КнБ: Дунав (Русе) - Левски (София) / 0:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: КнБ: Дунав (Русе) - Левски (София) / Петък от 17:30 /

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 12 дек 2017 07:51

realno написа:Говорите така, все едно този мач е финал. АКО победим, предстоят мачове срещу по силни противници. А там ще бъдем трагичнии, след прословутата зимна подготовка и селекция, които предстоят. Сега и да бием, все тая. Да ли няма да е по добре ако паднем от Дунав, че белким нещо се промени?

Не, този мач не е финал. Ама продължаването в турнира зависи от този мач. Туйто.

Че защо да е по-добре да отпаднем? За да може хем да доиграваме сезона в борба за третото място, хем ако се сбъднат надеждите на някои умници пак да имаме нов треньор, който тепърва да умува какво му трябва?

Какви ще сме след подготовката и селекцията - ще видим.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12257
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: КнБ: Дунав (Русе) - Левски (София) / Петък от 17:30 /

Мнениеот TristaNNN » 12 дек 2017 09:43

a4ama4ko написа:Два слаби отбора ще се изправят един срещу друг и по-малко слабият ще продължи напред. Вече изобщо не ми се гледа тази пародия на футбол.

Ами не гледай бе, да те е*а в мрънкалника, никой не те кара насила.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: КнБ: Дунав (Русе) - Левски (София) / Петък от 17:30 /

Мнениеот THE G.A.M.E » 12 дек 2017 11:05

Мразя клишетата, но този мач, ако не "Мачът на годината", то със сигурност е най-важният двубой за този състав на Левски. А и за Роси.
Можеби тук се решава съдбата на някои играчи и треньора. Въпреки че ми се струва, че Русев ще остави италианеца до края на Шампионата, независимо от изхода на тази среща.

Не ми се правят прогнози... Левски стана прекалено непредвидим.
Има известно непостоянство, най-вече в офанзивната част на отбора. В някои мачове ( въпреки че бихме само с 1:0 ) ... Имахме доволно положения, в други нямахме никакви.
Това което изключвам е победа на домакините в редовното време.
Ест. мачът ще е доста различен от този за Първенство. Но въпреки, че не подценявам Дунав, срещу отбори с подобна класа и форма, не трябва да чакаме грешки, а трябва сами да си направим двубоят лесен.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

WPWW
Мнения: 884
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: КнБ: Дунав (Русе) - Левски (София) / Петък от 17:30 /

Мнениеот WPWW » 12 дек 2017 11:50

Тъпото е, че трябва да се стигне до отпадане от подобен отбор, за да осъзнаят и най-некомпетентните, че с треньор Делио Роси няма как да се получат нещата. Но явно такива работят и в клуба. 2-0

drvasko98
Мнения: 6927
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: КнБ: Дунав (Русе) - Левски (София) / Петък от 17:30 /

Мнениеот drvasko98 » 12 дек 2017 12:55

Някой би ли ми обяснил по-подробно какво толкова важно ще се случи, ако спечелим този мач или ако го загубим. Щото го чакаме вече 2 месеца почти, все едно ще срещнем Милан, така в Разград 2 месеца ще чакат италианците.

Според мен ако го спечелим, ще останат някакви прилични шансове да се вземе купата, но в никакъв случай огромни, щото от единият полуфиналист ще сме по-силни, от другият - по-слаби, а третия може и да ни изобли и то няма да е сензация.
Ако го загубим, просто ще си се класираме за евротурнирите както обичайно, като се има предвид, че тирето пак няма да участва, няма драма от тази гледна точка.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12257
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: КнБ: Дунав (Русе) - Левски (София) / Петък от 17:30 /

Мнениеот TristaNNN » 12 дек 2017 14:44

drvasko98 написа:Някой би ли ми обяснил по-подробно какво толкова важно ще се случи, ако спечелим този мач или ако го загубим. Щото го чакаме вече 2 месеца почти, все едно ще срещнем Милан, така в Разград 2 месеца ще чакат италианците.

Според мен ако го спечелим, ще останат някакви прилични шансове да се вземе купата, но в никакъв случай огромни, щото от единият полуфиналист ще сме по-силни, от другият - по-слаби, а третия може и да ни изобли и то няма да е сензация.
Ако го загубим, просто ще си се класираме за евротурнирите както обичайно, като се има предвид, че тирето пак няма да участва, няма драма от тази гледна точка.

Алоооооууууу, ние сме Левски, бре! :shock:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

drvasko98
Мнения: 6927
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: КнБ: Дунав (Русе) - Левски (София) / Петък от 17:30 /

Мнениеот drvasko98 » 12 дек 2017 14:51

TristaNNN написа:
drvasko98 написа:Някой би ли ми обяснил по-подробно какво толкова важно ще се случи, ако спечелим този мач или ако го загубим. Щото го чакаме вече 2 месеца почти, все едно ще срещнем Милан, така в Разград 2 месеца ще чакат италианците.

Според мен ако го спечелим, ще останат някакви прилични шансове да се вземе купата, но в никакъв случай огромни, щото от единият полуфиналист ще сме по-силни, от другият - по-слаби, а третия може и да ни изобли и то няма да е сензация.
Ако го загубим, просто ще си се класираме за евротурнирите както обичайно, като се има предвид, че тирето пак няма да участва, няма драма от тази гледна точка.

Алоооооууууу, ние сме Левски, бре! :shock:


Да, и по тази причина смятам, че са ни важни всички мачове. Ако бяхме Нанадолнище, което да играе с Левски веднъж на 30 години, можеше да почиваме 3 месеца и да чакаме мачът Х.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: КнБ: Дунав (Русе) - Левски (София) / Петък от 17:30 /

Мнениеот ЕМИЛ » 12 дек 2017 18:00

Бием с 0:2 и искам на полуфинала победителя от мача Етър-Славия

vvessel
Мнения: 4298
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: КнБ: Дунав (Русе) - Левски (София) / Петък от 17:30 /

Мнениеот vvessel » 12 дек 2017 19:43

ЕМИЛ написа:Бием с 0:2 и искам на полуфинала победителя от мача Етър-Славия

А дано! Засега късмета е на наша страна, но няма да е вечно.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: КнБ: Дунав (Русе) - Левски (София) / Петък от 17:30 /

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 12 дек 2017 20:46

drvasko98 написа:Някой би ли ми обяснил по-подробно какво толкова важно ще се случи, ако спечелим този мач или ако го загубим. Щото го чакаме вече 2 месеца почти, все едно ще срещнем Милан, така в Разград 2 месеца ще чакат италианците.

Според мен ако го спечелим, ще останат някакви прилични шансове да се вземе купата, но в никакъв случай огромни, щото от единият полуфиналист ще сме по-силни, от другият - по-слаби, а третия може и да ни изобли и то няма да е сензация.
Ако го загубим, просто ще си се класираме за евротурнирите както обичайно, като се има предвид, че тирето пак няма да участва, няма драма от тази гледна точка.

Логиката е проста: за да ОПИТАМЕ да спечелим нещо трябва да отстраняваме всеки по пътя си.
Защо мачовете за Купата ще са по-важни? Защото там се иска да се направят 1-2 мача срещу всеки противник на ниво и сме напред. В шампионата се иска дъъълга поредица добри мачове за нещо повече от калъфка.

Аз лично не смятам, че чак ще свърши света при отпадане. Но доста народ още мисли, че всеки треньор, който не вземе трофей е провалил сезона.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 78 госта