Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12278
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот TristaNNN » 14 ное 2017 14:49

ЕМИЛ написа:
Kris_men2000 написа:Като споменах Тасевски в момента е свободен.Няма значение ,че е на 34 годинки. В сравнение с другите си е направо класа от където и да го погледнеш.

Той с какво се занимава в момента ?

Праска Ромина, множи се прогресивно, като вече е отбелязал хеттрик. :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Потребителски аватар
levskarcheto96
Мнения: 453
Регистриран на: 01 юни 2014 14:40
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот levskarcheto96 » 15 ное 2017 20:15

blue avalanche написа:Дека е шведот, бре?? :)


И аз това се питам, какво стана? Много се протакаха нещата...

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12796
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Eminem » 15 ное 2017 21:25

Какво да стане ? Човека си каза, че разглежда офертите, няма да бърза и ще помисли коя е най-добрата оферта.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот blue avalanche » 15 ное 2017 21:36

Eminem написа:Какво да стане ? Човека си каза, че разглежда офертите, няма да бърза и ще помисли коя е най-добрата оферта.

Една патка мислила, мислила...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 15 ное 2017 21:55

blue avalanche написа:
Eminem написа:Какво да стане ? Човека си каза, че разглежда офертите, няма да бърза и ще помисли коя е най-добрата оферта.

Една патка мислила, мислила...


Чакал е баража с Италия. Сега вече съвсем абсурд да го вземем. Сигурно ще "почака" да мине Световното, за да реши. Дано стане. Щом Обертан дойде... По мои прогнози, както казах, ако не стават някакви сътресения в клуба и Дани не чисти цял отбор, както и да продължи градацията по отношение на трансферите, очаквам сезон 2020/21 да имаме отбор. Отбор с главно "О". Горе-долу толкова отне създаването на онзи отбор, който тандема Боримитов унищожи. Но с хора, като Даниел Боримиров и разните "съветници", де гравитират около Срас. Самият той ми е крайно съмнителен тип все още.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Kris_men2000 » 17 ное 2017 13:45

И сега какво? Много шумотевица и възторзи , кръгом и пак на изходно положение 5 метра зад старта
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12278
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот TristaNNN » 17 ное 2017 14:52

То тая шумотевица я вдигат медиите и скаут специалистите-тактици във форума. :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Вълчан » 17 ное 2017 19:35

Еи metodito.....кои ще ти чака 2020год бре. Тои Роси няма да е тук вече..... :) За скапаната ни А група догодина трябва да са във борба за златните медали.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 18 ное 2017 14:07

/
Вълчан написа:Еи metodito.....кои ще ти чака 2020год бре. Тои Роси няма да е тук вече..... :) За скапаната ни А група догодина трябва да са във борба за златните медали.


Е, нека е 2019/2020. По-реалистично за мен обаче е следващия, 2020/2021 (не говоря просто за някаква куп/титла. Той и Митов можеше да я спечели. Не става дума за това. Говоря за отбор с главно "О".)...

Ами първо трябва да изградим стил и връзки. И най-важното, само да се добавя качество. Според мен е напълно реалистично. А по въпроса за чакането... Еми, то заради това сме на това дередже, защото искаме от днес за вчера да станат нещата. Ноу уей. Ако Батков беше оставил Мъри и Наско, новият им ..."проект" с мароканците, Дарко, Жо и тъ нъ щеше да даде резултати 2009/2010. И той тогава даде. Относно Роси... няма значение кой е е 2020 или 2021,, ако Роси е изградил стил и отбор. Тоест, има значение. След него трябва да е пак чужденец - италианец, португалец, испанец, нещо такова, или Мъри. Ако е Митов, сори. Хубавите неща не стават бързо.

...ние на теория все още сме в борбата за златото. На практика... не баш.

П.С. Една вметка. Проект 2009 или там, както се казваше, нямаше да е толкова печеливш без Гонзо. А знаем, че Наско имаше нещо против присъствието на Гонзо в "Левски". Това си е мое мнение, де. В смисъл, ако бяха останали двамцата, кой знае? Може би нямаше да има титла не от 2009-а ми...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 49 госта