Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Player » 17 дек 2017 15:18

Всеки клуб и играч, би искал да мине трансферът му, спокойно без шум и драми. Така че дали има нещо вярно или не, ще се види най-късно, като дойде края на трансферният прозорец. Важни за всеки един футболист. За мен трансфер има сигурен, само когато видя някой сниман с фланелка.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23086
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот W84me » 17 дек 2017 15:27

Player написа:Всеки клуб и играч, би искал да мине трансферът му, спокойно без шум и драми. Така че дали има нещо вярно или не, ще се види най-късно, като дойде края на трансферният прозорец. Важни за всеки един футболист. За мен трансфер има сигурен, само когато видя някой сниман с фланелка.

Като Карвальо ли? :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот TodorT » 17 дек 2017 15:41

Стига сте подскачали за най-малкото нещо. Големи рибенца сте станали :lol: В следващите 2-3 седмици остава само една ВЛ и спортните журналисти няма за какво друго да пишат. Ако вярвате на всичко, ние ще продадем целия отбор до началото на трансферния период. Айде малко по-сериозно. :)

Бих отбелязал бързата и адекватна реакция на клуба и играча.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Warped » 17 дек 2017 15:42

Тояпът и аз се хванах на партенката за Яблонски. Сега обаче ми е още по "интересно" защо взеха Белаид? И се надявам наистина Роси да одобрява играчите дето взима.
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот helic » 17 дек 2017 17:50

Момчета,
поправете ме ако бъркам, но Белаид не можеше ли да играе и като ляв защитник........., що нещо ми се върти из главата, че в Локо Пд беше почнал като ляв защитник.........

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 17 дек 2017 19:55

helic написа:Момчета,
поправете ме ако бъркам, но Белаид не можеше ли да играе и като ляв защитник........., що нещо ми се върти из главата, че в Локо Пд беше почнал като ляв защитник.........


Може, ама е просто краен защитник, а не бек, в модерния смисъл. Бавен, тромав, няма дрибъл и центриране. Даже по едно време го раздаваше продаващия защитник, но дългите пасовете му бяха изключително неточни.
Може, евентуално да влезе в схема с трима в защита, но ще видим това в контролите.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23086
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот W84me » 17 дек 2017 20:19

Serafim написа:Може, ама е просто краен защитник, а не бек, в модерния смисъл. Бавен, тромав, няма дрибъл и центриране. Даже по едно време го раздаваше продаващия защитник, но дългите пасовете му бяха изключително неточни.
Може, евентуално да влезе в схема с трима в защита, но ще видим това в контролите.

Виж защитниците на Юве, трима в защита, високи и здрави. Двама халф-бекове и нещата заспиват.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот sin4ec » 17 дек 2017 21:06

Очаквам до Нова година през ден да "продаваме" Обертан, Гомес, Панайотов, Яблонски поне още един път, исландеца( задължително) и двамата си вратари.
Истината е, че ни трябват ... не харесвам термина " бегове", нито пък " крила" или "халф-бегове". Нека го кажем: флангови играчи. В съвременния футбол един такъв трябва да играе добре и в атака, и в защита, да е тактически грамотен, да влиза в комбинации и в центъра.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот THE G.A.M.E » 17 дек 2017 21:29

Май пак е възможно да привикаме оня сърбин Стеванович.
През лятото е щял да премине при нас, но изследванията показали, че кондиционно е с месец назад.
Инак Роси го харесвал ....
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот sin4ec » 17 дек 2017 21:43

THE G.A.M.E написа:Май пак е възможно да привикаме оня сърбин Стеванович.
През лятото е щял да премине при нас, но изследванията показали, че кондиционно е с месец назад.
Инак Роси го харесвал ....

Що пък не? Мен не ме бърка кого ще вземе Роси, а да построи отбор. Той изхвърли недъгавите негри от отбора( макар да са с качества), което е голям плюс. Научени играчи ни трябват, не някакви си. И тази година, трябва да признаем, имаме попадения в тази насока: Яблонски и исландеца са двете основни. Гомес и Обертан са ясни, Панайотов е другото попадение. Горанов и сърбина са в графа " спорни ", но в никакъв случай провалени. Мапуку, Буш, Белмонт и Рошу са в графа " загадка". За Кабрал имам особено мнение, което ще запазя за себе си.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 49 госта