Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот gzagorov » 30 яну 2018 22:37

Sstefanov написа:Ще си проличи след по малко от месец. С клипчета от тубата могат да се впечатляват само заблудените. Аз все още съм на мнение, че Костов е чорбар и не му е мястото при нас.

А ти защо мислиш, че Костов е чорбар - клипче от тубата, или снимка от 'грама?
Той да е професионалист и да бележи много голове за "Левски", пък ако ще у тях си да пали свещи пред май още неплатената емблема.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот PFC Litex » 30 яну 2018 22:44

Този последният, който обявихте, колко е висок, че така до изпълнителния ви директор изглежда, като лилипут
Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Tiberius » 30 яну 2018 22:46

PFC Litex написа:Този последният, който обявихте, колко е висок, че така до изпълнителния ви директор изглежда, като лилипут

С 10 см. е по- висок от Ганчев, сматай. :lol:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот шивача » 30 яну 2018 22:54

Tiberius написа:
PFC Litex написа:Този последният, който обявихте, колко е висок, че така до изпълнителния ви директор изглежда, като лилипут

С 10 см. е по- висок от Ганчев, сматай. :lol:

Ебати исполина :mrgreen: едни от най-добрите футболисти са ниски на ръст. Марадона и Меси са живото доказателство, а при бековете, там примерите са хиляди.
Тая "зима" направихте определено много добра селекция, сега остава да направите и отбор от нея.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Tiberius » 30 яну 2018 22:57

Съгласен съм теб, Шивач.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3319
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот groti » 30 яну 2018 23:02

Последните 2 трансфера са ми доста обнадеждаващи. Надявам се и на Паулиньо. Хубавото е , че имаме само 2ма напуснали, като и двамата не бяха основни футболисти. Мисля че и Рошу (който не е никак лош играч) е пътник. Т.е. дори и новите да имат проблеми с вписването в отбора старите могат да изкарат по-тежките мачове. Дори само левият бек да влезе бързо в час смятам, че нещата ще изглеждат далеч по-добре този полусезон. Искаше ми се да имаме адекватна алтернатива на Цветкович, но не би.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Serafim
Мнения: 5165
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 31 яну 2018 00:17

PFC Litex написа:Този последният, който обявихте, колко е висок, че така до изпълнителния ви директор изглежда, като лилипут


Изображение
Исландеца е 1,90.

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот ChuckNorris » 31 яну 2018 00:51

Това, което прочетох за Ривалдиньо е доста притеснително. Аз лично никак не съм оптимист за него. Паулиньо - пълна мъгла, ще му трябва доста време да влезе в час. Разбирам, че Роси уж ги е одобрил. Обаче той одобри и Белмонт и Кабрал, а и двамата въобще не показват на базата на какво са заслужили това одобрение. Белаид - за мен Пиргов беше по-качествен. Станислав Костов - уж огромен талант, уж новия Бербатов беше. Дано разгърне потенциала си при нас. Единствено Нашименто може да се нарече силен трансфер, който ще вдигне класата. Оптимист съм и за новия ляв бек. Рошу явно ще напусне. Той ще си остане една голяма мистерия. Уж качествен, а никакъв шанс не му се даде. Ако Роси продължи с глупостите с обърнати крила и странни формации по терена и това не даде резултат съм сигурен, че няма да завърши сезона. Дано му проработят вижданията, защото няма да има абсолютно никакви оправдания от тук нататък.

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот eelche » 31 яну 2018 01:23

groti написа:Последните 2 трансфера са ми доста обнадеждаващи. Надявам се и на Паулиньо. Хубавото е , че имаме само 2ма напуснали, като и двамата не бяха основни футболисти. Мисля че и Рошу (който не е никак лош играч) е пътник. Т.е. дори и новите да имат проблеми с вписването в отбора старите могат да изкарат по-тежките мачове. Дори само левият бек да влезе бързо в час смятам, че нещата ще изглеждат далеч по-добре този полусезон. Искаше ми се да имаме адекватна алтернатива на Цветкович, но не би.


Ако имаше мислещи хора в ръководството това трябваше да са и единствените трансфери тази зима.С привличането на Фигейредо напълно се обезмисли привличането на Белаид, както и безумната продажба на националният състезател Митко Пиргов.Вместо това един от малкото българи беше пратен в Ботев(Пд),който е един от основните ни конкуренти в ППЛ.Вутов ще е твърда резерва през пролетта, Панайотов ще е чудо ако хване ръка, Георги Ангелов не искам и да го коментирам.Благоевградската чорба ще хване ли ръка в конкуренция с Чекиньо,Роналдиньо,Паулиньо и Измекяриньо? Юноши ли спомена някой? До края на трансферният прозорец още някой ще бъде пратен в Ботев Враца или Локо (Горна Оряховица) където да се учат на футбол. Още един въпрос към футболните семкаджии-спецове от форума - ако Роси залага на 4-3-3, колко от новпривлечените ще играят?Колко измежду Кабрал,Белмонт и Рошу ще са титуляри през пролетта? Не ви ли е някак си тъпо,че в Отбора на народа, ще има само един българин?Друго обаче ми е по-интересно.Роси обеща,че ще учи български,но още се мота с преводач,а отделно от това в отбора не останаха българи.На какъв език ще се комуникира в клуба - на италиански,на португалски, на френски или на хинду? Изобщо цялата тая сага е безумна,немотивирана и е пълен гаф на Букарев и Роси - привлекоха се 4 напълно ненужни играчи,а вместо това напуснаха 2-ма много стабилни титуляри с опит,игрова практика и форма.Блажени сте вярващите,радвайки се на поредната "5 звездна" селекция.

Oт всички новопривлечени ми се струва,че само Насименто заслужава уважение от нас като публика.На първо четене изглежда,че умее да борави с топка,има поглед върху играта и умее да изпълнява статични положения.Струва ми се,че най-сетне намерихме "маестрото" в средата на терена,а освен това може и да играе зад нападателя,което ще направи конкуренцията с Обертан и Жорди бясна.

Ако в оставащите 2 седмици не заиграят като Барселона и не почнем да газим,пак ще гледаме мъки и ще треперим срещу ФК Ловеч-Етрополе.А ако през лятото пак се продават играчи от ядрото и се привличат 4-5 нови, тогава няма оправия и спасение за тоя клуб.

И тъй някак си се сещам за думите на С.Стоилов,който някъде измежду притоплените му стари критики заяви,че ако един треньор има визия за клуба не би трябвало да привлича повече от 1 до 2-ма нови играчи на трансферен прозорец.Та тази селекция ми се струва абсурдна,като залог на рулетка - абсолютно комарджийски ход,който или ще е гениален или ще е пълен провал.

Дано да съм сбъркал за всичко и се окаже,че накрая ще тържествуваме.Може би,може би не.

САМО ЛЕВСКИ!
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот modor » 31 яну 2018 07:00

"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Aronaks, W84me и 44 госта