ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Ivcho
Мнения: 5
Регистриран на: 17 авг 2010 15:03
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / Събота / 17:30 /

Мнениеот Ivcho » 22 ное 2017 10:47

След издънката с Бистрица, се надявам да има промяна. Кога ли ще излезем и с двама чисти нападатели на Герена? Победа с 2:0 :)

Извинявам се за спама, ама писах в тема с проблеми, но остана глас в пустиня, а тук поне четат повече хора.

Та, проблемът е, че в Gong Play от седмица има само плащане на едно събитие - 2,50. Махнали са месечния абонамент, писах им мейли, никакъв отговор. На мен лично тази платформа ми е по-удобна от Диеми-те, но явно на никой не му пука, щом не отговарят на запитвания. Друг някой има ли сходен проблем или някаква информация?

Мерси :)

csimoen2
Мнения: 585
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / Събота / 17:30 /

Мнениеот csimoen2 » 22 ное 2017 10:51

Ако пак чакаме на Жорди Гомез да гради атаки и всяка топка да минава през него нищо добор не ни чака...

По-бавен футболист в А група не съм виждал, никаква скорост към противниковата врата, супер предвидим, изключитело бавен...

В отборът има готов халф, с класи над него, шампион на Румъния...
Не знам защо Роси не му дава шанс, гледал съм го в Румъния, момчето е научено...

Отборът е предвидим, на Обертан не му е там позицията, Вутов и Прохазка са изключително слаби в момента, но са постоянно в стартовия състав, а Панайотов няма пас напред...
Цялата халфова линия изглежда изморена, не само физически, трябва промени...

Ако не вкараме първото полувреме ще е мъка, давам 0:0...

realno
Мнения: 6460
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / Събота / 17:30 /

Мнениеот realno » 22 ное 2017 12:04

Отбора личи, че е немотивиран. Да ли заради треньора или нещо друго, не знам. Поради това, по вероятно е да не спечелим мача. Прогнозата ми е 0:0 или 0:1 за съжаление.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12289
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / Събота / 17:30 /

Мнениеот TristaNNN » 22 ное 2017 12:57

Громим противника с 3-0, защото:
1) Илиан Илиев намекна, че без пари във Верея вече не му се занимава.
2) Преди няколко дни Мапуков се беше надъхал в социалните мрежи да се доказва.
3) Тия дни Букарев е казал на Роси да оправя нещата бърже-бърже.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / Събота / 17:30 /

Мнениеот Балкански Орел » 22 ное 2017 13:16

Да нека, лежим на това ухо, че ония тъпаци не взимали пари.Аз пък си спомням плейофа, също знам и че когато смяташ да си ходиш от някъде искаш да се докажеш до последно за да направиш впечатление на бъдещия ти клуб.

А тоя Букарев, някой взима ли го на сериозно избощо.Аз за тия години в Левски до сега го бях слушал само в студиа за европейски мачове. :mrgreen:
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / Събота / 17:30 /

Мнениеот ehh » 22 ное 2017 14:11

1:0 (Буш) пред 1100 зрители
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / Събота / 17:30 /

Мнениеот LSFC 1914 » 22 ное 2017 14:27

ehh написа:1:0 (Буш) пред 1100 зрители


Даже и това е много. Не повече от 600, а резултата може да бъде и 0:1.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / Събота / 17:30 /

Мнениеот Warped » 22 ное 2017 15:19

Верея и тренера им са посредствен отбор. Това, че имат някакв подем, както Дунав миналия сезон, не значи че играят супер футбол. Бием 1:0 класика
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

WPWW
Мнения: 890
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / Събота / 17:30 /

Мнениеот WPWW » 22 ное 2017 20:33

Warped написа:Верея и тренера им са посредствен отбор. Това, че имат някакв подем, както Дунав миналия сезон, не значи че играят супер футбол. Бием 1:0 класика


Щото ние изобщо не сме посредствен отбор с може би най-предвидимата и мудна игра на отборите от 8 място нагоре :lol:
Не ни трябва победа, която да залъже, че играем нещо, 0-1 изглежда логичен резултат.

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / Събота / 17:30 /

Мнениеот Mirosvel » 23 ное 2017 06:04

[quote="Ivcho"]След издънката с Бистрица, се надявам да има промяна. Кога ли ще излезем и с двама чисти нападатели на Герена? Победа с 2:0 :)

Извинявам се за спама, ама писах в тема с проблеми, но остана глас в пустиня, а тук поне четат повече хора.

Та, проблемът е, че в Gong Play от седмица има само плащане на едно събитие - 2,50. Махнали са месечния абонамент, писах им мейли, никакъв отговор. На мен лично тази платформа ми е по-удобна от Диеми-те, но явно на никой не му пука, щом не отговарят на запитвания. Друг някой има ли сходен проблем или някаква информация?

Мерси :)[/

Да за съжаление е така! И на мен никой не ми отговори на няколкото мейли, които им изпратих! Мошенниците махнаха най-напред годишния абонамент, а сега и всички останали за да си клатят хората, които вече свикнаха и си мислят, че сега всички ще се юрнат да плащат по 2,50 лв. за всеки мач! Да си ебават майката! Приключих с тях! Ще си гледам Диемите, а когато съм в движение....Спорт и музика по Хоризонт!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 117 госта