Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 20 яну 2018 18:39

mikata написа:Спас ще се намеси както лятото и ще има нови,след като хората отговарящи за селекцията не се справят!


Да и пак ще ни доведе някакви залязващи Дзвезди - 29,30-40-70-годишни. Нямаме скорост. Една от причините за това е, че нямаме бързи футболисти, не само бързи в краката, но и бързи в главата. Другата причина за това може и да е Роси и спецификите на италианския футбол и спазваните там принципи, един, от които е "по-добре да не отбележиш, но да не ти отбележат". Според мен не е това. Според мен Роси иска да се придвижваме в пакет бързо. Сега се придвижваме горе-долу в пакет, ама като в забавен каданс.

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 20 яну 2018 20:49

metodito написа:
mikata написа:Спас ще се намеси както лятото и ще има нови,след като хората отговарящи за селекцията не се справят!


Да и пак ще ни доведе някакви залязващи Дзвезди - 29,30-40-70-годишни. Нямаме скорост. Една от причините за това е, че нямаме бързи футболисти, не само бързи в краката, но и бързи в главата. Другата причина за това може и да е Роси и спецификите на италианския футбол и спазваните там принципи, един, от които е "по-добре да не отбележиш, но да не ти отбележат". Според мен не е това. Според мен Роси иска да се придвижваме в пакет бързо. Сега се придвижваме горе-долу в пакет, ама като в забавен каданс.


Методи, много си butt hurt. Човек да не каже нещо лошо за някой българин и вече скачаш да защитаваш. Утре ще каза, че Ангелов е слаб и ти пак ще скочиш. А си факт, че Пиргов е посредствен играч, нищо лошо. Срещу Берое, Верея, Дунав става. Видяхме го в мачовете с Хайдук, да. Беше слаб Пиргов. Какво да правиш. Колкото до черния, ти беше този, дето се насра и размериса целия форум, а тук повечето хора вече изразиха съмнения в състоянието му. Ще стигна чак до там, че да кажа, ТИ заслужаваш ТОЛКОВА слаб Левски, защото постоянно мрънкаш и първо нито едно решение на клуба не е правилно за теб и второ критикуваш всеки, с различно мнение от твоето, сякаш имаш някакви позиции и сякаш клуба ти е длъжен с нещо.

Пп: с удоволствие очаквам поредната ти тирада от 30 реда.

blue_lavina
Мнения: 128
Регистриран на: 02 мар 2017 20:45

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот blue_lavina » 20 яну 2018 20:54

Колеги,
забелязвам лоша атмосфера във форума. Нека бъдем поне малко оптимисти! Сеньор Роси има възможност да направи зимна подготовка по свой вкус, на удобна за него дестинация и впише почерка си в играта на тима (с футболистите които разполага) Моето предложение е, да си подкрепяме отбора вместо да плюем и да се дрънкаме по форумите и напролет да покажем, че ние сме мастодонтите в Българския футбол
Сърце, душа....... за Левски София

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Kris_men2000 » 20 яну 2018 21:41

Колега.Твоето е все едно да те карам да се кефиш на някоя скапана рок група със солист които пее фалшиво и отвратително(РОСИ)и да ти казвам ходи човече на всеки техен концерт ,подкрепяй ги с любов и неистово а те след около може би 20 години ще се оправят и ще запеят и засвирят както велика рок група.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Kris_men2000 » 20 яну 2018 21:47

80 процента от феновете на ЛЕВСКИ не харесват Роси или неговите методи на игра но ги е страх да си го признаят и нали е италианец дай да го възхваляваме и издигаме в небесата.Аман от чуждопоклонници.Виждат ,че не става за нищо но не рой е велик тактик и стратег.Нали е италиянец.Ако всички италиянци са велики тактици значи всеки евреин е Айнщайн.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот THE G.A.M.E » 20 яну 2018 22:37

metodito написа:Идва някакво негро, де никой не го е виждал, има мачове ОСНОВНО в Liga National 2 и 3 (да ви светна, В и Г група на Франция) и Цвьоле, Цвьоле, не Фейеноорд, не ПСВ, го освобождава. Уауууууууууууууууууууу, гъз до таван. Идва българин. УУУУУУУУУУУУУ--уу, некадърник! И аз нямам големи очаквания към тва момче Костов, но това поведение, горното, много добре ми показва, че съм прав. Щом е чуждо, няма как да не е добро, щом е наше, заjби!
Мнението ти щеше да има тежест през 90-те ( примерно ) ... На миналият век.
Ако родните играчи, още-повече младите такива, ставаха за нещо, Лудогорец щеше да е пълен с българи.
Обаче реалноста е различна ...

Нормално е редовият БГ фен да е предубеден към родните играчи, щото... Ами, виж резултатите на националните гарнитури в последните 10-на години ? Кой ли не ни би от футболните "Джуджета".
Моментните успехи на 1-2 гаранитури просто затвърждават правилото, че сме загубили за великата игра цели набори ...
Сигурен съм, че когато юношеският ни футбол започне да бълва младежи, с тактическа, физическа и техническа грамотност, отборите ни ще се обърнат първо към тях. ;)
Ама до тогава ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3319
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот groti » 20 яну 2018 23:15

Крис на теб всяко мнение ти от едната на другата крайност. Баси биполярността. На всеки 10 мнения различна емоция те е хванала. На 6ти чакахме велика селекция, звезди и смърт и мизерия за другите отбори. Сега 2 седмици по-късно си на обратния полюс
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 21 яну 2018 09:00

Serafim написа:
metodito написа:
mikata написа:Спас ще се намеси както лятото и ще има нови,след като хората отговарящи за селекцията не се справят!


Да и пак ще ни доведе някакви залязващи Дзвезди - 29,30-40-70-годишни. Нямаме скорост. Една от причините за това е, че нямаме бързи футболисти, не само бързи в краката, но и бързи в главата. Другата причина за това може и да е Роси и спецификите на италианския футбол и спазваните там принципи, един, от които е "по-добре да не отбележиш, но да не ти отбележат". Според мен не е това. Според мен Роси иска да се придвижваме в пакет бързо. Сега се придвижваме горе-долу в пакет, ама като в забавен каданс.


Методи, много си butt hurt. Човек да не каже нещо лошо за някой българин и вече скачаш да защитаваш. Утре ще каза, че Ангелов е слаб и ти пак ще скочиш. А си факт, че Пиргов е посредствен играч, нищо лошо. Срещу Берое, Верея, Дунав става. Видяхме го в мачовете с Хайдук, да. Беше слаб Пиргов. Какво да правиш. Колкото до черния, ти беше този, дето се насра и размериса целия форум, а тук повечето хора вече изразиха съмнения в състоянието му. Ще стигна чак до там, че да кажа, ТИ заслужаваш ТОЛКОВА слаб Левски, защото постоянно мрънкаш и първо нито едно решение на клуба не е правилно за теб и второ критикуваш всеки, с различно мнение от твоето, сякаш имаш някакви позиции и сякаш клуба ти е длъжен с нещо.

Пп: с удоволствие очаквам поредната ти тирада от 30 реда.


Извинявай, човек. Така е.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 21 яну 2018 09:04

THE G.A.M.E написа:
metodito написа:Идва някакво негро, де никой не го е виждал, има мачове ОСНОВНО в Liga National 2 и 3 (да ви светна, В и Г група на Франция) и Цвьоле, Цвьоле, не Фейеноорд, не ПСВ, го освобождава. Уауууууууууууууууууууу, гъз до таван. Идва българин. УУУУУУУУУУУУУ--уу, некадърник! И аз нямам големи очаквания към тва момче Костов, но това поведение, горното, много добре ми показва, че съм прав. Щом е чуждо, няма как да не е добро, щом е наше, заjби!
Мнението ти щеше да има тежест през 90-те ( примерно ) ... На миналият век.
Ако родните играчи, още-повече младите такива, ставаха за нещо, Лудогорец щеше да е пълен с българи.
Обаче реалноста е различна ...

Нормално е редовият БГ фен да е предубеден към родните играчи, щото... Ами, виж резултатите на националните гарнитури в последните 10-на години ? Кой ли не ни би от футболните "Джуджета".
Моментните успехи на 1-2 гаранитури просто затвърждават правилото, че сме загубили за великата игра цели набори ...
Сигурен съм, че когато юношеският ни футбол започне да бълва младежи, с тактическа, физическа и техническа грамотност, отборите ни ще се обърнат първо към тях. ;)
Ама до тогава ...

https://topsport.bg/fiorentina/petko-hr ... ntina.html
https://topsport.bg/fiorentina/v-italiy ... istov.html
В националния отбор знаем "кои" играчи се викат. От години. Имаш ли отговор защо например един Недялков не бе викан? Защо се викат играчи без отбор?

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9217
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот mikata » 21 яну 2018 09:14

От излезлите млади играчи само от Бербатов и Петровите излезе нещо,другите след 1-2 години се връщаха със саковете!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: olimpi и 49 госта