Левски (София) - Волфсбергер / 21.01 / FT 3:0

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

a4ama4ko
Мнения: 66
Регистриран на: 24 мар 2008 17:18

Re: Левски (София) - Волфсбергер / 21.01 / FT 3:0

Мнениеот a4ama4ko » 21 яну 2018 23:16

Играчите, които са пренебрегвани най-много от Роси правят разликата не за първи път. И разбира се "крилото" Мапуку.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21138
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски (София) - Волфсбергер / 21.01 / FT 3:0

Мнениеот metodito » 22 яну 2018 07:41

Мапуку на крилото кефи. Включих второто. От това, което видях... Тони, малко муЪ без главЪ. В средата сме много силни. Найденов пак ми хареса. Макар и това да не е позицията му. Надявам се помощниците на Роси да помогнат на Кръстев. Според мен, това момче има данни за голям вратар.

Не мисля, че тези са зле, по-скоро ние бяхме по-добрите. Иначе австрийци. Високи, тежки, уеко дървени.

Потребителски аватар
OGI1914RZ
Мнения: 161
Регистриран на: 01 юни 2016 09:59
Контакти:

Re: Левски (София) - Волфсбергер / 21.01 / FT 3:0

Мнениеот OGI1914RZ » 22 яну 2018 10:17

Изгледах мача вчера много внимателно.Няма как да коментирам вратарите,защото и двамата нямаха никаква работа.Движението на 11те през двете полувремена беше забележително. Във всяка точка на терена поне двама "биеха" човека с топка. Личеше и през двете полувремена че Белаид се напасва все още, а Яблонски и Холмар, вече играят със самочувствие на позициите си. Горанов се стара много да направи това което се иска от него, но толкова си може... или не успяваше да центрира добре или грешеше в подаванията. Задължително ни трябва ляв халф-бек! В дясно няма как да имаме претенции към Найденов,който тепърва се учи да играе на тази позиция.Похвална активност при пресата и отнемането на топката за Найденов и забележки към работата му в нападение. Сигурен съм че Цветкович ще се справя отлично и в двете фази. Панайотов се движи най много от всички и има сякаш два бели дроба. Браво за това. През второто полувреме обаче се видя че в сравнение с него Рошу е като Андреа Пирло! За пореден път за мен най посредствения играч на терена беше Роман! Разбирам че е любимец на публиката но... според мен няма място между титулярните 11. Жорди Гомес направи няколко подавания по конец. Не бягаше от ангажимента да изнесе топката от защитниците към халфовете. Почти без изключение го правеше добре. Направих си труда да изброя колко пъти топката стигна да Ст.Костов. От 12 овладяни от него топки,10 "раздаде" правилно и точно. Спечели топката или нарушение в наша полза при повечето борби при спорни подавания.Ще бъде добра опция на Буш. От видяното си мисля че Обертан е по полезен зад нападателя.Освен това Мапуко се справя отлично по лявото крило. Задължително ни трябва остър футболист по дясното крило! И Кабрал и Вутов не успяха да създадат дори половинчато положение за гол. Когато тези играчи около нападателя не създават положения е много трудно да оценяваме реализаторските качества на Буш и Костов. Доволен съм от отбора. Има видим напредък и се вижда почерка на Росси. На всяка цена ни трябват две попълнения. По нужното е ляв бек. Очаква се до края на подготовката да изглеждаме още по добре игрово. Оптимист съм.Само ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12135
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски (София) - Волфсбергер / 21.01 / FT 3:0

Мнениеот TristaNNN » 22 яну 2018 17:22

Ако искаме да бъдем последователни, както призовава и Роси, е редно, дори след победа с 3-0 да кажем, че това е просто контролен мач. Разбира се, препоръчително е да се дава отзвук на хубавото, но все пак е рано да говорим за готов отбор.
Иначе, всички момчета, които играха през второто полувреме заслужават похвали, но и аз, както повечето от съфорумниците, бих искал основно да отлича Нелуц Рошу. Това момче напомни до голяма степен за Светослав Дяков през най-силните му години, а е едва на 24 (това уточнение е за мрънкалниците, които реват, че сме дърт отбор без ясна визия за бъдещето).
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14016
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Левски (София) - Волфсбергер / 21.01 / FT 3:0

Мнениеот damyanov1963 » 23 яну 2018 11:32

Офтопик:
Нещо не виждам оранжеви коментари, както след предишната контрола.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Левски (София) - Волфсбергер / 21.01 / FT 3:0

Мнениеот Red_Neck » 23 яну 2018 11:37

damyanov1963 написа:
Офтопик:
Нещо не виждам оранжеви коментари, както след предишната контрола.

Офтопик:
Виждат ги само от хигиената ... ;)

Честита победа! Нека малко и вие да наперите гребените ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта