ППЛ: Дунав (Русе) - Левски (София) / 0:4FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

drvasko98
Мнения: 6904
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ППЛ: Дунав (Русе) - Левски (София) - Сряда от 17:30

Мнениеот drvasko98 » 30 ное 2017 15:43

a4ama4ko написа: Разликата днес дойде от Мапуку и Прохазка.


И от Гомес дойде, определено

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: ППЛ: Дунав (Русе) - Левски (София) / 0:4FT

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 30 ное 2017 20:18

За мен лично неочакван резултат, очаквах ако бием да е с гол разлика примерно. Знам, че Дунав са предпоследни, но явно тая година класирането напълно отговаря на качествата им.

Хубава победа, изразителна. Но да не се изпада в еуфория, Дунав все пак е предпоследен.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: ППЛ: Дунав (Русе) - Левски (София) - Сряда от 17:30

Мнениеот защо » 01 дек 2017 10:22

eelche написа:
От колегите дето пишат тука освен мене има ли някой друг, който да твърди непрестанно че така оставен на спокойствие с административен директор Букарев и без долният интригант Борето, Делио ще надгражда с всеки изминал мач. А понеже е и тарикат, тесен специалист по Калчо, може и ще си прави ташак с титулярният състав както му е кеф.


Аз имам чувството, че на Роси му набиха канчето и той реши да рискува с нещо, дето не е правил никога преди и сам беше изненадан колко лесно било.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: ППЛ: Дунав (Русе) - Левски (София) / 0:4FT

Мнениеот защо » 01 дек 2017 10:28

Betchualeng Arnaikem написа:За мен лично неочакван резултат, очаквах ако бием да е с гол разлика примерно. Знам, че Дунав са предпоследни, но явно тая година класирането напълно отговаря на качествата им.

Хубава победа, изразителна. Но да не се изпада в еуфория, Дунав все пак е предпоследен.

Нагласена работа! Съдиите удариха едно рамо на Левски срещу Верея миналия кръг, сега подпряха Верея срещу Лудогорец за компенсация, от самолет си личи за кого работи БФС-то! И Дунав решиха да не влизат в схеми. :lol:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 49 госта