Левски (София) - Волфсбергер / 21.01 / FT 3:0

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Левски (София) - Волфсбергер / 21.01 / 17:00

Мнениеот zlatan » 21 яну 2018 20:32

ако някой е гледал мача може ли кратък коментар на играта на Рошу.Благодаря ви предварително.И на каква позиция играе.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Левски (София) - Волфсбергер / 21.01 / FT 3:0

Мнениеот PFC Litex » 21 яну 2018 20:34

У нас много неща са объркани и за това успехите са лимитирани.
Винаги ми е било странно, като се каже, че тези лагери били отегчителни за футболистите, е аджеба, те каква друга работа имат за да ги отегчава, това което трябва да работят?
Изображение

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21147
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски (София) - Волфсбергер / 21.01 / 17:00

Мнениеот metodito » 21 яну 2018 20:45

Serafim написа:
metodito написа:
Serafim написа:
NOMER14 написа:Кой е №7?

Мартин Петров.

Чакаме, Крис тигъра, Методито и другите. "Ама то какво да се радвам на победите в контролите. Аз се радвам на победите в мачовете".


К'о за мен?


Ами ти си част от една групичка, която винаги има какво да каже, когато Левски се изложи и да изпише 15 реда, но иначе е тишина.


Човек, пак ти казвам, бъркаш ме с някого. Не си ми следил мненията или си хванал някое напосоки и си си направил грешно заключение. Както и да е, де, не мисля да влизам в обяснителен режим за това. ;) Поздрави.

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: Левски (София) - Волфсбергер / 21.01 / 17:00

Мнениеот Jordan1914 » 21 яну 2018 20:49

zlatan написа:ако някой е гледал мача може ли кратък коментар на играта на Рошу.Благодаря ви предварително.И на каква позиция играе.

Лично мое мнение е ,че именно заради Рошу вкарахме толкова голове.За 1-вия и 2-рия гол той отне и двете топки,от които тръгнаха атаките!Отделно игра главно пред централните защитници и постоянно искаше топката да я изнася и го правеше доста бързо.Харесвам играта на Гомез и самият него като футболист,но определено в днешния мач,Рошу беше по-добрият.Според мен с Рошу пред защитата и Гомез зад нападателите е най-добре!Панайотов отново показа,че има въздух за 2 мача да изкара,а Прохи както винаги борбен,но не се открои кой знай с какво!

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Левски (София) - Волфсбергер / 21.01 / 17:00

Мнениеот zlatan » 21 яну 2018 20:51

Jordan1914 написа:
zlatan написа:ако някой е гледал мача може ли кратък коментар на играта на Рошу.Благодаря ви предварително.И на каква позиция играе.

Лично мое мнение е ,че именно заради Рошу вкарахме толкова голове.За 1-вия и 2-рия гол той отне и двете топки,от които тръгнаха атаките!Отделно игра главно пред централните защитници и постоянно искаше топката да я изнася и го правеше доста бързо.Харесвам играта на Гомез и самият него като футболист,но определено в днешния мач,Рошу беше по-добрият.Според мен с Рошу пред защитата и Гомез зад нападателите е най-добре!Панайотов отново показа,че има въздух за 2 мача да изкара,а Прохи както винаги борбен,но не се открои кой знай с какво!


много ми се иска да се докаже това момче,а дано сеньор Роси забележи че има нещо в него.
LEVSKI_FOREVER

Serafim
Мнения: 5165
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски (София) - Волфсбергер / 21.01 / 17:00

Мнениеот Serafim » 21 яну 2018 20:53

zlatan написа:ако някой е гледал мача може ли кратък коментар на играта на Рошу.Благодаря ви предварително.И на каква позиция играе.


С Гомес играха на една позиция, по едно полувреме. Плеймейкъри, връщаха се между тримата защитни и тн. Гомес бави много играта, позволява да бъде пресиран,защото не се освобождава бързо от топката. Рошу пък е съвсем различен. Бързо се освобождава от топката, не мотае играта, пасовете му са премерени и точни. Абсолютно задължително е според мен не само да остане, ами и да замени Гомес. За този стил, който показахме днес - бързи къси подавания на крак, румънеца е идеален. Е, Гомес, като никога направи дълги пасове от 30-40 метра като по конец.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9211
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски (София) - Волфсбергер / 21.01 / FT 3:0

Мнениеот mikata » 21 яну 2018 20:58

Много добър мач на Рошу,Гомес да излезе да играе по-напред на мястото на Прохазка,Кабрал и Мапуку крила и Обертан централен нападател :cry:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22309
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски (София) - Волфсбергер / 21.01 / FT 3:0

Мнениеот NOMER14 » 21 яну 2018 21:08

Изводът от мача преди началото на сезона може ли да бъде, че вече имаме отбор от 18 футболиста, като дузината (12) са равностойни като опция за твърдите 5-6 титуляра?

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1863
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Левски (София) - Волфсбергер / 21.01 / FT 3:0

Мнениеот Sstefanov » 21 яну 2018 21:17

Добре, този мач добре. Не бяха супер, но бяха добре! Видях, че негъра се мъчи да е по добър, което е добре и за него и се надявам и за нас.

blue_lavina
Мнения: 128
Регистриран на: 02 мар 2017 20:45

Re: Левски (София) - Волфсбергер / 21.01 / FT 3:0

Мнениеот blue_lavina » 21 яну 2018 21:51

Това е моя Левски, който искам да виждам. Рошу беше диригент и композитор едновременно в средата на терена, черната сила бродираше по фланга и ги правеше да не знаят къде се намират. В защита стабилни и борбени. Физическата подготовка е на ниво, остава да развият малко тактическата още и да се движат в пакет и сме готови за ППЛ
Сърце, душа....... за Левски София


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga и 37 госта