Левски (София) - Флориана / 29.01 / FT 2:2

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски (София) - Флориана / 29.01 / FT 2:2

Мнениеот sin4ec » 29 яну 2018 20:15

wilge написа:Тренировъчният процес в Левски не ме притеснява, по- скоро проблема е в трансферната политика. Не виждам с какво и най- вече КОГО впечатли Белаид. Да, по- добър е от Горанов в ляво, но е тип "абе, става..." Не виждам смисъл от присъствието на Гомес (ръчната спирачка на отбора)и Буш (толкова е безличен, че няма на какво да го оприлича). На Вутов и Кабрал Роси трябва да пляска по един щамар преди мач (той ги владее тези техники) за да отиграват по- бързо топката. Днес пролича, че Кръстев и Найденов са напълно готови за мъжкия отбор, Рошу не бива да се пренебрегва, въпреки че и той като Пиргов не желае да играе за Левски. Георги Ангелов не сбърка, но и не впечатли. Юруков и Стаси имат техника, но с тази физика нямат шанс за кариера в голям отбор. Най- впречатлен останах от онова малкото, което влезе последен. Това дете е толкова на ти с футбола, толкова му е ясна играта, с такава лекота пипа топката, че просто бие на очи. Тук Роси е прав. Похвално е, че веднага го е забелязал и го е взел на лагер с първия отбор. Такъв играч отдавна не сме имали. Интересно, дали няма да съжаляваме за тренсфера на Мапуку въпреки добрата оферта?

За Марти ли говориш? Бива си го туй малчуганче. Стъпва на терена по уникален начин, нз дали има баба или мама-лекоатлетка с школа, но рядко се вижда футболист с такава постановка на бягане- и размах на крачката, и отскок.... Колкото до Белаид-заедно с Иво са дали най-добри физически показатели на тестовете .
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Левски (София) - Флориана / 29.01 / FT 2:2

Мнениеот ralka_levskarka » 29 яну 2018 20:16

Само споменавам за един контролен мач от лятото Ливърпул - Барселона 3:0. Сами си правете справките.
Image

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски (София) - Флориана / 29.01 / FT 2:2

Мнениеот sin4ec » 29 яну 2018 20:18

Red_Neck написа:
sin4ec написа:Да се отбележи : първи гол на машината Костов за Левски!
Тоя как ще ги пори, не е истина!

... и от "учебните игри" ли ще му ги броиш? :)

Не мисля, че ще играете 4-3-3 във важни мачове. Поне с този състав не ви се получава.

Не мисля, че имаш капацитет да определяш как ще играе Левски тук или там. Сефтето си е сефте-а за Костов пак ще си говорим...и то скоро!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

thresh
Мнения: 105
Регистриран на: 22 яну 2009 11:20
Контакти:

Re: Левски (София) - Флориана / 29.01 / 17:30

Мнениеот thresh » 29 яну 2018 20:18

k_oleto написа:
thresh написа:
k_oleto написа:
ralka_levskarka написа:Всеки си върти балалайката, както иска. Пиргов може сам да е поискал да напусне, вие няма как да знаете.
Голямо обсъждане на Белаид, като е кристално ясно, че титулярната двойка централни защитници ще е Яблонски - Ейолфсон. Първото полувреме за грешките вина имаше и центъра.


Е, аз не ви знам, обаче един малтийски ви писа 3-ка, втори също (само дето му отмениха гола), пък ти пиши за центъра.....
Не е ли срамно.....?

Обаче...аз се радвам, че сте така де....


Ти защо не си гледаш Латекса, а се занимаваш с нас? Слаби сме, ще ни биете всички мачове и толкоз. Какво те интересува една контрола, нали сте супер добри?


Аз не съм дошъл да се заяждам.....просто се чудя.........Лесно е да обърнем на спам, но тази ти забележка ще я прескоча


Съжалявам, че те засегнах с изказването си за "Латекса", но ти много много добре знаеш, че сте си Литекс и от това няма как да избягате.
Що се отнася до тази контрола и изказванията ти, какво точно очакваш да направят феновете на Левски след като са получи 5 гола от разни аматьори? Да отидем да ги обесим всичките на Герена ли? Не, че последните 10 години голяма част от футболистите и ръководителите не са заслужавали да ги линчуваме, но за съжаление те успяха да разбият и разединят феновете на Левски и така спокойно да си живуркат пред 500 човека на стадиона на мач.
Колкото и зле да изглеждаме в момента, предпочитам да оставят Роси да работи, отколкото пак да дойде някой жаден, сух и тем подобни "левскари", които само чакат около отбора и точат лиги при всяка грешна стъпка на италианеца. Предпочитам някви сервитьори да ни вкарат 3 гола в контролен мач, но да имаме най-много сухи мрежи в първенството и да не започваме всеки мач с гол-два пасив, както беше преди време. А какво ще излезе или дали Роси е тотално неподходящ за футбола в България, това само времето ще покаже. Едно време Мъри го оставиха да работа дори и след загубите от Беверен и Публикум и всички знаем какво се случи след това - 1/4 финал в УЕФА. Нека и Роси работи още поне година пък тогава ще се види.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта