Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 08 дек 2017 12:19

wilge написа:Имах намерението да изразя възхищението си от играта на деветнадесетгодишните играчи на Хофенхайм и да запитам как ги тренират и обучават тези деца та играят с такава лекота и прецизност. На тази възраст ние имаме един Стаси и Ивайло Найденов. На 21 са Ники Кръстев и Деян Иванов. И се питам, ако имат повече игрови минути дали биха показали израстване?
.

Ами това е Параграф 22: не играят добре, защото не разчитат на тях и не разчитат на тях, защото не играят добре. Заради това трябва да има Б отбори, които да играят в Б групата - наравно с мъжете. Да участват в истински мачове, а не да ритат с децата за здраве.

Фактът, че има продукт на школата ни в толкова много отбори в ППЛ и най-важното, играят титуляри, означава, че тази школа работи! Тя изкарва читав продукт. Но от тях комисионни не се изкарват. Отделно у нас си битува мнението, че щом е чуждо си е по-хубаво от нашето. Сърбите нямат това мислене и ще ходят за пореден път на голям форум. Партизан и Звезда играят основно със сърби и отиват напред в евротурнирите. А ние излизаме с девет чужденци. Е, няма как да стане. Конкретно за Найденов... много добро е това лапе, а ако върнат Кръстев се надявам някой от помощниците на Роси да види потенциала му. Италианската вратарска шшкола, ако не най-добрата, е една от най-добрите в света.

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот ImmortaL_1000 » 08 дек 2017 13:29

Взимайте каквото можете че Лески в момента са много зле ! :mrgreen:
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот choko77 » 08 дек 2017 19:23

Официално вече се връща Ники Кръстев! "Благодарим на Ники Кръстев за положените усилия и отношението към Ботев Враца през последните месеци. Той се връща на Герена и му желаем да получи шанса, който заслужава. Успех!"Това е от фейсбук страницата на Ботев Враца.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3154
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот wilge » 08 дек 2017 19:31

Току що гледах Септември- Черно море. Разбрах защо Александър Цветков не желае да играе в Левски. Той сам усеща, че няма качества за този отбор. Чест му прави, че не клубните пристрастия, а реалната му самооценка е надделяла. Желая му да продължава в този дух и бенефис на Тича.

Потребителски аватар
shampi
Мнения: 222
Регистриран на: 25 мар 2008 14:06
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот shampi » 14 дек 2017 13:14

ЗАВИНАГИ ОСТАВАМ АЗ ЛЕВСКАР !
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДО КРАЙ!
АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА !
ЗА НИЩО НА СВЕТА !
ЗА ЛЕВСКИ АЗ НА ВСИЧКО СЪМ ГОТОВ !!!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот mikata » 14 дек 2017 13:36

shampi написа:https://gong.bg/bg-football/parva-liga/multimedia/video/zhelan-ot-levski-podpisa-s-niu-iork-siti-462934


Пак ще взимаме 3-4 поред в списъка :oops:
Шведа беше нереално да дойде в Левски :idea:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 14 дек 2017 13:52

Аз не виждах Габи и Ойолфсон как ще дойдат, но...

За мен имаме три проблема: ляв бек, десен бек и девятка, но всички те да са наистина можещи. Бекове, поне от нивото на Дъстли и девятка, поне от нивото на Арш. Всичко под това е компромис! Разбира се, че нямаме и плеймейкър, но това може да се компенсира с по-голяма активност на дефанзивните халфове. А и Гомес би било интересно на такава позиция как би се справил. Минус отчитам при него, че понякога се бави с обработката на топка, но плюсовете са му погледа, който има над играта и онзи мек пас, който имаха Дарко и Бедоя и който нямат нито Роман или Антонио, Панайот, Кабрал и тъ нъ. Но ако няма на кого да подава, за какво ни е? Трябва вкарвач. Ако ще и на 35 да е.

Преди един или два пъти критикувах Белмонт, но тея дни погледнах... то това е дете на 22. Така че, рано е да го определям за тва или онова. Обачее с тази физика си мисля, дали не е офанзивен футболист?

Потребителски аватар
shampi
Мнения: 222
Регистриран на: 25 мар 2008 14:06
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот shampi » 14 дек 2017 15:06

mikata написа:
shampi написа:https://gong.bg/bg-football/parva-liga/multimedia/video/zhelan-ot-levski-podpisa-s-niu-iork-siti-462934


Пак ще взимаме 3-4 поред в списъка :oops:
Шведа беше нереално да дойде в Левски :idea:


Чак нереално не е било, щом до София се беше разходил.......но все пак той е класен играч......За мен по належащ е да се намери качествен ляв бек, пък да видим :)
ЗАВИНАГИ ОСТАВАМ АЗ ЛЕВСКАР !
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДО КРАЙ!
АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА !
ЗА НИЩО НА СВЕТА !
ЗА ЛЕВСКИ АЗ НА ВСИЧКО СЪМ ГОТОВ !!!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12257
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот TristaNNN » 14 дек 2017 16:30

Mежду другото, към този момент очаквах да има доста повече трансферни спекулациЙ. Сега-засега медиите са много тихи, даже започвам да си мисля, че дотолкова са пропаднали, че вече ги мързи дори да си измислят трансферни истории. :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

csimoen2
Мнения: 585
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот csimoen2 » 14 дек 2017 16:39

metodito написа:Продължава да се говори за крила тук и дано не се окажете прави. Не знам колко италиански отбора играят с крила. Имам предвид най-вече футболисти с профил крило: бързи, леки нападатели де тичат по тъча. В много отношения това е спряла схема. Най-малкото тези футболисти са тотал щета в дефанзивен план (замислете се за Зе или Жо колко "помагаха" в защита). За някои съперници може да са идеалното, но според мен - дано да е така - Роси търси многопрофилни футболисти, а в нападение играе с чиста деветка. Тези зад него не са нападатели, а тези по фланговете са просто полузащитници. Разбира се, че се играе ПО КРИЛАТА, но това са хора с много повече функции. Според мен най-голямата грешка, която може да направим е да играем с крила. Пример: вижте какво става, когато на Разград им спрат фланговите атаки. В смисъл, при Дерменджиев.

За справка: имах възможността да гледам този сезон Аталанта в ЛЕ и един мач и едно полувреме в Италия, Перуджа и Карпи, Рома в ШЛ, няколко мача на Юве - в ШЛ и в Италия, Милан, едно полувреме на Самп. Може и да забравя някой. Лацио и Интер не съм ги гледал. Та гледайки играта, която изповядват там, не помня някой да е играл с крила.

Не е такова положението в Холандия и Франция, да речем...

Без чисти бегачки по тъча, тип Нар и Зе, играта ни изглежда доста разнообразна. Може и да бъркам, де.



За пореден път ще те оборя...

Почти всички от изброените отбори играят с крила...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта