КнБ: Дунав (Русе) - Левски (София) / 0:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: КнБ: Дунав (Русе) - Левски (София) / Петък от 17:30 /

Мнениеот sizif » 15 дек 2017 18:26

alexdb написа:
sizif написа:
alexdb написа:
sizif написа:
W84me написа:Почнаха ни с "правилните" отсъждания. :)


Да бе вдигат измислени засади на русенци :)


Розов след вчерашния ви късмет с име Кабаков е редно поне до плейофите съдиите да не коментирате ;)


Не се казвам Розов.Аз нямам против да ви помага съдията в тоя мач.Искам полуфинал с вас :)


Внимавай какво си пожелаваш, че най-много рев е падал след изпълнени желания. Дори когато Левски е бил най-зле за купата е дрънкал и двата бранда. Ако не се лъжа дори последната купа взехме като дръннахме на финала точно Тирето под името Литекс в онзи момент :)

Браво!
:)
Нищо общо нямате с Апостола

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3237
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: КнБ: Дунав (Русе) - Левски (София) / Петък от 17:30 /

Мнениеот alexdb » 15 дек 2017 18:26

sizif написа:
vvessel написа:
sizif написа:
Не се казвам Розов.Аз нямам против да ви помага съдията в тоя мач.Искам полуфинал с вас :)

По снимката и изказванията си личи че си припознавач.
Относно полуфинала - много като тебе вече плакаха.
Не забравяй че Левски бие силните и се спъва в джуджета напоследък. Освен да се спъне в някой съдия на джуджето, не виждам какво друго може да се случи.


От да така е.Само да не се получи нова серия като на Тройчо от 3 години без да имате победа :)


Като изключим, че Литекс не е ЦСКА точно май беше Тройчо като предния път изритахме умрелото ЦСКА за купата :mrgreen:

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19113
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: КнБ: Дунав (Русе) - Левски (София) / Петък от 17:30 /

Мнениеот TodorT » 15 дек 2017 18:30

Най-хубавото е, че полусезонът свърши! Няма да гледаме повече мъка поне 2 месеца :lol: Край вече с оправданията и извиненията! Пролетта отборът трябва да покаже друга игра!

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: КнБ: Дунав (Русе) - Левски (София) / Петък от 17:30 /

Мнениеот sizif » 15 дек 2017 18:31

Даже и гол отменили на русенци.Сега го гледах и никаква засада няма на малкия Фатмак.Ако има тя е на Будинов а той не влияе на играта.
Нищо общо нямате с Апостола

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19113
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: КнБ: Дунав (Русе) - Левски (София) / Петък от 17:30 /

Мнениеот TodorT » 15 дек 2017 18:31

[center]Мерете си някои органи на ЛС. В темата пишете за мача![/center]

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3237
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: КнБ: Дунав (Русе) - Левски (София) / Петък от 17:30 /

Мнениеот alexdb » 15 дек 2017 18:31

sizif написа:Даже и гол отменили на русенци.Сега го гледах и никаква засада няма на малкия Фатмак.Ако има тя е на Будинов а той не влияе на играта.


Като на Лудогорец вчера ;)

vvessel
Мнения: 4317
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: КнБ: Дунав (Русе) - Левски (София) / Петък от 17:30 /

Мнениеот vvessel » 15 дек 2017 18:38

Прави ми лошо впечатление, че като го няма Мапуко, напред изглеждаме много безопасни. Обертан не си дава зор. Би три пъти в аут. При едната ситуация можеше да подаде на човек в по-чиста позиция, но се полакоми. По едно време топката отиде в Гомез и вместо Обертан да тръгне напред да се открива, той отиде при него, все едно ще си говорят нещо. Дразни ме напоследък.
Поне всичко приключи успешно за купата и ще видим на пролет какви спагети ще ни разтяга Роси :)

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: КнБ: Дунав (Русе) - Левски (София) / Петък от 17:30 /

Мнениеот Serafim » 15 дек 2017 18:40

Малко ходене по мъките, много мърдосване от Обертан и Гомес. Кабрал е муха без глава. Със желание играха Мапуков, Прохазков и Панайотов. Тук там няколко добри отигравания, предимно опропостявани от слаб контрол над топката. Хубавото е, че свърши полусезона и ще работят за по-добро представяне на пролет.

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: КнБ: Дунав (Русе) - Левски (София) / Петък от 17:30 /

Мнениеот gzagorov » 15 дек 2017 18:43

vvessel написа:Прави ми лошо впечатление, че като го няма Мапуко, напред изглеждаме много безопасни. Обертан не си дава зор. Би три пъти в аут. При едната ситуация можеше да подаде на човек в по-чиста позиция, но се полакоми. По едно време топката отиде в Гомез и вместо Обертан да тръгне напред да се открива, той отиде при него, все едно ще си говорят нещо. Дразни ме напоследък.
Поне всичко приключи успешно за купата и ще видим на пролет какви спагети ще ни разтяга Роси :)

Факт е, че с Мапуку титуляр "Левски" най-често бие с 2 и повече на нула. Вижда се, че когато "Левски започва с Буш, а Мапуку влиза в 80-та минута, загубата на точки виси на косъм и всяка победа е като през клизма.
Дано през пролетта нещата да се променят - Мапуку титуляр, или още по-добре - Буш да вземе да е по-опасен и да започне да вкарва.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: КнБ: Дунав (Русе) - Левски (София) / Петък от 17:30 /

Мнениеот wilge » 15 дек 2017 18:48

Очаквах като за последно за тази година малко от малко тези чуждестранни "звезди" да се разтичат. За съжаление те продължиха да се мърдосват по терена. Изцяло в стил "Серие Ц 1". Как пък малко не си дадоха зор. Дунав допуснаха детински грешки и нашите нямаше как да не се възползват. Демонстрацията на превъзходство на левскарите не можа да убеди единствено ибрикчиите от диемите да излязат от антилевскарския коловоз. Левски игра на полусъединител, на около 30% от капацитета си. Не знам кое е по- правилно. Да играеш толкова колкото да вземеш мача без да си даваш зор, или да се хвърляш на макс във всяка среща. Според мен е въпрос на футболна философия. Най- хубавото е, че предстои пауза. Предстои така бленуваната зимна подготовка и жадуваната от всечки селекция. Напролет- каквото дал Господ. Аз лично не очаквам коренна промяна. Нека видим кого ще привлекат. Спас нали обеща още един от ранга на Обертан и двама като Гомес.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vlong и 150 госта