Левски (София) - Хибърниънс / 17.01 / 19:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Левски (София) - Хибърниънс / 17.01 / 19:30

Мнениеот Neron » 17 яну 2018 21:19

Дельо е от Лацио и СЗ са доволни и щастливи. Щом е така всичко е наред.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски (София) - Хибърниънс / 17.01 / 19:30

Мнениеот koisa » 17 яну 2018 21:28

phd написа:Те сигурно не могат да ходят от натоварванията, онези са в първенство, но тука естествено се очаква 16-0 задължително.
Нека мрънкането почне сега!

"Това за мен е тренировка, а не контрола. Иначе нямаше да ги натоварвам толкова много тази сутрин. Все още не съм готов със състава, тъй като има няколко играчи с различни проблеми. Докторът ще ми каже по-късно дали ще могат да вземат участие или не, след което ще стане ясно съставът", сподели Роси пред Sportal.bg.

Интересно ми е как кренвиршите могат да ходят след натоварванията, а нашите не? :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски (София) - Хибърниънс / 17.01 / 19:30

Мнениеот Kris_men2000 » 17 яну 2018 21:30

Ало разбирачите къде сте дами обясните колко велик тактик е дон жабаров(първият изходящ задължителен трансфер от ЛЕВСКИ).Такъв резил и срам не бяхме яли в 104 годишнината на отбора поне в контроли.Сега и това доживяхме с този изкукуригал и неадекватен жабар.Марш веднага от ЛЕВСКИ посредствен и средняшки набеден за велик треньор не постигнал никога нищо в 30 годишната си незабележима история.Такива като него си имаме стотици в България.Посредствени аматьори набедени за треньори.СРАМ,НЕПОПРАВИМ СРАМ за ВЕКОВНИКА“
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

nikoko
Мнения: 287
Регистриран на: 19 авг 2008 15:38
Контакти:

Re: Левски (София) - Хибърниънс / 17.01 / 19:30

Мнениеот nikoko » 17 яну 2018 21:32

Макар да съм анонимник в един нищо и никакъв форум аз искам някой от ръководството да излезе и да обясни защо се отказахме от Пиргов и защо той не е на този лагер?

Ей така простичко и конкретно да ни разясни. Иначе имам много други въпроси но понеже съм никой, задавам съвсем елементарен въпрос.
Утре Белаид пак може да е болен а Йелофсон или Яблонски да са наказани, да не говорим, че и тримата може да са болни и/или наказани, това са хората, които ще трупат и най-много картони, които допълнително ще увеличава наказанията им.
Аз разбирам, че не може да им гарантираме титулярно място и достатъчно игрови минути, но не съм забелязал специално Пиргов да се противи и да има по-сериозни претенции, та затова много ми се иска някой журналист да поиска малко по-сериозно обяснение от бай Дельо защото нещата придобиват много печални и трагични измерения....

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2045
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Левски (София) - Хибърниънс / 17.01 / 19:30

Мнениеот k20dan4o » 17 яну 2018 21:33

Който е искал да ги гледа, вчера Уиз-а имаха полет до Малта за 90 кинта, ако си заслужава, все пак дебют в кариерата на Дельо в зимна подготовка.

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Левски (София) - Хибърниънс / 17.01 / 19:30

Мнениеот ehh » 17 яну 2018 21:39

Гледах репортажа от първото - в защита са истински палячовци, но пък напред създават положения. Иначе съм напълно съгласен, че от тая контрола не може да се иска нещо. Та те до тая сутрин ги бяха съсипали физически
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3163
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Левски (София) - Хибърниънс / 17.01 / 19:30

Мнениеот alexdb » 17 яну 2018 21:41

vvessel написа:Много експериментална защита с Найденов и Папазов. Пише че точно Папазов е сбъркал при първия гол. Момчето е 16 годишно и е нормално да прави грешки.


Мен не ме притеснява особено защитата. А и да е имало супербаламски грешки не е проблем - приятелски мач е. Тук въпросът е къде е било нападението? Те в Малта изобщо професионален футбол имат ли или разни готвачи и бармани са ни отупали на нула?

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Левски (София) - Хибърниънс / 17.01 / 19:30

Мнениеот miro_rz » 17 яну 2018 21:42

koisa написа:
phd написа:Те сигурно не могат да ходят от натоварванията, онези са в първенство, но тука естествено се очаква 16-0 задължително.
Нека мрънкането почне сега!

"Това за мен е тренировка, а не контрола. Иначе нямаше да ги натоварвам толкова много тази сутрин. Все още не съм готов със състава, тъй като има няколко играчи с различни проблеми. Докторът ще ми каже по-късно дали ще могат да вземат участие или не, след което ще стане ясно съставът", сподели Роси пред Sportal.bg.

Интересно ми е как кренвиршите могат да ходят след натоварванията, а нашите не? :geek:

Все едно да ми сравняваш Реал Мадрид с Райо . Човека ви го каза !
Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Левски (София) - Хибърниънс / 17.01 / 19:30

Мнениеот 1982 » 17 яну 2018 21:43

phd написа:Те сигурно не могат да ходят от натоварванията, онези са в първенство, но тука естествено се очаква 16-0 задължително.
Нека мрънкането почне сега!

"Това за мен е тренировка, а не контрола. Иначе нямаше да ги натоварвам толкова много тази сутрин. Все още не съм готов със състава, тъй като има няколко играчи с различни проблеми. Докторът ще ми каже по-късно дали ще могат да вземат участие или не, след което ще стане ясно съставът", сподели Роси пред Sportal.bg.


Няма оправдания едни малтийски аматьори да те громят, няма никакво оправдание, това е тотален резил, позор.

Заравяйте си още главите в пясъка, но рано или късно ще ви заболи това, дето стърчи над него ...... и ще трябва да проумеете жестоката реалност.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: Левски (София) - Хибърниънс / 17.01 / 19:30

Мнениеот Jordan1914 » 17 яну 2018 21:55

Kris_men2000 написа:Ало разбирачите къде сте дами обясните колко велик тактик е дон жабаров(първият изходящ задължителен трансфер от ЛЕВСКИ).Такъв резил и срам не бяхме яли в 104 годишнината на отбора поне в контроли.Сега и това доживяхме с този изкукуригал и неадекватен жабар.Марш веднага от ЛЕВСКИ посредствен и средняшки набеден за велик треньор не постигнал никога нищо в 30 годишната си незабележима история.Такива като него си имаме стотици в България.Посредствени аматьори набедени за треньори.СРАМ,НЕПОПРАВИМ СРАМ за ВЕКОВНИКА“

Хахах,приятел недей да се изказваш толкова неподготвен! :D :D :D Смешно е просто!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: danko_sot, LoveAndPeace и 38 госта