Приятелска среща: Левски (София) - Локомотив (София) / Неделя / 16:00 /

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Локомотив (София) / Неделя / 16:00 /

Мнениеот Sinite ot Sofia » 12 ное 2017 16:56

Харесва ли ви Левски? Отново стоим що годе добре отзад, само 3 възможности за втородивизионното Локо. Напред сме безопасни, ама там "кучета го яли", нали играем тактически грамотно. Малко в повече идва това едно и също, наречено нищо. И не братя левскари, не съм платен.. разбиранията ми за Левски са просто по - различни.
ПС: Жорди Гомез откровено ме изнервя с разходките по терена, дори когато топчето е в него.
И не на последно място, започваме да приличаме на аграрите от Коматево, слушайки бисерите от пейките.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Локомотив (София) / Неделя / 16:00 /

Мнениеот popokutepetel » 12 ное 2017 17:02

Sinite ot Sofia написа:Харесва ли ви Левски? Отново стоим що годе добре отзад, само 3 възможности за втородивизионното Локо. Напред сме безопасни, ама там "кучета го яли", нали играем тактически грамотно. Малко в повече идва това едно и също, наречено нищо. И не братя левскари, не съм платен.. разбиранията ми за Левски са просто по - различни.
ПС: Жорди Гомез откровено ме изнервя с разходките по терена, дори когато топчето е в него.
И не на последно място, започваме да приличаме на аграрите от Коматево, слушайки бисерите от пейките.


Мда, нещата не изглеждат добре. Като се има предвид, че това е приятелски мач и двата отбора не се зорят да влизат остро в единоборства тази безкрайна липса на нещо футболно е отчайваща.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Локомотив (София) / Неделя / 16:00 /

Мнениеот wilge » 12 ное 2017 17:04

mikata написа:Обертан е излязъл на разходка :oops:

Мен ако питаш той в този мач изобщо не биваше да играе. Най- много да го контузят. Притеснява ме игровата немощ. Щом стигнат до центъра и започват да се оглеждат назад като шумкари преди девети. Грам идея няма у никого как да организират елементарна атака. Дори постепенна, не остра и изненадваща. Пълно безхаберие в средата на терена. Не искат Дарко, но още няма подавач като него. Така с изритани дълги топки напосоки нищо не се получава. Щом с този треньор и с тези футболисти нищо не става не знам вече какво трябва да се направи.

way
Мнения: 2549
Регистриран на: 04 юни 2012 15:29
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Локомотив (София) / Неделя / 16:00 /

Мнениеот way » 12 ное 2017 17:21

wilge написа:
mikata написа:Обертан е излязъл на разходка :oops:

Мен ако питаш той в този мач изобщо не биваше да играе. Най- много да го контузят. Притеснява ме игровата немощ. Щом стигнат до центъра и започват да се оглеждат назад като шумкари преди девети. Грам идея няма у никого как да организират елементарна атака. Дори постепенна, не остра и изненадваща. Пълно безхаберие в средата на терена. Не искат Дарко, но още няма подавач като него. Така с изритани дълги топки напосоки нищо не се получава. Щом с този треньор и с тези футболисти нищо не става не знам вече какво трябва да се направи.

Калната ти уста. Контузил се е....

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Локомотив (София) / Неделя / 16:00 /

Мнениеот Kris_men2000 » 12 ное 2017 17:24

Ох не издържах и спрях да ги гледам нашите евро страшилища.Само да попитам ЛЕВСКИ какъв спорт практикува в момента.Та като ги гледам имам чувството,че съм вързан на кола на мъчението.Просто никъде по света няма такава игра.Тези ако легнат или клекнат ще играят по бързо.Такъв флегматичен футбол се е практикувал през 1865 година на 19 век.Съжалявам но без Мъри ще бъде вековна мъка и празнота.Ние вече официално може да обявим ,че сме станали тотални аматьори и професионални средняци.
Последна промяна от Kris_men2000 на 12 ное 2017 17:52, променено общо 1 път.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9216
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Локомотив (София) / Неделя / 16:00 /

Мнениеот mikata » 12 ное 2017 17:29

1-0 Бабатунде
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

way
Мнения: 2549
Регистриран на: 04 юни 2012 15:29
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Локомотив (София) / Неделя / 16:00 /

Мнениеот way » 12 ное 2017 17:31

mikata написа:1-0 Бабатунде

Тоя Тунде за 3 контроли има повече голове от Буш и Мапуку :Д

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Локомотив (София) / Неделя / 16:00 /

Мнениеот Kris_men2000 » 12 ное 2017 17:31

Sinite ot Sofia написа:Харесва ли ви Левски? Отново стоим що годе добре отзад, само 3 възможности за втородивизионното Локо. Напред сме безопасни, ама там "кучета го яли", нали играем тактически грамотно. Малко в повече идва това едно и също, наречено нищо. И не братя левскари, не съм платен.. разбиранията ми за Левски са просто по - различни.
ПС: Жорди Гомез откровено ме изнервя с разходките по терена, дори когато топчето е в него.
И не на последно място, започваме да приличаме на аграрите от Коматево, слушайки бисерите от пейките.


Много пич.Чак ми идва да се взривя от кеф.Няма такава игра,няма такъв финес,такова бързо разиграване,скоростни атаки,невероятни положения,комбинации,заучени двойни и тройни разигравания.А бе просто ме оставиха без дъх.Само така шампиони.Продължавайте в този дух на светкавично развитие.Днес света се учи от вас и от великите тактични умения на Великият тактик и неповторим треньор Роси.Господин Мауриньо гледай умно и се учи.Просто велики.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

way
Мнения: 2549
Регистриран на: 04 юни 2012 15:29
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Локомотив (София) / Неделя / 16:00 /

Мнениеот way » 12 ное 2017 17:41

3-0 разбирачите къде сте :twisted: :twisted: :twisted:

Тундето мачка. Другата седмица титуляр

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9216
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Локомотив (София) / Неделя / 16:00 /

Мнениеот mikata » 12 ное 2017 17:49

Кабрал влиза вече в час,Рошу,Белмонт и Тунде титуляри следващият мач :idea:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: honda и 52 госта