КнБ: Дунав (Русе) - Левски (София) / 0:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12135
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: КнБ: Дунав (Русе) - Левски (София) / Петък от 17:30 /

Мнениеот TristaNNN » 18 дек 2017 11:37

Важното е, че статистиците ще отбележат нова суха мрежа и поход напред към полуфиналите на турнира в мач, който се игра след тонове помия изсипани по отбора и треньора. Победихме с 2-0, ударихме две греди, а освен това Мапуков изпусна едно положение фронтално срещу вратата, сам срещу вратаря. Според мен, това е нелошо представяне от момчетата точно преди да запразнят.
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12135
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: КнБ: Дунав (Русе) - Левски (София) / Петък от 17:30 /

Мнениеот TristaNNN » 18 дек 2017 12:16

Betchualeng Arnaikem написа:
delqnski47 написа:
Serafim написа:Бе тоя Делянски много го засърбяха пръстите и в последно време дойде да смърди в подфорума на Левски. Иначе като космонавта, Манолев, Бодуров и тн се обясняваха и мрънкаха след умопомрачителните хиксове със средняците никакъв го нямаше.

Офтопик:
Така е.Опипвам почвата.Скоро ще ви ставам модератор поради липса на персонал . 8-)

Офтопик:
Ужас. Готов съм лично да се кандидатирам, за да избегнем такова бедствие.

Офтопик:
Абе аз вече се кандидатирах, ама дали са ми прочели "CV-то" и "препоръките", един Господ знае... :roll:
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:

drvasko98
Мнения: 6903
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: КнБ: Дунав (Русе) - Левски (София) / Петък от 17:30 /

Мнениеот drvasko98 » 18 дек 2017 12:53

levskarcheto96 написа:
wilge написа:двама като Гомес.


Пази Боже такива да са ни попълненията...


Ако дойдат двама като Гомес, ще трябва вратарят да тича да покрива целия терен

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23635
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: КнБ: Дунав (Русе) - Левски (София) / Петък от 17:30 /

Мнениеот delqnski47 » 19 дек 2017 02:56

TristaNNN написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
delqnski47 написа:
Serafim написа:Бе тоя Делянски много го засърбяха пръстите и в последно време дойде да смърди в подфорума на Левски. Иначе като космонавта, Манолев, Бодуров и тн се обясняваха и мрънкаха след умопомрачителните хиксове със средняците никакъв го нямаше.

Офтопик:
Така е.Опипвам почвата.Скоро ще ви ставам модератор поради липса на персонал . 8-)

Офтопик:
Ужас. Готов съм лично да се кандидатирам, за да избегнем такова бедствие.

Офтопик:
Абе аз вече се кандидатирах, ама дали са ми прочели "CV-то" и "препоръките", един Господ знае... :roll:

Офтопик:
Не знам що някои постоянно се глАсите са ставате модове.Явно много от вас искате да се занимавате с анонимни олигофрени и с пълни глупости.... 8-) .
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: honda, olimpi и 32 госта