годишин. Натам не смятам - няма смисъл...
Лудогорец днес играха също с 4 млади момчета.
Тъй че......това за младите - невърви


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Dakata_1912, tmanolov и 35 госта