Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Warped » 31 яну 2018 10:49

Така е парите от Бурабия и Краев най вероятно вече са "завъртяни". Ако дойде некой лев и от Мапуку не е лошо. Всички нови, които взехме са енигма, от нито един оттях незнам какво да очаквам. Може би без крилото. Днес Русев ще е при Русев :lol: в Гонг :lol:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

realno
Мнения: 6300
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот realno » 31 яну 2018 13:49

Най - ми е съмнителен Ривалдиньо. Млад, крехък и недоказъл се.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Serafim
Мнения: 5165
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 31 яну 2018 14:43

Тоя Ривалдиньо много тъпо изказване направи за бившия си треньор. Не знаем каква е ситуацията, ама да паднеш до това ниво показва безсилие. Негова работа е да тренира, да се доказва и ако го пуснат, да играе добре и да вкарва голове. Това, че баща му е легенда, не значи, че няма да носи топките, ако нищо не става от него.

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот THE G.A.M.E » 31 яну 2018 14:46

Като теглим чертата относно бразилците, които през годините са играли при нас мисля, че повечето оставиха добри впечатления и чувства.
Да не кажа, че разочаровалите са едва 2-ма - 3-ма. Та, в този контекст, аз съм сигурен, че поне един измежду Ривалдо Дж. и Паулиньо, ще е ТОП попадение.
Мен ме притесняват по-скоро 2-мата португалци, въпреки че идват от силни тимове и във форма. В смисъл, знае се какво могат.
При тях вече разочарованието би било голямо.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
анто маина
Мнения: 1669
Регистриран на: 07 ное 2009 14:36

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот анто маина » 31 яну 2018 14:47

Serafim написа:Тоя Ривалдиньо много тъпо изказване направи за бившия си треньор. Не знаем каква е ситуацията, ама да паднеш до това ниво показва безсилие. Негова работа е да тренира, да се доказва и ако го пуснат, да играе добре и да вкарва голове. Това, че баща му е легенда, не значи, че няма да носи топките, ако нищо не става от него.

Ако Роси го държи резерва ,не разбира от футбол. :)

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот THE G.A.M.E » 31 яну 2018 14:53

Всъщност като писах за бразилците, сега се стих и за португалците. :lol:
Поне аз се сещам за 2-ма, които са играли при нас - Нуньо Пинто и онзи Фелипе Да Коща, дето го отмъкнахме от фалиралите. :mrgreen:
И 2-мата оставиха добри впечатления. Макар чорбарчето в първите няколко мача да не се вписа, също като Бурабия в последствие показа страхотни игри.
А Пинто за мен си ни остава един от най-добрите бекове, които съм гледал в Левски.
Слагам го наедно с Кременлиев, Цанко Цветанов, Мюлдер и Вагнер.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

scooool
Мнения: 727
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот scooool » 31 яну 2018 14:54

Само мастити специалисти тука!!!!! За 10 сезон едно и също, половин нов отбор, надграждали???? Какво точно.... Как още им вярвате и изписвате 100 страници глупости.Оранжевите и Зелените надграждат 2-3 най много взимат,дават шанс на старите да свикнат а при нас 6 месеца и да заминава.Като оперираш с чужди пари така е....няма надежда, ако един двама от новите стават след година и половина няма да.преподпишат и цирка продължава наново,блажени да са вярващите.... Само Левски

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3319
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот groti » 31 яну 2018 14:59

Оф...тръгнали са си 2 (двама!!!) играча. И двамата не бяха твърди титуляри. Взетите нови играчи никой не ги е абонирал за титулярния състав. Не се притеснявай - старите футболисти ще си имат шанс и време да играят. Всичко зависи от тях. Кои са тия дето са си заминали без да им се даде шанс? Или проблемът е, че взехме нови футболисти?
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот THE G.A.M.E » 31 яну 2018 15:03

scooool написа:Само мастити специалисти тука!!!!! За 10 сезон едно и също, половин нов отбор, надграждали???? Какво точно.... Как още им вярвате и изписвате 100 страници глупости.Оранжевите и Зелените надграждат 2-3 най много взимат,дават шанс на старите да свикнат а при нас 6 месеца и да заминава.Като оперираш с чужди пари така е....няма надежда, ако един двама от новите стават след година и половина няма да.преподпишат и цирка продължава наново,блажени да са вярващите.... Само Левски
Колега и феновете също сме виновни до известна степен за това непрекъснато текучество.
Щото нямаме търпение към новите ( дори и към новите треньори ) ... И при един-два колебливи мача, почваме с натиска - "Тоя вън, онзи вън".

В крайна сметка аз смятам, че тази селекция се прави за участието в Евротурнирите.
Взеха се играчи с профил, който Роси изискваше. В този смисъл, да, ако се провалим в Европа
( отпадане след още 1-2 кръга ) ... Най-вероятно италианецът ще обере парсата.
Но до тогава има доста време и е нелогично да храчим всичко дето шава, без да сме изиграли и един официален мач.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот THE G.A.M.E » 31 яну 2018 15:06

Аз чакам критикарите да ми кажат, Пиргов на кой на мястото трябваше да играе, на Холмар или на Яблонеца ?? :?
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito и 35 госта